Sari la conținut

Alina 0764497970


Postări Recomandate

Am vizitat-o si eu azi pe Alina si nu m-am putut abtine sa nu fac o recenzie. Este o minunatie de fata si dak o tine asa in scurt timp o vad la top. Fata are potential. In fine sa trecem la note :

Alina: 9,5 micuta de statura dar foarte bine proportionata un corp incantator si un fund de milioane tatele medii iar la fata foarte draguta. E tip o eleva de liceu super buna.

Locatie: 8 garsoniera in centul vechi foarte inghesuita dar mie mi-a placut. Mobilata cu gust si foarte curata. Baia mica mica:)

Igiena:10 impecabila piele catifelata si foarte curata

Oral: 9,5 bine executat atenta si la oute singurul munus ka nu face cim dar pt mine nu e prea important. Se vede ca are experienta in ciuda varstei.

Normal: 10 foarte stramta , se implica , incearca sa fie totul bn

Gfe: 8,5 fara fk dar destul de comunicativa. Poate un pic mai lipicioasa ar trebuii dar fiecare cu firea lui.

Anal nu face. Mare pacat are un fund delicios.

Eu am optat pentru o jumatate de ora 150 ron deoarece nu prea aveam timp si nu puteam sta o ora dar m-am simtit excelent. Imi pare rau ca nu am putut sta o ora.

Eu o recomand si sper sa mai am ocazia sa mai trec pe la ea.

  • Like 12
Link spre comentariu

Si eu...fara suparare zic la fel. Mona (care e cea mai tare din Bucuresti) cere 200 ora cu tot tacamul... Sper ca nu o sa-mi dai replica: mergi la Mona!

O zi placuta!

Acum fiecare cu parerea si gusturile lui. Sincer Mona nu e genul meu dar ca servicii jos palaria. Sti cum e nu poti sa re caci in gustul omului
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Acum fiecare cu parerea si gusturile lui. Sincer Mona nu e genul meu dar ca servicii jos palaria. Sti cum e nu poti sa re caci in gustul omului

Cred ca ai vrut sa zici ca nu poti sa te c*** in gusturile a 99% din cei care posteaza recenzii pe forumul asta.

Link spre comentariu
  • Oras:Decebal
  • Oras:Decebal

Am vizitat-o si eu azi pe Alina si nu m-am putut abtine sa nu fac o recenzie. Este o minunatie de fata si dak o tine asa in scurt timp o vad la top. Fata are potential. In fine sa trecem la note :

Alina: 9,5 micuta de statura dar foarte bine proportionata un corp incantator si un fund de milioane tatele medii iar la fata foarte draguta. E tip o eleva de liceu super buna.

Locatie: 8 garsoniera in centul vechi foarte inghesuita dar mie mi-a placut. Mobilata cu gust si foarte curata. Baia mica mica:)

Igiena:10 impecabila piele catifelata si foarte curata

Oral: 9,5 bine executat atenta si la oute singurul munus ka nu face cim dar pt mine nu e prea important. Se vede ca are experienta in ciuda varstei.

Normal: 10 foarte stramta , se implica , incearca sa fie totul bn

Gfe: 8,5 fara fk dar destul de comunicativa. Poate un pic mai lipicioasa ar trebuii dar fiecare cu firea lui.

Anal nu face. Mare pacat are un fund delicios.

Eu am optat pentru o jumatate de ora 150 ron deoarece nu prea aveam timp si nu puteam sta o ora dar m-am simtit excelent. Imi pare rau ca nu am putut sta o ora.

Eu o recomand si sper sa mai am ocazia sa mai trec pe la ea.

Mulțumesc pentru recenzie Calin 😘
Link spre comentariu
  • Oras:Decebal
  • Oras:Decebal

Scriu acest mesaj ofensata pe barbatii care nu au nimic in cap si nu sunt constienti de riscurile lor. Va rog sa nu insistati cu mesaje de genul:"vreau normal neprotejat" pentru ca nu numai ca nu o sa primiti normal neprotejat ba chiar nu o sa mai fiti primiti deloc. Multumesc

post-177726-0-14848100-1467905830_thumb.jpg

  • Like 11
Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0

Scriu acest mesaj ofensata pe barbatii care nu au nimic in cap si nu sunt constienti de riscurile lor. Va rog sa nu insistati cu mesaje de genul:"vreau normal neprotejat" pentru ca nu numai ca nu o sa primiti normal neprotejat ba chiar nu o sa mai fiti primiti deloc. Multumesc

Asta e un nebun care asa procedeaza ii place sa manance cacat...vad ca pe aici pe forum nu a mai scris recenzii...inainte daca ii refuzai scria recenzii negative

Da-le cu flit,sanatatea ta este mai presus decat o mana de bani ! :)

Succes!

  • Like 6
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...