Sari la conținut

plata abonamentelor prin bitcoin


Postări Recomandate

  • Oras:ARK OF THE COVENANT
  • Oras:ARK OF THE COVENANT

Hi

Plata abonamentelor Premium se va putea face si cu bitcoins , cel mai probabil incepand cu saptamana asta. Vom anunta pe topic cand sistemul o sa fie disponibil. Mai multe informatii despre bitcoin aici - https://ro.wikipedia.org/wiki/Bitcoin

:wave

n-am decat bancnote de 500, ai de unde da rest?

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hi

Plata abonamentelor Premium se va putea face si cu bitcoins , cel mai probabil incepand cu saptamana asta. Vom anunta pe topic cand sistemul o sa fie disponibil. Mai multe informatii despre bitcoin aici - https://ro.wikipedia.org/wiki/Bitcoin

:wave

 

 

Ba cu tot respectu' tu vrei sa inveti broasca , ce inseamna oceanu' , nu prea merge...stii cati or sa plateasca cu btc ? iti zic eu , aproape nimeni.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ba cu tot respectu' tu vrei sa inveti broasca , ce inseamna oceanu' , nu prea merge...stii cati or sa plateasca cu btc ? iti zic eu , aproape nimeni.

La cat de multe site-uri care-ti dau BTC gratis (satoshi) in ziua de azi (ca e vorba de Doge Coin, LTC, Mira Coin, Moon Coin, etc. samd) cred ca e foarte usor sa aduni o mica avere si destul de rapid. La cat e cotat 1 BTC ehehe.. banisori, nenica, nu gluma ;)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

La cat de multe site-uri care-ti dau BTC gratis (satoshi) in ziua de azi (ca e vorba de Doge Coin, LTC, Mira Coin, Moon Coin, etc. samd) cred ca e foarte usor sa aduni o mica avere si destul de rapid. La cat e cotat 1 BTC ehehe.. banisori, nenica, nu gluma ;)

 

 

eu iti zic ca te inseli amarnic , cele mai multe site-uri , iti ofera un cacat de 0,10 centi , crede-ma ca am umblat cu sute de bitcoini , stiu mai bine cu ce se mananca ( nu ti-o spun cu aroganta ci asa prieteneste ) , plus ca nu e chiar asa usor cu ei , cum crede lumea.

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

eu iti zic ca te inseli amarnic , cele mai multe site-uri , iti ofera un cacat de 0,10 centi , crede-ma ca am umblat cu sute de bitcoini , stiu mai bine cu ce se mananca ( nu ti-o spun cu aroganta ci asa prieteneste ) , plus ca nu e chiar asa usor cu ei , cum crede lumea.

Stiu, stiu ca se aduna greu, daaarrrr.... daca aduni consecvent si mai folosesti si un generator (sau EOBOT, BOT-Coin sau cumperi MHS-GHS, te-ai scos). Eu unul folosesc Eobot (bine, rar cu investitii in Seti-Project Coin Server sau Bio-Agro-Coin-Server). Intr-adevar, nu stie (inca) toata lumea cu ce se mananca, dar ai sa vezi ca in cativa ani va depasi ca popularitate defunctul Liberty Reserve (inchis de CIA-FBI acum 2 ani pentru ca chipurile a finantat "Primaverile Arabe") sau Paypal/Payza/Webmoney...

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Stiu, stiu ca se aduna greu, daaarrrr.... daca aduni consecvent si mai folosesti si un generator (sau EOBOT, BOT-Coin sau cumperi MHS-GHS, te-ai scos). Eu unul folosesc Eobot (bine, rar cu investitii in Seti-Project Coin Server sau Bio-Agro-Coin-Server). Intr-adevar, nu stie (inca) toata lumea cu ce se mananca, dar ai sa vezi ca in cativa ani va depasi ca popularitate defunctul Liberty Reserve (inchis de CIA-FBI acum 2 ani pentru ca chipurile a finantat "Primaverile Arabe") sau Paypal/Payza/Webmoney...

 am minat dupa bitcoin pe vremea cand era 300 de dolari si a crescut pana spre apogeul de 900 aproape 1000 chiar , ca sa-ti cumperi acum o masina adevarata de minat care sa si renteze , te duce cam 10,000 de euro  , cel putin , si isi scoate investia cam intr-o luna jumate , tinand cont de dificultatea cu care minezi  si ramane rentabila ( adica genereaza profit ) pana undeva la 6 luni , asta cu conditia , ca bitcoinul sa raman relativ stabil ca si valoare  , adica sa nu se duca-n cap prea mult...si folosesc bitcoin , de cand a fost prima versiune a unui site din deep web , numit silk road. :)

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...