Sari la conținut

Paula 150fin/300 ora tel 0757622669


Postări Recomandate

  • Oras:Am :)
  • Oras:Am :)

Buna seara,De maine sunt disponibila.Aceleasi servicii si tarife:

           

           ORAL:P/N 

Normal doar protejat in diferite pozitii 

finalizare orala, faciala sau corporala,saruturi,cupluri,Dominare si uro(activa),69,sex intre sani,streptease,dus asistat.si alte mici fantezii.

Tarif:150 fin,200ora.

post-211355-0-63430900-1471804762_thumb.jpg

post-211355-0-27679600-1471804800_thumb.jpg

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Intre văi
  • Oras:Intre văi

Buna seara,De maine sunt disponibila.Aceleasi servicii si tarife:

           

           ORAL:P/N 

Normal doar protejat in diferite pozitii 

finalizare orala, faciala sau corporala,saruturi,cupluri,Dominare si uro(activa),69,sex intre sani,streptease,dus asistat.si alte mici fantezii.

Tarif:150 fin,200ora.

 

gata  revizia??:)))...poate imi rasp si mie la tel....

Link spre comentariu
  • Oras:WildWest
  • Oras:WildWest

eu macar scriu corect  ,nu analfabet ca tine.

 

Serios? Cum de ti-ai dat seama, pezevenghiule? Acum in 2-3 vorbe, o scurta analiza gramaticala,te rog..... :) . Sa nu plictisim colegii si sa poluam topicul inutil.Cu totii avem de invatat in viata. Ia spune tu, eruditule :))

Dar numai daca ai timp si nu ai mana ocupata !...

Link spre comentariu

Serios? Cum de ti-ai dat seama, pezevenghiule? Acum in 2-3 vorbe, o scurta analiza gramaticala,te rog..... :) . Sa nu plictisim colegii si sa poluam topicul inutil.Cu totii avem de invatat in viata. Ia spune tu, eruditule :))

Dar numai daca ai timp si nu ai mana ocupata !

stai mah relax :) agitatule

Link spre comentariu

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Pe Paula am vizitat-o in urma cu cateva saptamani. Dintru inceput am fost foarte frumos impresionat. Zambitoare, sofisticata, zvelta si cu niste ochi foarte frumosi. Extrem de politicoasa si prevenitoare. Tin sa remarc si dictia ei, felul in care pronunta cuvintele. Cat timp am stat pe fotoliu, la o tigara, o ascultam vorbind si, brusc, mi-a parut rau ca nu venisem cu o floare si ca nu ii pusesem onorariul (200 ron) intr-un plic. Aceste gesturi s-ar fi potrivit mai bine atmosferei pe care domnisoara Paula a reusit sa o creeze.

Nu voi descrie inclestarea intima dintre noi, dar m-am bucurat de trupul acestei tinere intr-un mod cat se poate de placut.

 

Note - 10 pe toata linia; cred ca multor barbati le-ar placea sa mearga la brat pe strada cu o asemenea faptura.

Scuzele de rigoare daca recenzia mea nu este cum trebuie, este prima pe care o fac.

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...