Sari la conținut

Postări Recomandate

Vizitator altu2
Reputație: 0

Daca voi veni preturile vor fi 150 o fin O+N sau 250 1h Va pup

 

Si acum sa citam de pe topicul din Craiova, adica asta, http://nimfomane.com/forum/topic/10217-nou-mulatr%C4%83-19-ani-tel-0753515666/page-22 postul #440, post in care senzuala cubaneza Ivette ne spune pe romaneste cum stam cu preturile la olteni:

 

Postat 27 May 2016 - 04:23 PM

Buna tuturor ! Am fost rugata sa mai afisez si eu serviciile mele, tinand cont de faptul ca nu am mai postat demult asta !                                     Servicii : O+N 100 RON , 1h 200 ron cate finalizari se poate, 150 o sedinta de dominare care dureaza 30 de min, cunnilingus (inclus in acelasi pret) , FK nu accept, pentru CIM se percepe 50 RON extra . Oralul se face cu deep, umed si lent, pentru programari pot fi gasita la orice ora pe id-ul de mess [email protected], zi placuta tuturor !

Link spre comentariu
  • Oras:ClujNapoca
  • Oras:ClujNapoca

Deci indexat cu 50 lei :), hai ca clujul are potențial financiar

 

Si acum sa citam de pe topicul din Craiova, adica asta, http://nimfomane.com/forum/topic/10217-nou-mulatr%C4%83-19-ani-tel-0753515666/page-22 postul #440, post in care senzuala cubaneza Ivette ne spune pe romaneste cum stam cu preturile la olteni:

 

Postat 27 May 2016 - 04:23 PM

Buna tuturor ! Am fost rugata sa mai afisez si eu serviciile mele, tinand cont de faptul ca nu am mai postat demult asta !                                     Servicii : O+N 100 RON , 1h 200 ron cate finalizari se poate, 150 o sedinta de dominare care dureaza 30 de min, cunnilingus (inclus in acelasi pret) , FK nu accept, pentru CIM se percepe 50 RON extra . Oralul se face cu deep, umed si lent, pentru programari pot fi gasita la orice ora pe id-ul de mess [email protected], zi placuta tuturor !

  • Like 1
  • Minus 8
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Domnisoara Ivette du-te, te rog, doua luni la sala si tine un regim de slabit si apoi hai la Cluj.

Pentru 50 de lei in plus fata de alte orase am mai multe pretentii decat de colegii de acolo.

Mersi.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...