Sari la conținut

Alina 0764497970


Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Le-am reatasat.

 

Mie imi apar si in postul de mai sus, dar le-am salvat si urcat din pc acu

Nu sunt nici noi, nici din noua locatie ; interesul pentru fotografii din "Romana" este normal - eu vreau sa stiu cum arata locatia unde se presupune ca voi petrece cateva ore frumoase (placute,bla,bla) din viata.

Link spre comentariu
  • Oras:Decebal
  • Oras:Decebal

Nu sunt nici noi, nici din noua locatie ; interesul pentru fotografii din "Romana" este normal - eu vreau sa stiu cum arata locatia unde se presupune ca voi petrece cateva ore frumoase (placute,bla,bla) din viata.

In seara asta sau cel tarziu maine voi atasa poze din locatie.
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Decebal
  • Oras:Decebal

Neserioasa. Programare facuta cu 4 ore inainte. Domnisoara nu raspunde nici nu anunta ca nu-si poate respecta clientul. De evitat.

Iarta-ma. Am avut o programare la unghii si a durat mult mai mult decat ar fi trebuit,nu a fost intentionat ðŸ˜
Link spre comentariu
  • Telefon: 0742146905
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0742146905
  • Oras:Bucuresti

Scurt si la obiect. Programare facuta cu 1h inainte, ajuns la fix, intrat in casa la si 2 min.

Poate userul meu tradeaza anumite lucruri dar nu frecventez astfel de locatii. Am mai avut tentative si de atunci parca nu prea avea rost. Vazand-o pe aceasta domnisoara, am zis sa incerc 1 scurta, zis si facut. Din pct meu de vedere este o persoana ce merita toata atentia, comunicativa si lipicioasa cu mult respect fata de client. Am fumat o tigara inainte iar apoi am decartat 150 lei din propria initiativa. Facusem dus acasa iar ea dabea iesise, deci am sarit amandoi peste.

O fata cu un corp superb, ochi verzi patrunzatori, sani fermi iar piesa de rezistenta este fundul mic si bombat.

Igiena foarte buna, rasa si epilata fara mirosuri ciudate etc.

Atitudinea ei dezinvolta mi-a dat mai mult curaj si m-a facut sa ma simt sigur pe mine, de regula am o problema cand sunt cu cineva necunoscut.

A inceput cu sarutari pe corp, imbratisari si intrebari in soapta referitor la ceea ce doresc in urmatoarele clipe ce vor urma. M-am simtit respectat, alintat si sigur pe mine, datorita atitudinii ei.

Oralul foarte ok, aproape deep cu sarutat oute, lins etc.

Normalul foarte intens, schimbat diferite pozitii, miscari feline din propria initiativa. Mi-a placut extrem de mult faptul ca nu am folosit lubrifiant, fata sa umezit natural, deci un mare + inseamna ca ii place ceea ce face (acum depinde...)

Sa incep a puncta:

 

Oral 9 - se putea mai bine referitor la deep

Normal 10 - nu am ce reprosa, sa implicat

Igiena 10+ - ingrijita, dantura frumoasa, unghiute facute, dusata si parfumata

Atitudine 10+ - pentru mine conteaza foarte mult cum ma simt in compania unei femei

Am punctat, strict ce am facut cu domnisoara. Restul de: anal,fk, cim etc nu am incercat desi imi venea sa o sarut nuva acceptat si i-am reapectat decizia.

 

Am decartat 150 lei, cu totul undeva la 45 de minute dtd.

Din punctul meu de vedere, eu zic ca merita toata atentia, am sa revin.

 

Multumesc Andra!

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Decebal
  • Oras:Decebal

Scurt si la obiect. Programare facuta cu 1h inainte, ajuns la fix, intrat in casa la si 2 min.

Poate userul meu tradeaza anumite lucruri dar nu frecventez astfel de locatii. Am mai avut tentative si de atunci parca nu prea avea rost. Vazand-o pe aceasta domnisoara, am zis sa incerc 1 scurta, zis si facut. Din pct meu de vedere este o persoana ce merita toata atentia, comunicativa si lipicioasa cu mult respect fata de client. Am fumat o tigara inainte iar apoi am decartat 150 lei din propria initiativa. Facusem dus acasa iar ea dabea iesise, deci am sarit amandoi peste.

O fata cu un corp superb, ochi verzi patrunzatori, sani fermi iar piesa de rezistenta este fundul mic si bombat.

Igiena foarte buna, rasa si epilata fara mirosuri ciudate etc.

Atitudinea ei dezinvolta mi-a dat mai mult curaj si m-a facut sa ma simt sigur pe mine, de regula am o problema cand sunt cu cineva necunoscut.

A inceput cu sarutari pe corp, imbratisari si intrebari in soapta referitor la ceea ce doresc in urmatoarele clipe ce vor urma. M-am simtit respectat, alintat si sigur pe mine, datorita atitudinii ei.

Oralul foarte ok, aproape deep cu sarutat oute, lins etc.

Normalul foarte intens, schimbat diferite pozitii, miscari feline din propria initiativa. Mi-a placut extrem de mult faptul ca nu am folosit lubrifiant, fata sa umezit natural, deci un mare + inseamna ca ii place ceea ce face (acum depinde...)

Sa incep a puncta:

 

Oral 9 - se putea mai bine referitor la deep

Normal 10 - nu am ce reprosa, sa implicat

Igiena 10+ - ingrijita, dantura frumoasa, unghiute facute, dusata si parfumata

Atitudine 10+ - pentru mine conteaza foarte mult cum ma simt in compania unei femei

Am punctat, strict ce am facut cu domnisoara. Restul de: anal,fk, cim etc nu am incercat desi imi venea sa o sarut nuva acceptat si i-am reapectat decizia.

 

Am decartat 150 lei, cu totul undeva la 45 de minute dtd.

Din punctul meu de vedere, eu zic ca merita toata atentia, am sa revin.

 

Multumesc Andra!

Multumesc si eu
Link spre comentariu

  • Membru Premium

Salutare confrati,

 

La o pauza de cafea, sa va spun povestea mea...

 

Aflandu-mă in deplasare si terminând treburile mai repede, dau un filtru pe topicele urmărite si zic sa-mi incerc norocul de luni la dra Andra.

Intreb de disponibilitate si din vreo 3 SMS-uri convenim asupra orei, cu confirmare inainte. (30' cu SMS)

Bag viteză si, in timp util, ajung să parchez in centru. La ora conveniență, dau mesaj.

Răspuns oha,... zic... lasă, o fi cu vreun client, nu stresăm fata, cum nici eu n-aș vrea sa sune telefoanele cand sunt călare pe situație, sau situația călare pe mine, dupa caz...

Ei bine se face fix, si call-back din părți, sms ioc, mai trimit un mesaj si incep sa mă pun in miscare catre mașină, cu gândul la toate discuțiile despre țepe și despre faptul că trebuie să fiu consecvent si nu voi putea să scriu despre ratarea întâlnirii, ca tot am fost susținătorul ideii de recenzie completă (contact+întâlnire)

Cum eram capsat, zic, ia să dau un apel, să văd dacă răspunde (desi ma indoiam) și, surpriza!...

la al treilea apel, îmi raspunde (dupa ce îi spun ca aveam o învoială la fix) cu "aha, si ai ajuns?"

respectiv, la reproșul meu ca eu am fost punctual si ea nu, cu ceva de genul

"...sa stii ca aveam treaba, trebuia sa suni..." WTF!?!

 

Aici voiam să ajung cu acest preambul amănunțit - acesta a fost momentul când, în mod normal dată fiind dispoziția mea, as fi inchis telefonul si mi-aș fi vazut de drum, insa mi-am impus să am parte de o întâlnire cât mai reușită si mi-am înghițit vorbele de duh care-mi stăteau pe limbă si am purces la locație.

 

Si acum pe scurt:

 

Mod contact: SMS + telefon

Locatie: de la Pta Romană mai sus spre universitate, nu mai mult de 150m

Parcare: se gaseste cu plata, recomand totuși sa va luati o rezerva de 15' având în vedere aglomerația

Exterior 7/ interior 9

Garsoniera intr-o clădire interbelică (liftul este îngust la propriu, peste 110 kile, nu incape nimeni, ce mai, duduița are filtru de gabarit de la intrare, LOL)

 

Deci gars. micuța dar curată, baie renovată, geluri felurite, prosop curat la alegere, fără papuci de unica

 

Întâmpinarea:

Capoțel întredeschis, domnișoară, 19 ani dupa spusele ei, destul de rezervată (nici mârâitul meu din telefon nu a ajutat, cred...), mă invită cam neutru înăuntru...

Mă așez pe pat, ea langa mine... pauză.

Zic,

- deci?

- Păi spune tu...

- ce sa zic?

- păi, ce-ai vrea?

- sa socializam nițel...

- pai zi tu despre ce vrei să vorbești...

 

Sătul să mă mai învârt în jurul cozii, tururi câteva fraze fără cap și coadă, la care ea chicotește de complezență si ma cer la duș, ca deh, vorba lungă, sărăcia omului...

 

Fața - fiind tinerică, o prinde bine nemachiată, are ochii cenusii verzui luminosi, totuși dupa gusturile mele 8

Corp - 9 din punct de vedere proportional

Aici am avut eu o surpriză, pentru ca este mai mica decat mi-am imaginat eu din poze.

Acum nu știu altii cum sunt, dar, deși am fost foarte excitat in timpul acțiunii, pot să spun acum ca este, repet, pentru mine, de o constitutie prea "teen" care ma duce mai mult cu gandul la niste fetisuri pe care nu le am...

 

Actiunea/servicii:

Nu face FK si nici nu am vrut, am optat pentru OP la care am renuntat cand am vazut ca Gogu face figuri...

Am trecut la ON, destul de umed la final, am rugat-o să alterneze viteză si amplitudinea, in general a fost bine, nu memorabil, fără deep, dar l-a menținut treaz.

Deci tehnica 7-8, efect 8,5 deoarece in final mi-a plăcut.

 

Normal protejat - am alternat vreo 2-3 pozitii cu oralul, mie mi-a venit bine capră, in scartaitul discret dar nederanjant al patului, pozitie in care am si finalizat intr-un sfârșit...

fata s-a implicat cât a putut, contre cand a trebuit, ascultatoare, etc

Aici, având în vedere că am exclus din start mozoleala, n-aş putea să evaluez cum s-ar comporta la o abordare mai pasională, bănuiesc ca este foarte foarte excitant corpul acela de zvârluga zbătîndu-se in brațele tale...

as nota cu 8

Anal nu am întrebat

PSE - prea tinerica ca sa reprezinte un turn-on pentru mine, prefer MILF-ele in rolul acesta...

GFE/Companie 7 - fata a încercat, însă eu am tinut 70% din conversatie, chiar dacă in mod uzual vorbesc mult. Nu caut experiențe lipicioase dar mă atrag mai tare fetele/femeile care pot să-mi tina isonul intr-o discuție/întâlnire.

Atitudine: aici a dres busuiocul, recunosc. Deși a fost in general rezervată si oarecum nesigură din acest punct de vedere cu mine, macar a avut inspirația sa fie cât de cât sinceră si cred naturală in exprimare, a mai făcut un pic de bășcălie si haz de necaz, NU s-a uitat la ceas, nu mi-a cerut banii inainte, nici macar nu i- a verificat la plecare, iar la sfârșit am mai avut ocazia sa schimbam cateva vorbe vreo 10 minute. (a mai apucat si ea sa zic ceva de mine...)

 

Am întrebat-o dacă sa postez recenzie si m- a rugat, cu o candoare dezarmantă, sa nu fiu prea dur...

 

Atitudine deci 9 - fără rezerve

 

Igiena - 9,5, epilata, curată, piele fina tot tacâmul. N-a facut duș dupa actiune, de aceea depunctez, dar nici nu părea sa astepte pe cineva prea curând

 

Ei bine, am incercat sa fiu cât mai obiectiv si sper ca am reusit.

 

Cadoul 250, un pic peste o oră. O experienta interesantă, o fată naturală, fără falsuri (ma rog, unghiile cică...), un corp fain si bine proportionat însă aparent înspăimântător de tânăra pentru mine(al dreaq Freud). Una pesta alta m-am simtit surprinzător de bine, ceea ce doresc oricui îi trece pragul.

 

 

Baftă la întâlniri, sănătate și presiune in instalație.

  • Like 13

Citat Times New Român
"În viața nu trebuie să alergi după femei și tramvaie, oricum vin altele într-un minut”.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...