Sari la conținut

Alina 0764497970


Postări Recomandate

Salutare, am ramas dator cu o recenzie.


Am vizitat-o pe Alina de curand dupa ce ultima oara o vizitasem in 2020. A ramas aceiasi faptura mica si draguta ca inainte.
Programat prin whatsapp cu 2-3 ore inainte, m-a acceptat seara pe la ora 19, desi i-a fost putin peste mana, m-a acceptat.
Am stat 30 de minute.
Locatia este aceiasi, la fel de curata ca inainte.
Dupa ce m-a primit m-am dus la dush, mi-a dat prosop curat. Am inceput cu un ON si continuat NP in diferite pozitii, accepta diverse pozitii, nu o deranjeaza, chiar se implica. Posibil sa fi trecut de cele 30 de minute programate dar nu m-a grabit nici un pic.
Vreau sa spun ca are cea mai frumoasa piersicuta din ce am mai intalnit eu pana acum :P
Eu personal revin mereu la ea daca continua sa lucreze in domeniu.

Locatia: 10 usor de ajuns, intre piata muncii si piata alba iulia, cu locurile de parcare nu am avut problema, unde am apucat, singura in locatie, apartament curat, la dush prosop curat si diverse geluri sampoane etc.

Alina : pentru mine este de 10 , mica si subtire dar are forme, fundul e de un rotund superb, pielea fina, aceiasi culoare peste tot, sanii micuti asa cum imi plac

Oral : 8 , dau 8 pentru ca as fi preferat un pic mai DEEP, desi are atentie la sateliti, pe mine nu ma intereseaza satelitii, in schimb as fi vrut sa se joace putin cu el

Normal : 9 stramta, participa, schimba pozitii , nu foloseste lubrifiant

Gfe : 9 comunica, zambeste, te primeste cu bratele deschise, este profi, nu am incercat fk.

Cadou : 200 pentru 30 de minute

 

Data viitoare stau o ora :D

  • Like 4
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Decebal
  • Oras:Decebal
La 12.08.2021 la 20:23, emiale911 a spus:

Salutare, am ramas dator cu o recenzie.


Am vizitat-o pe Alina de curand dupa ce ultima oara o vizitasem in 2020. A ramas aceiasi faptura mica si draguta ca inainte.
Programat prin whatsapp cu 2-3 ore inainte, m-a acceptat seara pe la ora 19, desi i-a fost putin peste mana, m-a acceptat.
Am stat 30 de minute.
Locatia este aceiasi, la fel de curata ca inainte.
Dupa ce m-a primit m-am dus la dush, mi-a dat prosop curat. Am inceput cu un ON si continuat NP in diferite pozitii, accepta diverse pozitii, nu o deranjeaza, chiar se implica. Posibil sa fi trecut de cele 30 de minute programate dar nu m-a grabit nici un pic.
Vreau sa spun ca are cea mai frumoasa piersicuta din ce am mai intalnit eu pana acum :P
Eu personal revin mereu la ea daca continua sa lucreze in domeniu.

Locatia: 10 usor de ajuns, intre piata muncii si piata alba iulia, cu locurile de parcare nu am avut problema, unde am apucat, singura in locatie, apartament curat, la dush prosop curat si diverse geluri sampoane etc.

Alina : pentru mine este de 10 , mica si subtire dar are forme, fundul e de un rotund superb, pielea fina, aceiasi culoare peste tot, sanii micuti asa cum imi plac

Oral : 8 , dau 8 pentru ca as fi preferat un pic mai DEEP, desi are atentie la sateliti, pe mine nu ma intereseaza satelitii, in schimb as fi vrut sa se joace putin cu el

Normal : 9 stramta, participa, schimba pozitii , nu foloseste lubrifiant

Gfe : 9 comunica, zambeste, te primeste cu bratele deschise, este profi, nu am incercat fk.

Cadou : 200 pentru 30 de minute

 

Data viitoare stau o ora :D

Multumesc 😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...