Sari la conținut

Alina 0764497970


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu am mai facut o recenzie de foarte mult timp, dar sa facem o incercare

O stiu pe Alina/Andra de ceva timp, dar nu ca si client. Pentru ca tipa la care merg in mod normal s-a restras, am zis sa ma duc la sigur, stiam deja ca e o fata sexy.

Alina/Andra e genul de tipa dupa care as intoarce capul mergand pe strada: frumoasa, micuta, acum na, fiecare e subiectiv. Pentru mine e ce trebuie.

Mi se pare una din cele mai finute tipe din domeniu. Corp slim, tonifiat, sani fermi, talie subtire si un cur fenomenal. Genul de girl next door, cum ar zice americanii.

Notele sunt ca pentru o prima intalnire, cam crispati amandoi ca ne stiam deja si a fost putin ciudat sa ne vedem la pielea goala :)))

ON 9: Cam sfioasa, dar atenta. Nu i-am dat nici o indicatie, am vrut sa faca cum se simte ea bine. Nu m-am putut abtine si am trecut la 69...arata delicios si sunt pofticios de fel.

NP 10: Nici nu am cum sa dau mai putin. Pe la spate, cand vezi spatele arcuit si curul ala...plm..e de 10 doar pentru priveliste..nu mai adaug si actiunea

De recomandat..clar! Daca iti place genul slim fit si minion trebuie mers pana la ea.

De revenit...oricand! Asta daca reusesc sa mai primesc o rezervare :)))

P.S. Imi cer scuze colegului programat dupa mine. Un drum de 25 de minute s-a transformat in peste o ora de la grindina aia nenorocita.

 

  • Like 4
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot și nicăieri.
  • Oras:Peste tot și nicăieri.
Acum 2 ore, lex8585 a spus:

Nu am mai facut o recenzie de foarte mult timp, dar sa facem o incercare

O stiu pe Alina/Andra de ceva timp, dar nu ca si client. Pentru ca tipa la care merg in mod normal s-a restras, am zis sa ma duc la sigur, stiam deja ca e o fata sexy.

Alina/Andra e genul de tipa dupa care as intoarce capul mergand pe strada: frumoasa, micuta, acum na, fiecare e subiectiv. Pentru mine e ce trebuie.

Mi se pare una din cele mai finute tipe din domeniu. Corp slim, tonifiat, sani fermi, talie subtire si un cur fenomenal. Genul de girl next door, cum ar zice americanii.

Notele sunt ca pentru o prima intalnire, cam crispati amandoi ca ne stiam deja si a fost putin ciudat sa ne vedem la pielea goala :)))

ON 9: Cam sfioasa, dar atenta. Nu i-am dat nici o indicatie, am vrut sa faca cum se simte ea bine. Nu m-am putut abtine si am trecut la 69...arata delicios si sunt pofticios de fel.

NP 10: Nici nu am cum sa dau mai putin. Pe la spate, cand vezi spatele arcuit si curul ala...plm..e de 10 doar pentru priveliste..nu mai adaug si actiunea

De recomandat..clar! Daca iti place genul slim fit si minion trebuie mers pana la ea.

De revenit...oricand! Asta daca reusesc sa mai primesc o rezervare :)))

P.S. Imi cer scuze colegului programat dupa mine. Un drum de 25 de minute s-a transformat in peste o ora de la grindina aia nenorocita.

 

O recenzie cum ar trebui mulți să o citească înainte de a face recenzii la rândul lor! 👍🏻

Respect pentru că ți-ai făcut timp să scri o recenzie cel puțin 99% comform cerințelor! 👍🏻

O întrebare am..care nu mă poate lămuri..cum dacă vă cunoșteați v-a fost aiurea să vă vedeți dezbrăcați..? 🤔 🙄😀

În rest.. mulțumim pentru recenzia făcută.Baftă pe viitor și ciocane tari 👍🏻

Link spre comentariu
  • Oras:Fix in mijloc
  • Oras:Fix in mijloc
On 6/3/2022 at 4:00 PM, lex8585 said:

Notele sunt ca pentru o prima intalnire, cam crispati amandoi ca ne stiam deja si a fost putin ciudat sa ne vedem la pielea goala :))

Dar asta e nasoala ma :)), te duci sa futi amicele pe bani?

Link spre comentariu
  • Oras:Decebal
  • Oras:Decebal
La 03.06.2022 la 16:00, lex8585 a spus:

Nu am mai facut o recenzie de foarte mult timp, dar sa facem o incercare

O stiu pe Alina/Andra de ceva timp, dar nu ca si client. Pentru ca tipa la care merg in mod normal s-a restras, am zis sa ma duc la sigur, stiam deja ca e o fata sexy.

Alina/Andra e genul de tipa dupa care as intoarce capul mergand pe strada: frumoasa, micuta, acum na, fiecare e subiectiv. Pentru mine e ce trebuie.

Mi se pare una din cele mai finute tipe din domeniu. Corp slim, tonifiat, sani fermi, talie subtire si un cur fenomenal. Genul de girl next door, cum ar zice americanii.

Notele sunt ca pentru o prima intalnire, cam crispati amandoi ca ne stiam deja si a fost putin ciudat sa ne vedem la pielea goala :)))

ON 9: Cam sfioasa, dar atenta. Nu i-am dat nici o indicatie, am vrut sa faca cum se simte ea bine. Nu m-am putut abtine si am trecut la 69...arata delicios si sunt pofticios de fel.

NP 10: Nici nu am cum sa dau mai putin. Pe la spate, cand vezi spatele arcuit si curul ala...plm..e de 10 doar pentru priveliste..nu mai adaug si actiunea

De recomandat..clar! Daca iti place genul slim fit si minion trebuie mers pana la ea.

De revenit...oricand! Asta daca reusesc sa mai primesc o rezervare :)))

P.S. Imi cer scuze colegului programat dupa mine. Un drum de 25 de minute s-a transformat in peste o ora de la grindina aia nenorocita.

 

Multumesc pentru recenzie 😘

Link spre comentariu
  • Oras:Decebal
  • Oras:Decebal
La 05.06.2022 la 13:17, guakmol3 a spus:

Dar asta e nasoala ma :)), te duci sa futi amicele pe bani?

Nu suntem chiar amici, ne-am vazut o data la o prietena comuna care e din breasla 😋

Link spre comentariu
  • Oras:Coțușca https://maps.app.goo.gl/BaxYuuP7RXfcCAv48
  • Oras:Coțușca https://maps.app.goo.gl/BaxYuuP7RXfcCAv48
La 05.06.2022 la 13:17, guakmol3 a spus:

Dar asta e nasoala ma :)), te duci sa futi amicele pe bani?

A luat ea banii 🙂🤭😬😎  . Si eu dacă îmi era amică și ne vedeam în domeniul asta aici 🙂🤷‍♂️o futeam și îi dădeam banii pentru care ne am văzut 😬🤷‍♂️

"Țăranii" de obicei  rămân țărani în orice domeniu 🙂 Și îi recunoști în orice domeniu , după comportament 🙂 Nu este greu. Ies in evidență și sunt ușor de recunoscut. 🙂

Link spre comentariu
1 oră în urmă, andral a spus:

Buna. Weekendul aceasta sunt la birou. Daca nu ati plecat la mare, la munte nu e nicio problema, va puteti relaxa cu mine 😁😂

Cine se relaxează la mare/munte, că la cât faci pe drum, și la ce drumuri avem noi, te duci să te enervezi.

Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Oras:Nassau
  • Oras:Nassau
21 hours ago, andral said:

Buna. L-as ruga pe @pisicutz sa inchida topicul . 😁 Ma bucur ca v-am cunoscut ! 😘

@pisicuts nu pisicutz.

Pacat ca nu am apucat sa te mai vizitez, am fost o data si aveam niste filme in cap cu funduletul ala.

In fine, bafta.

 

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...