Sari la conținut

Alina 0764497970


Postări Recomandate

  • Oras:Decebal
  • Oras:Decebal
La 21/01/2021 la 21:27, andral a spus:

Buna baieti. O sa revin o perioada, nu stiu daca pe termen lung sau nu 

Preturi: 150 - 30' ;300 - 1h 

ON (in functie de igiena), NP, CIM (extra 100), COB, foot fetish, uro, FK (doar daca simt si e chimie), masaj relaxare (la cerere) 

Prefer programari pe whatapp. 

Rectific 200 - 30' si 300 - 1h 

Ma scuzati am scris din obisnuinta :))) 

Link spre comentariu

programat intr-o dimineata. programare respectata de ea, eu am pierdut ceva minute bune sa gasesc blocul... 

locatie, zona decebal, plan secund, greu de gasit, desi ea da un share loc... am ajuns, nu era apa calda, asa ca igienizarea s-a intamplat cu servetele umede. naspa, sa ii fie de ras lui mucusor... nu e vina fetei, ea m-a anuntat ca a ramas fara apa calda, cand parcasem deja. am zis sa vin totusi. cand am iesit, am vazut ceva muncitori care lucrau la niste tevi in zona. deci sper pt ea sa se rezolve. in acest context, nota locatiei e nerelevanta (ar fi 6, pt ca mie chiar imi place patul mare si f inalt pe care il are! wow, dar lipsa posibilitatii de a face dus, a fost naspa...)

ea - o tipa mica, miniona si slim, cu tate de copila, simpatice insa, cu picioare si fund apetisante (pt cei carora le plac fetele mici slim), cu pasa stramta si fierbinte (de 10+). corp de nubila. la figura simpatica, putin baietoasa (si din cauza frezei...) ochi f frumosi! per total o tipa de 9

prestatia a fost ON bunicel, nu foarte divers si nici prea adanc, dar cu sustinere si presiune, de 7-8

apoi NP in mai multe pozitii, cu gemete si contre, de 9-10, f bun, ajutat si de posibilitatea de a o tine in pula (ca e mica si subtirica, e o pozitie care imi place tare... eu in picioare, ea cu picioarele incolacite si infipta...).

la final am revenit la ON, igienizat cu servetele, finalizare cam laba, desi era vorba de  cim...

halat 200 / aprox 30 / 1 fin. - pret ok (daca era apa calda si cim). am sa revin, poate prind o ora, fara graba si cu igienizare completa... oricum o optiune interesanta!

 

 

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Decebal
  • Oras:Decebal
Acum 12 ore, emiale911 a spus:

Nu-mi vine să cred ca te-ai  intors si am si pierdut o săptămână.

Deja 2021 e mai frumos cu tine in peisaj.

 

Promit sa mai revin la tine destul de curând! 

Te astept 😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...