Sari la conținut

Paula 150fin/300 ora tel 0757622669


Postări Recomandate

  • Oras:Around!
  • Oras:Around!

E normal s-a nu fii pe placul tuturor.asa ca nu au rost discutiile astea intre noi.nu iti place de cineva nu te obliga nimeni sa suporti o persoana.

Iaca un raspuns corect! 

Ca si cum te plangi ca nu-s care restaurant face mancare proasta, dar tot acolo mergi in fiecare zi!

  • Like 4
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0241555222
  • Oras:cta
  • Telefon: 0241555222
  • Oras:cta

Jonnybravo uite cum sta treaba nu ma intereseaza topul si nici nu m-a interesat vrodata asta am spus si o repet.iar ca sa nu mai vb tu de macheaj atat,sa stii ca in mare parte nu m-a machez strident sau chiar deloc,dar nu trebuie s-a iti dau tie explicatii clar.ea m-ai cauta alte motive ca ai zapacit pamantu cu placa asta.ok?sau daca nu m-ai veziti de treaba ta.ma ignor te ignor.nu a zis nimeni sa ma suporti tu pe mine.dar te bagi exact aiurea in seama,si sincer nu m-a misti cu nimic iti tocesti guritza degeaba.te-am pupat.

 

Apply cold water to burned area :))

Link spre comentariu

Salutare,in primul rand scuze ca scriu asa tarziu despre placuta experienta cu Paula. Mentionez ca am incercat de mai multe ori sa iau legatura cu ea dar nu sa putut,ieri dimineata uitandu-ma pe topicul domnisoarei am vazut ca se poate lua legatura cu ea si prin sms. Repede pe telefon sms dat si rugat daca se poate la o anumita ora,primit raspuns inapoi foarte prompt programat la ora dorita de mine. Stabilisem de comun acord sa ne auzim cu 15 min inainte,absolut ca am sunato mia raspuns si ma ghidat catre locatia binecunoscuta. E acum e acum,mai baieti mi sa rupt filmul cand mia deschis usa o superba domnisoara intro rochie rosie mulata de nu stiam nici cum ma cheama. Neam prezentat am stat la o tigare dupa care am fost invitat sa facem un dus. In baie ce as putea spune super curat,geluri de dus de toate pentru toti,impecabil. Dupa dus la dormitor,aici cand am vazuto in pat goala nu stiam pe care parte a patului sa ma urc mai repede. Lucrurile au decurs exact cum ma asteptam foarte bine,Paula stie ce sa faca si cum sa faca. Este o domnisoara frumoasa,eleganta si cu foarte mult bun simnt. Ca si note pentru Paula 10+++++,10+++++ la absolut tot,dar tot sincer. Paula te pup si iti multumesc pentru frumoasa experienta. O seara frumoasa!!!!!

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

prenume1: Codu

prenume2: Paula

nume: Se-Ling

 

film: Codu&Paula Se-Ling :)

un film de luuuung metraj, il recomand!

moment (momente) personal(e) 10!

raport pret calitate excelent! cinematograf ok, bilet de intrare ok, actrita mea preferata!:)

ah, Paula, ti-am multumit?

daca nu, o sa iti multumesc data viitoare!

sa incepem saptamana in forta, zic!:)

 

voi frana recenziile mele, sa nu depasim nr de pagini de la "fazan"! ;)

  • Like 6
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...