Sari la conținut

Alice Adore 0723929474


Postări Recomandate

  • cleopatra01 a schimbat titlul în Alice Adore 0723929474
La 23.01.2022 la 18:40, andreeakvl98 a spus:

Acum am vazut, ea este. Din declarațiile "cutitarului", ea este soția lui. Citez declarația lui " Ea m-a trimis la Andreea din nevoie de bani". 

Dacă l-ati vedea pe cuțitar... i-ați oferi o masa calda. Nu ii port pica absolut deloc. E clar că nu a făcut-o din proprie inițiativa. Dacă cumva domnisoara are curajul sa ne lămurească dacă este asa sau  nu.

Am cateva intrebari pentru ea: Atat de mult te duce capul încât sa trimiți o asemnea persoana neajutorata sa ma sperie (talhareasca)? Chiar asa faci meseria asta degeaba? În loc sa pui o persoana ca el pe picioarele lui, tu îl faci săgeată? Degeaba ai o vârstă. Eu nu am de gând sa îți fac rău, cu siguranță karma îți v-a oferi după sufletul tău. 

Acum inteleg de ce m ai facut sa astept ceva timp pe la usa de la scara blocului, iti era teama ca sunt alt cutitar?? 😆😆😆

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere
  • Oras:Somewhere
1 oră în urmă, Canamicistul a spus:

Pfff... dă cu search după "Alice Adore"

Te lămurești tu...

Interesantă!... a fost! Acum muuuuult timp... 

  • Like 1
  • Haha 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 22 ore, gtr-r34 a spus:

8

din cate stiu prin vest acum ceva timp... si acum prin sud cand am vb cu doamna . nu stiu exact nu vreau sa te mint suna si tu si vezi !

Normal ca am sunat in perioade diferite de timp, dar nu raspunde

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Băieți  NU mergeți  la ea veți  rămâne cu sechele de nu va mai trebuie  femei 4 luni.... e enormă cam 140 de kg urâtă  rău  pi.....e neagră  ...varză se ferește  s o vezi iar un cățel  mic se joaca  plângă tine când o pedalezi pe ea și nu vrea  sa l ducă în altă cameră  pute in imobil de mori plătit 150 o finalizare și stat de vb 2 ore  30 min e dusă RĂU  .NU mergeți  acolo  va rog  !Eu când am ieșit de acolo  am crezut  ca mi tai p.... singur  !

  • Like 1
  • Haha 3
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 55 minute, Mihai2470 a spus:

Băieți  NU mergeți  la ea veți  rămâne cu sechele de nu va mai trebuie  femei 4 luni.... e enormă cam 140 de kg urâtă  rău  pi.....e neagră  ...varză se ferește  s o vezi iar un cățel  mic se joaca  plângă tine când o pedalezi pe ea și nu vrea  sa l ducă în altă cameră  pute in imobil de mori plătit 150 o finalizare și stat de vb 2 ore  30 min e dusă RĂU  .NU mergeți  acolo  va rog  !Eu când am ieșit de acolo  am crezut  ca mi tai p.... singur  !

Te-ai luptat cu Mobie Dick, este? I-ai dat cu harponul 🙄

  • Haha 2
Link spre comentariu
Acum 2 ore, Mihai2470 a spus:

Băieți  NU mergeți  la ea veți  rămâne cu sechele de nu va mai trebuie  femei 4 luni.... e enormă cam 140 de kg urâtă  rău  pi.....e neagră  ...varză se ferește  s o vezi iar un cățel  mic se joaca  plângă tine când o pedalezi pe ea și nu vrea  sa l ducă în altă cameră  pute in imobil de mori plătit 150 o finalizare și stat de vb 2 ore  30 min e dusă RĂU  .NU mergeți  acolo  va rog  !Eu când am ieșit de acolo  am crezut  ca mi tai p.... singur  !

Imi pare rău că a ajuns așa,era o frumoasă.Cred că din generația ei nu mai activează niciuna.

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
La 29.01.2024 la 18:02, Mihai2470 a spus:

Băieți  NU mergeți  la ea veți  rămâne cu sechele de nu va mai trebuie  femei 4 luni.... e enormă cam 140 de kg urâtă  rău  pi.....e neagră  ...varză se ferește  s o vezi iar un cățel  mic se joaca  plângă tine când o pedalezi pe ea și nu vrea  sa l ducă în altă cameră  pute in imobil de mori plătit 150 o finalizare și stat de vb 2 ore  30 min e dusă RĂU  .NU mergeți  acolo  va rog  !Eu când am ieșit de acolo  am crezut  ca mi tai p.... singur  !

Mare neagra urata dar ai pedalat o

  • Haha 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...