Sari la conținut

Alina 0764497970


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare,

I-am facut Alinei recent o noua vizita. Ultima fusese inainte de pandemie. Programarea am facut-o pe whatsapp, fara probleme.

Locație: zona Decebal, mentionata si de alti camarazi de pe forum. Baie era curata  si am gasit in ea tot ce aveam nevoie: gel de dus, apa de gura, prosop uscat si alte lucruri necesare inainte si dupa sex.

Aspect: nota 9.5.  Daca va place genul "slim", veti fi incantari, daca nu, tot nu veti fi dezamagiti. Este slabuta, cu sani medii, foarte frumosi si posterior de milioane. La fatza nu este chiar de top dar este foarte draguta si simpatica.

Am optat pentru varianta 30 min + CIM. Din pacate nu am putut sta o ora, asa cum as fi vrut. Am achitat de la inceput din proprie initiativa 300 lei. 

Oral: 10. Optand pentru CIM,  nu avea sens sa mai facem oralul protejat, ca in celelalte dati, asa ca am i-am zis ca nu mai are sens sa-mi puna prezervativul de la inceput. In timpul oralului, fiind foarte excitat, i-am spus ca as vrea sa o gust si eu, asa ca s-a urcat deasupra mea intr-un 69 de toata frumusetea. La oral acorda atentie bijuteriilor si e receptiva la preferintele tale. 

Normal: 9.50. In pozitia doggy, privelistea este deosebita. Incercand sa schimb pozitia, s-a intamplat ceva si soldatul meu a lesinat in mod neasteptat. Alina a incercat sa-l resusciteze insa lucrurile nu mergeau chiar cum as fi dorit. Prin urmare, i-am zis ca finalizarea orala este cea mai buna solutie pentru situatia de fatza, iar Alina s-a confirmat si nu numai ca a reusit sa ma termine, ci a supt pana la ultimul strop dat de soldat. 

Atitudine: 10 Excelenta. E comunicativa si stie sa creeze o atmosfera placuta.

Igiena: 10 Ireprosabila.

GFE: 10. Nu am ce sa-i reprosez. Geme incet, natural, fara sa exagereze. Mi-ar fi placut sa o infierbant si pe ea putin mai mult, astfel incat sa fie si mai prezenta in actiune. Este cam greu sa faci asta in 30 min.

Cadoul: 300 lei pentru 30 + CIM.

O recomand, in special iubitorilor de "slim". Un an nou plin de ciocane tari tuturor!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Decebal
  • Oras:Decebal
La 30.12.2021 la 3:11, slutreview a spus:

Salutare,

I-am facut Alinei recent o noua vizita. Ultima fusese inainte de pandemie. Programarea am facut-o pe whatsapp, fara probleme.

Locație: zona Decebal, mentionata si de alti camarazi de pe forum. Baie era curata  si am gasit in ea tot ce aveam nevoie: gel de dus, apa de gura, prosop uscat si alte lucruri necesare inainte si dupa sex.

Aspect: nota 9.5.  Daca va place genul "slim", veti fi incantari, daca nu, tot nu veti fi dezamagiti. Este slabuta, cu sani medii, foarte frumosi si posterior de milioane. La fatza nu este chiar de top dar este foarte draguta si simpatica.

Am optat pentru varianta 30 min + CIM. Din pacate nu am putut sta o ora, asa cum as fi vrut. Am achitat de la inceput din proprie initiativa 300 lei. 

Oral: 10. Optand pentru CIM,  nu avea sens sa mai facem oralul protejat, ca in celelalte dati, asa ca am i-am zis ca nu mai are sens sa-mi puna prezervativul de la inceput. In timpul oralului, fiind foarte excitat, i-am spus ca as vrea sa o gust si eu, asa ca s-a urcat deasupra mea intr-un 69 de toata frumusetea. La oral acorda atentie bijuteriilor si e receptiva la preferintele tale. 

Normal: 9.50. In pozitia doggy, privelistea este deosebita. Incercand sa schimb pozitia, s-a intamplat ceva si soldatul meu a lesinat in mod neasteptat. Alina a incercat sa-l resusciteze insa lucrurile nu mergeau chiar cum as fi dorit. Prin urmare, i-am zis ca finalizarea orala este cea mai buna solutie pentru situatia de fatza, iar Alina s-a confirmat si nu numai ca a reusit sa ma termine, ci a supt pana la ultimul strop dat de soldat. 

Atitudine: 10 Excelenta. E comunicativa si stie sa creeze o atmosfera placuta.

Igiena: 10 Ireprosabila.

GFE: 10. Nu am ce sa-i reprosez. Geme incet, natural, fara sa exagereze. Mi-ar fi placut sa o infierbant si pe ea putin mai mult, astfel incat sa fie si mai prezenta in actiune. Este cam greu sa faci asta in 30 min.

Cadoul: 300 lei pentru 30 + CIM.

O recomand, in special iubitorilor de "slim". Un an nou plin de ciocane tari tuturor!

Multumesc 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
On 9/27/2021 at 2:24 PM, andral said:

DSC_9885-01.jpeg

DSC_9773-01.jpeg

Încercând de 3 săptămâni să ajung la Alina, astăzi s-au aliniat astrele și am reușit s-o vizitez.


Locatia: zona Decebal, la 200m de unde stau eu (am și certat-o puțin că nu miga spus că suntem vecini 😂), un apartament curat și aranjat, un pat mare și confortabil pentru nebunii, Baia nu știu cum este pentru că stând atât de aproape am preferat să fac dușurile acasă 😊.


Prada: o fată tânără, micuță de înălțime (cam la 1.60) cu kilograme puține (este exact ca în poză), pielea fină și cu un miros frumos și un corp de invidiat. Este foarte prietenoasă, te face să te simți bine și în largul tău. Nu te grăbește, face conversație (după acțiune am ajuns să vorbim despre detașarea emoțională la oameni și cât de bine este să te gândești întâi la tine și după la alte persoane 😂). Are un funduleț mic, bombat și tare, care se simte foarte bine în mâini în poziția LOT 😍


Acțiunea: am început cu ON, unde în doar câteva minute a reușit să trezească soldatul și să fie și gata de război 😊. Am trecut și la 69 pentru că era păcat ca așa o piersicuță frumoasă și curată să nu primească atenția cuvenită. În timpul poziției 69 Alina a început să se ude și cu niște mișcări mai adânci aproape că a reușit să mă termine doar prin oral, dar a trebuit s-o opresc și să mă bucur un pic și de ea peste mine. Ea deasupra sga mișcat foarte bine, până acum este clar pe primul loc la poziția LOT din experiența de pe forum, lucru care din nou aproape că m-a făcut să termin. Am mai încercat și misionarul, poziție în care n-am mai rezistat și am finalizat în balonaș.


Concluzia: recomand pentru cei care sunt în căutare de fete slim și nu sunt pe PSE, Alina mi s-a părut mai tradițional, face mai puține lucruri dar le face foarte bine.


Halat: 200 lei o finalizare cu oral neprotejat și finalizare în balonaș

 

PS: am uitat să spun că este blondă cu ochii albăstrui-verzui deschiși care provoacă îndrăgosteală

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

  • Oras:Decebal
  • Oras:Decebal
La 14.04.2022 la 19:00, isblacks a spus:

Hello, o actualizare la preturi, servicii si zona? 

200-30 min si 300-1h 

Oral, normal, 69, masaj, cunii, uro, foot fetish, COB, CIM (100 extra) . Nu fac anal. 

Zona Decebal 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...