Sari la conținut

Alina 0764497970


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Imi cer scuze dar s-au intercalat programarile,nu am facut-o intenționat si nici nu puteam las clientul sa plece cu coaiele umflate

INTERCALÁ, intercalez, vb. I. Tranz. și refl. A (se) introduce ceva într-un șir, a (se) adăuga între altele, a (se) așeza ceva printre... – Din fr. (s’)intercaler, lat. intercalare.

 

sursa: DEX '09 (2009

Trebuie sa ti asumi greseala, odata programarea facuta pentru o anumita ora, trebuie respectata ,asta de catre orice om de cuvant.Situatii,de genul, clientul care intarzie, care se programeaza juma de ora si decide sa stea 1 ora, cel care finalizeaza mai greu, trebuie sa fie cel care suporta consecinte, nu clientul care poate face eforturi sa ajunga la ora fixata......chestia cu "coaiele umflate", nu cred ca se preta sa fie folosita ca $cuza in acest context....dar fiecare face cum considera,

Link spre comentariu

INTERCALÁ, intercalez, vb. I. Tranz. și refl. A (se) introduce ceva într-un șir, a (se) adăuga între altele, a (se) așeza ceva printre... – Din fr. (s’)intercaler, lat. intercalare.

 

sursa: DEX '09 (2009

Trebuie sa ti asumi greseala, odata programarea facuta pentru o anumita ora, trebuie respectata ,asta de catre orice om de cuvant.Situatii,de genul, clientul care intarzie, care se programeaza juma de ora si decide sa stea 1 ora, cel care finalizeaza mai greu, trebuie sa fie cel care suporta consecinte, nu clientul care poate face eforturi sa ajunga la ora fixata......chestia cu "coaiele umflate", nu cred ca se preta sa fie folosita ca $cuza in acest context....dar fiecare face cum considera,

Nu vreau sa ma amestec pt ca Andral cu mine a fost mereu OK dar la faza cu lasat cu coaiele unflate....avea de ales pe care il lasa cu coaiele umflate. Pe cel care a venit mai tarziu sau pe cel care venea normal la programare. Ar fi avut si optiunea de a ii lasa pe amandoi umflati dar era prea de tot...asa ca bucuria unuia necazul altuia. Unul singur si-a dezumflat outzele cu ajutorul ei)))  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu vreau sa ma amestec pt ca Andral cu mine a fost mereu OK dar la faza cu lasat cu coaiele unflate....avea de ales pe care il lasa cu coaiele umflate. Pe cel care a venit mai tarziu sau pe cel care venea normal la programare. Ar fi avut si optiunea de a ii lasa pe amandoi umflati dar era prea de tot...asa ca bucuria unuia necazul altuia. Unul singur si-a dezumflat outzele cu ajutorul ei)))  :laugh2

Si eu, da' la alta. Noroc ca am o agenda plina, inclusiv pt. urgente d'astea.

Oricum, am pierdut ceva timp cu parcarea, insistat la tel.,stat ca popa-prostu' pe langa usa blocului.

Naspa, oricum s-ar scuza, nu o recomand.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

   o singura data mi s a intamplat, sa fiu anuntat de faptul ca trebuie sa stau sa astept 15 min peste ora programata, pentru ca, clientul dinainte a intarziat. ce inseamna asta ?pentru cineva care intarzie, toti cei programati dupa, dar care respecta ora de programare, sa stea sa astepte? deloc corect, eu unul am plecat, pentru ca asta este motivul pentru care fac programare, sa nu stau sa astept.oricum unele fete nu vor sa inteleaga ca toti clientii trebuie tratati cu respect, pentru ca de pe urma lor traiesc, in schimb multe se bazeaza pe zecilede barbati, care stau la coada si omit cu buna stiinta aspectul asta,

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:California Sacramento
  • Oras:California Sacramento

RECENZIE:
Locatie: 9 (piata Romana, referinta Mc Donalds)
Aspect: - (domnisoara frumusica undeva la 1.55 cm , ochi albastri spre verde, par scurt vopsit partial blond, sani mici frumosi, fund rotund fain, slim, fara pic de grasime)
Oral: 8 (neprotejat, bun, lins, atentie la bijuterii, umed, mai multe viteze, incearca deep, fara cim, cob)
Normal: 8.5 (protejat, se implica, accepta pozitii)
Gfe: - (fara FK, aici e calcaiul lui Ahile)
Atitudine: 10 (placuta, deschisa la discutii, glumeata, rade des)
Igiena: 10 (foarte curata, piele fina)
Halat: 250 RON (pentru o ora)

Naratiunea:
Am luat legatura prin whatsapp cu domnisoara si am stabilit intalnirea in aceasta perioada, urmand sa confirm cu 30minute inainte de actiune, locatia fiind la piata Romana, referinta Mc Donalds. In locatie am fost intampinat de o domnisoara frumusica undeva la 1.55 cm , ochi albastri spre verde, par scurt vopsit partial blond, sani mici frumosi, fund rotund fain, slim, fara pic de grasime.
Am facut un dus dupa ce am primit prosop curat, am vorbit putin pentru a ne cunoaste mai bine. Este placuta, deschisa la discutii, glumeata, rade des pe parcursul intalnii. Din pacate nu face FK, cel putin cu mine nu a facut. Oralul a fost neprotejat, bun, lins, atentie la bijuterii, umed, mai multe viteze, incearca deep, fara cim (am inteles ca nu accepta), incercat si 69. La normal (protejat) am schimbat o sumedenie de pozitii, accepta pozitii, nu propune, dar se implica si geme placut. Am revenit la oral unde am finalizat cu pe sanii domnisoarei. Dupa am mai stat de vorba, nu m-a grabit deloc.
 
Notite
1)Nu am auzit telefonul sunand pe durata intalnirii
2)Nu te grabeste, DTD a fost undeva la 70 min
3)Pentru iubititorii de fete slim este de vis
4)Te intreaba cum doresti sa fie oralul: protejat/neprotejat
5)Pozitia care o avantajeaza este doggy, are talie de viespe, puteam sa o cuprind cu amandoua mainile si are un fundulet rotund fain
6)Din pacate :) nu face FK si nici cim
7)Arata exact ca in poza de la postarea https://nimfomane.com/forum/topic/71792-noua/?p=5167931

M-am simtit bine cu Alina

  • Like 17
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

INTERCALÁ, intercalez, vb. I. Tranz. și refl. A (se) introduce ceva într-un șir, a (se) adăuga între altele, a (se) așeza ceva printre... – Din fr. (s’)intercaler, lat. intercalare.

 

sursa: DEX '09 (2009

Trebuie sa ti asumi greseala, odata programarea facuta pentru o anumita ora, trebuie respectata ,asta de catre orice om de cuvant.Situatii,de genul, clientul care intarzie, care se programeaza juma de ora si decide sa stea 1 ora, cel care finalizeaza mai greu, trebuie sa fie cel care suporta consecinte, nu clientul care poate face eforturi sa ajunga la ora fixata......chestia cu "coaiele umflate", nu cred ca se preta sa fie folosita ca $cuza in acest context....dar fiecare face cum considera,

 

exact cum scris este...curvale are scusa asta mere ce mana nu mincina ,daca clientu vrei sa ramane nu refuse...care profits chiar daca mai mult bani dai zice sorry

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...