Sari la conținut

Paula 150fin/300 ora tel 0757622669


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
Acum 59 minute, katasabia22 a spus:

Buna seara, un nr de telefon unde o gasesc pe doamna? Mulțumesc!!

Ai fix in titlul topicului ;) doar ca momentan este retrasa.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Am :)
  • Oras:Am :)

Buna seara la toata lumea.Va anunt ca imi reiau activitatea,dar deoarece fac si niste sedinte de fizioterapie si ozonoterapie voi lucra in functie de disponibilitatea mea(asta doar o perioada pana imi termin sedintele).

O scurta recapitulare:

Numele meu este Paula  ,sunt o fata cu bun simt, rafinata, frumoasa si eleganta ,deschisa la noi provocari ,daca te intereseaza sa ai o experienta speciala ,acum poti sa ma descoperi intr-o maniera accesibila .Serviciile oferite de mine sunt:

Oral cu sau fara,normal doar protejat,finalizare orala faciala corporala,french kiss,69,anal (extra 50),accept annilingus cunilingus.dominare si uro.cupluri.

Cadou;150 fin (30),250 h.200 sedinta dominare 600 cupluri h.deplasare 450 h.imi rezerv dreptul de a alege persoanele cu care interactionez.va astept cu drag.

  • Like 4
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator Charlie_h
Reputație: 0
Acum 5 ore, sexy_girl a spus:

Buna seara la toata lumea.Va anunt ca imi reiau activitatea,dar deoarece fac si niste sedinte de fizioterapie si ozonoterapie voi lucra in functie de disponibilitatea mea(asta doar o perioada pana imi termin sedintele).

O scurta recapitulare:

Numele meu este Paula  ,sunt o fata cu bun simt, rafinata, frumoasa si eleganta ,deschisa la noi provocari ,daca te intereseaza sa ai o experienta speciala ,acum poti sa ma descoperi intr-o maniera accesibila .Serviciile oferite de mine sunt:

Oral cu sau fara,normal doar protejat,finalizare orala faciala corporala,french kiss,69,anal (extra 50),accept annilingus cunilingus.dominare si uro.cupluri.

Cadou;150 fin (30),250 h.200 sedinta dominare 600 cupluri h.deplasare 450 h.imi rezerv dreptul de a alege persoanele cu care interactionez.va astept cu drag.

wellcome back Maestra! 
ne bucura vestea de a reveni o fata de top, mai îmbunătățește incertitudinea pieței din ultima perioada, la tine știm ca totul e garantat și asumat. Eu te-am vizitat și pe FN și in ultima locație, pe Cismelei. 
esti dpmdv cea mai buna opțiune raport preț/servicii pe piața, dai lecții multor pitzi .

iartai- pe cei ce nu au sesizat postarea ta.. le-a acoperit ochii o noua revelație!🤣..cred ca stau toți in parcările din Mamaia sa apuce rând..🙃aia intra apoi in revizie 3 luni cred..pai, și Porsche dacă-l formată la maxim o zi întreaga fara alimentare, iti cere verificări, dar asta e natura umană😜

Abia aștept sa ne reîntâlnim , te sarut cu draci!...adică:

..buna Paula, ce mai faci/

cand ma iei între ai tai craci!

nah!💋

Link spre comentariu
  • Oras:Am :)
  • Oras:Am :)

Multumesc frumos de apreciere.o sa te rog sa imi dai mesaj cand o sa vrei sa vii ,si in functie de cum pot si eu voi incerca sa raspund fiecaruia.Binenteles o sa fie greu acum sa va pot rasp tururor dupa o perioada destul de lunga in care nu am activat.sper sa ma intelegeti nu fortez motorul la maxim sa nu cedeze din nou😂🤣.😂🤗

  • Like 3
  • Haha 1
  • Inimioara 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
On 1/26/2021 at 10:27 AM, sexy_girl said:

Multumesc frumos de apreciere.o sa te rog sa imi dai mesaj cand o sa vrei sa vii ,si in functie de cum pot si eu voi incerca sa raspund fiecaruia.Binenteles o sa fie greu acum sa va pot rasp tururor dupa o perioada destul de lunga in care nu am activat.sper sa ma intelegeti nu fortez motorul la maxim sa nu cedeze din nou😂🤣.😂🤗

Paula mai ești disponibila ? 

Link spre comentariu
  • Oras:Am :)
  • Oras:Am :)

Hai sa va spun eu, sursa sigura:

Daca ma retrageam anuntam eu. Deci acele surse sigure (cat de cat), ciocu mic 😆ori sunteti surse sigure ori nu mai sunteti

 

Adevarul e ca am tinuto langa cu probleme de sanattate. O hernie de disc, apoi o gastrita care acum ma lasat (cat de cat) vorba sursei, dar dat fiind faptul ca au aparut cateva restrictii  din cauza SarsCOV2 am decis sa mai prelungesc perioada de leneveala atat pentru protectia mea cat si a voastra, iar pe viitor ma mai gandesc daca solicit certificatul de vaccinare obligatoriu la momentul programarii 🤣🤣🤣

In concluzie, nu m.am retras si nu am acest gand si sunt cu ochii pe voi.

  • Like 2
  • Mersi 1
  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...