Sari la conținut

Alina 0764497970


Postări Recomandate

  • Oras:Decebal
  • Oras:Decebal

De unde??

Baga si tu o postare ca la carte,cu preturi,servicii,program,zona unde ai locatia si ceva poze,daca vrei calitate.

Dacă nu îți e lene sa dai 2,3 pagini in urma o sa găsești tot . Locație Romana ,peste drum de Mc .
Link spre comentariu
  • Oras:Decebal
  • Oras:Decebal

De unde??

Baga si tu o postare ca la carte,cu preturi,servicii,program,zona unde ai locatia si ceva poze,daca vrei calitate.

Dacă nu îți e lene sa dai 2,3 pagini in urma o sa găsești tot . Locație Romana ,peste drum de Mc .
Link spre comentariu

Azi am ajuns iar la Andra, pentru jumatate ora ca am prins o fereastra in program la birou. Ca de obicei, amabila, vesela, curata, cu aspect foarte tanar. Nu i-ai da peste 18 sau 19 ani. La față e draguță, genul adolescentin, la corp skinny si cu sani misto (nu mari dar frumosi) si fundulet bombat., Ii dau 9 la aspect pt amatorii de skinny. Oral facut bine, neprotejat, cu salivă, adanc, umed, cu atentie mare la ouțe. Mi-a facut din vreo 3 poziții - asezata pe scaun si eu intins pe pat, apoi intre picioare si in fine cu mine stand in picioare. Nu accepta CIM dar e bine si asa - nota 9. I-am dat si eu niste limbuțe să o fac să se simtă bine. In final pus preze si am luat-o in pozitia umeri craci cu perna sub fund ca sa ajung mai bine. Pompat maxim-10 minute si finalizat placut in ea. Nota 9, la fel. Cred că mai revin. Halat - 150 pt 30-35 minute. Nu e genul care să mimeze placerea si orgasmele, e sinceră si isi face meseria, dar stie să ofere placere. Important e să ii spui ce vrei - ea nu are de unde să stie, mai ales pozițiile si oralul. Nu e grăbită, se se uită pe ceas, te face să te relaxezi. Ciocane tari fraților)))

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator salamandra_vl
Reputație: 0

 

Am fost si eu azi pentru a doua oara si nu pot decat sa confirm faptul ca e e o tipa pe care merita sa o vizitezi. E genul slim, are abdomenul tonifiat si sanii fix asa cum trebuie din punctul meu de vedere(fermi si medii). Cel mai mult insa cred ca mi-au placut ochii si freza(nu mai are parul lung).

Pentru mine actiunea a fost foarte excitanta:

Oralul genial, chiar daca nu a fost deep si normal foarte bun in cateva pozitii. (cred ca eu eram putin mai crispat si puneam tot felil de intrebari - nu e decat a 2-a oara cand merg).

 

Cotizatia a fost 150ron pentru 30 de minute- merita.

 

Notele mele subiective:

Locatie: 8,5 - usor de ajuns(vis a vis de Mc-ul de la Romana, baia ok. Niste papuci poate ar fi fost bine sa aiba.

Aspect: 9 - chiar arata foarte bine. Pozele nu cred ca o avantajeaza

Oral: 9,5 - fara deep

Normal 9,5 - am folosit cateva pozitii si a fost receptiva.

Igiena 9,5 - fara mirosuri sau ceva suspect

FK - nu.

Cred ca o sa o mai vizitez.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...