Sari la conținut

Alina 0764497970


Postări Recomandate

  • Oras:Everywere
  • Oras:Everywere

Salutare,

Am ajuns si eu la dsoara din topic. Sunat, stabilită întâlnirea in jumătate de ora, respectata de amândoi.

Locația 9/10. Lângă Sala Palatului, parcare Ok, prosop curat.

Fata 9/10. Micuța, slăbuță, sâni frumoși, micuți, drăguța la fata. Ma așteptat îmbrăcată de oraș: blugi si tricou.

Oral 8,5/10. Bun, neprotejat, fără Deep, fără mare atenție la zonele adiacente.

Normal 9/10. Strămta la început, umezire naturală. Corp frumos si poziții excitante in oglinda.

Igiena 9/10. Curată, fără mirosuri suspecte. Nu i-am dat 10 pt ca nu era epilata de curând. Se simțea par si la pasa si pe picioare.

Achitat 150 lei/ 1 fin si plecat relativ mulțumit. O sa o mai încerc sa văd daca lucrurile se îndreaptă către mai bine.

Spor in toate.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Decebal
  • Oras:Decebal

Salutare,

Am ajuns si eu la dsoara din topic. Sunat, stabilită întâlnirea in jumătate de ora, respectata de amândoi.

Locația 9/10. Lângă Sala Palatului, parcare Ok, prosop curat.

Fata 9/10. Micuța, slăbuță, sâni frumoși, micuți, drăguța la fata. Ma așteptat îmbrăcată de oraș: blugi si tricou.

Oral 8,5/10. Bun, neprotejat, fără Deep, fără mare atenție la zonele adiacente.

Normal 9/10. Strămta la început, umezire naturală. Corp frumos si poziții excitante in oglinda.

Igiena 9/10. Curată, fără mirosuri suspecte. Nu i-am dat 10 pt ca nu era epilata de curând. Se simțea par si la pasa si pe picioare.

Achitat 150 lei/ 1 fin si plecat relativ mulțumit. O sa o mai încerc sa văd daca lucrurile se îndreaptă către mai bine.

Spor in toate.

Multumesc, în general specific,daca vreti si va place ceva anume sa mi se spuna,ma refer si la zonele adiacente
  • Like 2
Link spre comentariu
Reputație: 2201
  • Oras:Decebal
  • Oras:Decebal

Gasesti fraieri la 250 lei ora?pt un futai

Extraordinar. Nu,nu găsesc fraieri. Cei care vin la mine sunt domni,imi vorbesc cu respect si nu ii aud spunând despre alții ca sunt fraieri
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Fost si eu la Alina de curand. Ca sa sar direct la concluzie, idee e ca fata e ok ca aspect si prestatie, pt iubitorii de slim may ales e perfecta; extraordinar de proaspata si frageda la corp, e principalul ei atu, zici ca e adolescenta. La fata e mai comuna un pic, arata a copilita cuminte.
Locatie ultra centrala, la strada mare, ceva distanta de Sala Palatului, dar m-a ghidat bine si am nimerit.
Intrat inauntru am gasit o faptura miniona, de treaba, zambitoare, deisgur ca altfel decat mi-am imaginat-o (pe forum e destul de tacuta) dar in orice caz e foarte ok.

Am trecut la dus, apoi la ostilitati. Cand o vezi goala abia vezi cat de proaspata poate sa fie la piele si la trup, carnea ferma, talie subtire, fundulet rotund mic, sanii feciorelnici, ce mai e perfecta pt stilul slim.
Inceput cu un oral protejat, unde Alina se dovedeste talentata, e o fetita careia ii cam place 'batonul' si stie cum sa-l linga si sa-l stimuleze. Nu face deep dar reuseste sa compenseze prin rabdarea cu atentia cu care face oralul.


La normal a fost ok, schimbat pozitii, oglinda mare de langa pat e foarte binevenita. Nu e deosebit de implicata in act si nici cu initiative nu vine, dar sta cum vrei, nu comenteaza, e placuta si rezista si la asalturi mai dure. In plus trupul acela superb e o placere sa il vezi, iar pasarica stramta iti ofera si placeri si mai mari :D

Am achitat la urma 150 ron pt o finalizare.

Note:

Locatie: 9 garsoniera micuta, nu lux dar ok
Fata: corp: 10, fff proaspata, perfecta pt stilul slim, fatza: 8 nu iese in evidenta, destul de comuna si cuminte; sani mici tineri, pasarica frumoasa
GFE: 9 e placuta si de treaba, nu e doar cu ochiul la bani, totusi nu debordeaza de pasiune si implicare
Igiena: 10
Oral: 9.5 cu rabdare, umed, f placut, ii place acadeaua maxim
Normal 8: Sta cuminte, e maleabila, se misca ok, pasarica stramta si elastica, se uda natural


Recomand de vizitat pentru acel trup incredibil de adolescenta, de revenit nu cred ca revin, desi nu exclud... dar pt 150 ron finalizarea nu e o oferta imbatabila, sunt optiuni pe piata.

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...