Sari la conținut

Paula 150fin/300 ora tel 0757622669


Postări Recomandate

  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

...sa mai spui Paula draga ca nu se ocupa baietii sa-ti faca propuneri de drumetii ....in locuri selecte si pitoresti ale tarii....

 

sa te tot relaxezi ...sa-ti incarci bateriile sa poti raspunde linistita la telefoanele ce zbarnaie in continuu

 

 

 

Link spre comentariu

Buna Paula.

Poti sa mi dai daca te rog din tot sufletul meu nr de te telefon al colegei,tale roscate??Si nu, nu al colegei tale cu care faci tu showuri,am vazut in poze ca mai apare o fata si aa vrea,na....sa.....Si cum fac ca sa dau de tine,??

tare mi as dori sa te ling in pizda,dar de fiecare data cand te sun ai tel inchis

Ms frumos,si astept raspunsul tau

O seara frumoasa in continuare

Link spre comentariu
  • Oras:Dobrogea
  • Oras:Dobrogea

Buna Paula.

Poti sa mi dai daca te rog din tot sufletul meu nr de te telefon al colegei,tale roscate??Si nu, nu al colegei tale cu care faci tu showuri,am vazut in poze ca mai apare o fata si aa vrea,na....sa.....Si cum fac ca sa dau de tine,??

tare mi as dori sa te ling in pizda,dar de fiecare data cand te sun ai tel inchis

Ms frumos,si astept raspunsul tau

O seara frumoasa in continuare

Colega roscata nu mai este de multa vreme.

Asa ca stai linistit

Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

Si Paula pare in pauza de ceva vreme :P

 

 

da ...avem fete de top ...dar nu avem 

 

practic azi doar Claudia mai lucreaza in oras .....cand am propus-o pe Lia la Top ...n-am gasit sprijin ...cred ca peste putin timp desfiinteaza Pisicutz rubrica si asa a ramas doar numele de ea

  • Like 3
Link spre comentariu

da ...avem fete de top ...dar nu avem 

 

practic azi doar Claudia mai lucreaza in oras .....cand am propus-o pe Lia la Top ...n-am gasit sprijin ...cred ca peste putin timp desfiinteaza Pisicutz rubrica si asa a ramas doar numele de ea

Sănt de acord cu tine Jupane, Lia chiar merita la top și la fel de sincer spun ca Nu mai avem top..care au fost au plecat (retras)..mai există câteva care ar putea candida la top dar hai să facem ceva să fim iar în top..

 

Putem dar nu vrem pentru ca sant prea multe interese și cel mai important .NU SANTEM UNIȚI. Atunci când trebuie să fim..toate cele bune

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta

da lia si renata  :iagree

 

da ...avem fete de top ...dar nu avem 

 

practic azi doar Claudia mai lucreaza in oras .....cand am propus-o pe Lia la Top ...n-am gasit sprijin ...cred ca peste putin timp desfiinteaza Pisicutz rubrica si asa a ramas doar numele de ea

Link spre comentariu
  • Oras:Am :)
  • Oras:Am :)

Da ....corect, si daca revi poate ma treci si pe mine pe lista si-mi lasi un PM ....nu de alta dar poate reusesc sa te cunosc in sfarsit ,ca prea esti laudata si sa nu mor nestiutor

Stai linistit Nea Giga ca nu pleci nefutut pe lumea cealalta😂🤣.Glumesc ,sanatosi sa fim ca de futut tot ne vom fute.ce sa faci problemele nu te ia dupa varsta ca esti tanar sau nu.😉😙
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...