Sari la conținut

Milfa wow


Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București

Da are anunt tot timpul pe publi24... cu diferite seturi de poze...

nu vei primi raspunsuri pentru ca e fosta administratora a forumului .Actualul admin Pisicuts ia suflat afacerea sunt la cutite .Se urasc de moarte ea este o femeie cu bani multi din Arad e cunoscuta in zona,pune anunturi din plictiseala asa cred.
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

nu vei primi raspunsuri pentru ca e fosta administratora a forumului .Actualul admin Pisicuts ia suflat afacerea sunt la cutite .Se urasc de moarte ea este o femeie cu bani multi din Arad e cunoscuta in zona,pune anunturi din plictiseala asa cred.

Viorele viorele cum te dai tu de gol ca si lupul in scufita rosie . Degeaba ti-ai pus nume de barbat toti stiu ca esti de fapt milfa si ai tu ce ai cu Pisicutz, treaba ta. Doar ca prima data ar trebui sa te impaci cu tine insuti.

Problema e ca tu minti ca si cum ai spune poezii.... probabil nici tu nu mai crezi ce spui... pacat ca la varsta ta n-ai fi o femeie chiar urata rau dar caracterul....lasa mult de dorit

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Viorele viorele cum te dai tu de gol ca si lupul in scufita rosie . Degeaba ti-ai pus nume de barbat toti stiu ca esti de fapt milfa si ai tu ce ai cu Pisicutz, treaba ta. Doar ca prima data ar trebui sa te impaci cu tine insuti.

Problema e ca tu minti ca si cum ai spune poezii.... probabil nici tu nu mai crezi ce spui... pacat ca la varsta ta n-ai fi o femeie chiar urata rau dar caracterul....lasa mult de dorit

Salut vezi că greșești probabil ai fost refuzat de aceasta milfa din cauza asta reacționezi asa promt cînd este vorba de ea .
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Refuzat de ea ???? Ar putea sa-mi fie mama dupa varsta :)

Multi au lins la ea si din respect pentru ea si familia ei tac nu spun nimic ,cert este un singur lucru este o femeie foarte invidiata de multă lume .Sigur ai fost refuzat in ce privește comportamentul ei no coment .Ps .rog administratorul sa șteargă contul meu .
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758396558
  • Oras:Arad
  • Telefon: 0758396558
  • Oras:Arad

Refuzat de ea ???? Ar putea sa-mi fie mama dupa varsta :)

Stop stai asa acum am vazut ca aici este vorba de mine .gabrogabro sugi pulele la curvarii de pe forum nu mânca cacat aiurea ai uitat ca ai plătit 250 RON doar sa ma vezi , DAAA...DAAA ai fost REFUZAT DE MINE. TE-AM TRIMIS SA O LINGI PE MĂTA.Esti o persoana frustrata care futi pizda si tu numai daca faci recenzii false la fete . Nu m-aș fute cu tine nici să-mi duci luna si soarele de pe cer . Ceia ce nu inteleg unii este faptul ca (sunt diferită de restul pizdelor de pe site)sunt NEBUNA sunt ce vreți voi dar sunt al naibii de pretențioasa la bărbați .Asa ca va las in lumea voastra sa credeți si sa Spune-ți ce vreți voi .Gabrogabro cand te întâlnesc in oraș te abordez cu tupeu jegos Pt ca esti un mincinos si o javra umana !!!
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758396558
  • Oras:Arad
  • Telefon: 0758396558
  • Oras:Arad

Ha ha iarasi a revenit nebuna asta infometata dupa bani ?

-Avînd in vedere spusele tale,consider ca nu esti in măsura nici sa dormi in cușca cățelușului meu pe care o am in curte.traieste viața cu intensitate nu mai fi frustrat !ceao pa
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758396558
  • Oras:Arad
  • Telefon: 0758396558
  • Oras:Arad

Da din nou ai demonstrat ca esti o " doamna" o " doamna " avida de bani.

Noroc ca lumea te cam cunoaste deja ...

mmda ... Lumea ma cunoaste si stiu ca am fost ,voi fi ,si voi ramîne o DOAMNA !NU SUNT AVIDA DUPA BANI URĂSC BANII De asta ei trag la mine sunt ca un MAGNET (Si asta este tributul cel percep eu Pt a fi LINSA 100 euro ) Pt mine este un preț rezonabil nimeni nu este obligat sa ma linga cine nu plateste tributul asta sa stea acasa,sa nu ma deranjeze sau poate cauta ceva mai ieftin Pt buzunarul lui . Fete. Sunt in Timișoara e full de fete ieftine si in Arad .Astea sunt pretențiile mele si le susțin cu tărie si NU NEGOCIEZ LINSUL PISICUTSEI MELE !!!Nu ai bani stai acasa fa o laba si nu ma mai stresa cu tel Pe lângă faptul ca prețul sa lingi pisicutsa mea e rezonabil mai exista si alte reguli daca nu te plac TE REFUZ CATEGORIC ORICÂT DE MULT MA PLĂTEȘTI .Eu va selectez care linge si care nu .de asta sunt DIFERITĂ DE CELELALTE FETE .Nu este un job Pt mine este un FETIȘ ador si îmi place sa fiu CURVA .ps. Fac ce vreau, Pt ce vreau ,si cand vreau !!!!AI CEVA ÎMPOTRIVA TU MA PIȘATULE SAU PIȘATO Pt ca nu stiu de esti femeie sau barbat ! Si apropo spuneai in ceva postare ca pot să-ți fiu MAMA Daca as fi fost MĂTA NU AI FI FOST ASA CUM ESTI .Ai fi fost un ADEVARAT SAU ADEVARATA FARA GRIJA ZILEI DE MÎINE AI FI TRAIT CA UN PRINT SAU CA O PRINȚESA ! !!!asta da NEȘANSA SI GHINION !!!! Pa prea mult te-am bagat in seama !!!!
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...