Sari la conținut

Silvy din Timisoara


Postări Recomandate

  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

Neata. multumesc baieti,insa voi ramane tot aici in zona garii ca altceva liber nu am gasit in saptamana asta. Voi fi disponibila in orasul vostru  pana sambata inclusiv .   :gifs_ojos  :*  :*

Link spre comentariu
Vizitator orpheus
Reputație: 0

Neata. multumesc baieti,insa voi ramane tot aici in zona garii ca altceva liber nu am gasit in saptamana asta. Voi fi disponibila in orasul vostru  pana sambata inclusiv .   :gifs_ojos  :*  :*

Acel apartament e numai bună de întâlniri.

Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal

Si-a făcut plinul si a plecat.

A zis de la inceput ca sta dowr cateva zile.Care este problema ta? In loc sa ne bucuram ca mai vin fete si din alte orase. Normal ca ele vin sa castige bani doar nu vin in concediu aici. Poate ca si vin dar atunci nu lucreaza. Consider ca astfel de comentarii nu-si au rostul.
Link spre comentariu

A zis de la inceput ca sta dowr cateva zile.Care este problema ta? In loc sa ne bucuram ca mai vin fete si din alte orase. Normal ca ele vin sa castige bani doar nu vin in concediu aici. Poate ca si vin dar atunci nu lucreaza. Consider ca astfel de comentarii nu-si au rostul.

PE BUNE ....NEBUNULE CARE ESTIIII !

SUNT ZDRENTEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE(CURVE)

TEAI PRINS:)))))

SI VOIII LE APRECIATII PREA MULT PE INTERNET.

  • Like 2
Link spre comentariu

Intr-un final, dupa o teapa doua, mi-am dat seama cat de importante sunt commenturile de aici. Asa ca, desi niciodata nu lasam comment, incep acum si las retroactiv la cele pe care mi le amintesc.

 

Am fost la silvi odata acum mult timp deja. Nu e genul meu, dar mi-a placut mult. Stie ce stie femeia, isi merita banu.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...