Sari la conținut

Doamna matura 0728500443


Postări Recomandate

Vizitator justadick
Reputație: 0

Doamna făcea odata un oral bun, dar bun in sensul ca era ieftin si inca este, dar pretul este singurul avantaj pe care îl mai are. Cred ca de 3 ori am fost si eu si impresia a fost din ce in ce mai proastă. Apartamentul parca din ce in ce mai urat el oricum fiind modest, doamna din ce in ce mai urâtă, voce naspa , atitudine naspa , si servicii naspa. Aici vorbesc doar de oral ca numai pt oral am fost dar parca ultima dată l.a facut foarte agresiv asa ca si cum ar fi vrut să mă termin dracu odata si sa plec. Dacă e în toane bune poate fi si mai ok, eu am prins.o si mai bine dar nu mai merg. Nu o pot recomanda

Link spre comentariu
Vizitator relax9
Reputație: 0

A mai fost cineva?

Am fost ieri dimineata,la novatim in stanga,iti explica ,m-a asteptat imbracata sexy,aranjata,a vorbit foarte frumos si s-a comportat la fel..chiar eram curios..ca am vazut diferite comm-uri pe aici,oral-ul e foarte fain o ia toata,are grija de tot, mi-a si spus ca-i place sa se joace , am incercat si  2 pozitii, a fost ok, dar oralul..criminal , stie sa se faca placuta,cand vrea probabil. mie mi-a placut. 50 cam 40minute. Eu o sa revin.

  • Like 1
Link spre comentariu

Lucrează, am vorbit cu ea sapt trecută, am văzut și anunt recent

Si azi am incercat sa dau de ea si nimic...are telefonul inchis..sau poate m-a blocat pe mine, desi nu are de ce ca la asta nu am mai fost...poate daca mai da cineva de ea face un bine si mie si scrie pe aici..ms

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Republica Timisoara
  • Oras:Republica Timisoara

Si azi am incercat sa dau de ea si nimic...are telefonul inchis..sau poate m-a blocat pe mine, desi nu are de ce ca la asta nu am mai fost...poate daca mai da cineva de ea face un bine si mie si scrie pe aici..ms

Am fost acum 2 seri,servicii bunicele.

(recomand o jumatate de ora)

  • Like 1

dag dal gas!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Republica Timisoara
  • Oras:Republica Timisoara

detaliaza si tu putin te rog cand ai timp si daca vrei..pret si servicii..multumesc!

Imi pare rau, te am dus in eroare (neintentionat).

In realitate nu am fost la femeia asta.

 

PS: scuze!

dag dal gas!

Link spre comentariu

Imi pare rau, te am dus in eroare (neintentionat).

In realitate nu am fost la femeia asta.

 

PS: scuze!

NP... Am fost eu pana la urma la ea acu 2-3 zile..pretul e tot asa 60 fin, aceeasi locatie..Am mers pt oral doar si intradevar e ok, se chinuie, se ineaca..pare ca ii si place..cu punctualitatea e mai greu la ea ca a trebuit sa sun vreo 10-15 min pana sa dau de ea desi stia ca la ora de... vin. Per total, pt un oral acceptabil chiar merita, am fost la altele cu 200 fin si nu m-am simtit asa bine ca la ea.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Foarte probabil ai dreptate. Mie mi s-a parut a fi acceasi. Rog un moderator sa le stearga daca nu-s bune. Multumesc si scuze! Voi fi mai atent pe viitor.

Link spre comentariu

Am fost acuma 3 zile pe la ea , eram pe langa stadion si am sunat pe publi sa vad ce gasesc prin zona. Doamna era libera, sunt poze pe prima pagina. Usa de la bloc ii putin mascata, sa va uitati printre tufise. Am ramas doar la un oral+anilingus cu finalizare orala. Si cam atat.

 

Pret 60 lei

Oral+anilingus: 9 , cu deep

Doamna in varsta si nu vreau sa punctez aici, nu prea m-o atras. Politicoasa, o vorbit frumos. Am mai fost la ea la masaj anul trecut dar cica nu face pe caldura asta masaj.

 

Mai revin doar la masaj ca mi-o placut data trecuta.

 

Spor.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Salut futaciosilor!

Am vizitat dameza, ajuns la adresa langa stadion, apartament mic înghesuit. Ea foarte deschisă, comunicativă, atentă la cerințe si se implica. Adevarat fizicul si fizionomia lasa de dorit, daca si arata precum prestează era in top 5 Timisoara.

Am optat pt masaj cu finalizate ON , pret 80lei.

Masajul chiar bun spre foarte bun, zic ca experienta sau ca are cunoștințe.  Nota 8

ON - nota 10

Atitudine 10

Cum arată- este ceea din poze, prefer sa nu comentez. Față  de unele care au anunturi false este zâna. 

Ma intors pe masa de masaj cu fata in sus si a inceput un ON criminal, rar am intalnit la noi asa o implicare Cu soft, deep, hard si finalizare ON. 

De recomandat, DA celor care sunt curioși de o descărcare rapida criminală si masaj bun.

 

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...