Sari la conținut

top saloane masaj


usrusr

Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am fost in wknd la Luna Massage. Vis-a-vis de Intercontinental, intr-un bloc vechi, stradal. Inteleg ca au strict program nocturn.

Am intrat cu o fatuca tanara, la vreo 22-23 de ani, dragutica la fata. In camera mi-a detaliat si oferta. Tot meniul, O+N ambele pro la 250. Mi s-a parut cam scumpicel, dar dat fiind ca eram trotilat si ca scapasem cu brio de politia casnica am zis sa-ncerc.

Actiunea: in linii mari ok. Fatuca docila, se conformeaza la pozitii, dar implicare spre zero. Futi o scandurica, dar una tanara. Am inceput in misionar, apoi am diversificat in caprita, mod in care am si vomitat.

Parca futi o femeie care-ti e datoare cu ceva, in linii mari!

In afara de tinerertea fetei si chipul oarecum atragator, nu as as avea motive sa revin. Acum depinde si de cat de beat sunt si cine face cinste cu bautura.

Eu fiind fan protejat, am apreciat! Mentionez ca apa calda a fost IOC! Adica deloc! M-am palat cu rece de aveam pula de gandacel!

Ea nu s-a spalat, dar nici n-am detwctat anomalii!

In rest, Respecte!

Si-l astept (inca) pe fratele mai mare, mos George sa dea berea aia de 4 lei. Cand o vrea el!

Eu astept!

Link spre comentariu
Vizitator johnny plimbaretul
Reputație: 0

Incearca footjob la elena.aly...e maseuza independenta (nu in salon) si cam stie de toate, inclusiv footjob...minusul meu peste care eu nu pot sa trec fiindca efectiv ma deranjeaza, este ca fumeaza in camera in care face nuru, curu, masaj, handjob, footjob, foodjob, etc...in rest stie meserie si e dibace, iar la aspect, daca-ti plac voluptoasele...sau nu-ti plac anorexicele, e pe plus!

Elena.aly are topic ?
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...