Sari la conținut

Paula 150fin/300 ora tel 0757622669


Postări Recomandate

  • Oras:Am :)
  • Oras:Am :)

Paula, cred ca ar trebui sa umbli si tu putin pe la pozele astea! Nu de alta, dar e pacat sa ai asa poze naspa, cand realitatea e super (sunt convins).

Pozele le-am facut singura cum am putut.nu pot sa ma pozez intraga.nu am bat dela.😊😉
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Pozele le-am facut singura cum am putut.nu pot sa ma pozez intraga.nu am bat dela.😊😉

am eu băț! :)

iti fac sambata, doar ca daca telefonul trebuie pus in varful batului o sa fie distanta f mare intre camera foto si tine! ;)

selfiebățu il alint codiță!:))

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Mai baieti nu stiu daca e vorba de bat sau ce ati m-ai spus voi.ori nu pot eu,ori si luminiozitatea din camere nu prea e buna.ca na vb aia nu am telef chiar varza😉😋

lasa.le dracu' de poze ca esti buna si ziua si noaptea, chiar si in visele alea al dracu de erotice! ;)

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator guru_
Reputație: 0

Deci... nu îmi vine sa cred.

Acum 10 minute m-am trezit din somn și încă mi-a rămas in cap visul pe care l-am avut cu Paula.

Ca sa ne înțelegem de la început eu nu am avut ocazia sa o cunosc - nu ne știm.

In vis se face ca vin la ea la locație, bineînțeles pentru a ne iubi... 😂😂

Ne pregătim niște băuturi, eu rom cu cola, ea spune ca i se zice Cuba Libre. Apoi intram la un dus, unde începem sa ne frecăm destul de pasional, i se șterge și machiajul, iar când ieșim și ne iscam îmi dau seama ca arată cam 80% cu Bonnie Rotten.

ðŸ˜ðŸ˜

Când sa mergem in camera, apare in visul meu frati-miu. Lu’ asta ii spun ca eram la Paula pentru a îmi face niște tatuaje. 😂😂

In sfârșit dispare și asta din vis și intram iar la dus, ca ma mâzgălise Paula pe mâna cu niște pix...

Cum stăteam iar in dus și ne frecam apare unul care voia sa monteze o mașina de spălat. Era împreuna cu bunica-sa Paulei. 😂😂

Ma rog după ce ne mai taie și ăla avantul, ajungem in camera de joaca, unde dau sa ma așez pe un fel de canapea, care a culisat spre stânga, aproape sa cad din ea.

Am început sa radem cu Paula ca nebunii și când m-am aruncat in pat sa trecem la fapte, m-am trezit.

 

Nu este nicio caterinca este un vis 100% real.

  • Like 4
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Mai baieti nu stiu daca e vorba de bat sau ce ati m-ai spus voi.ori nu pot eu,ori si luminiozitatea din camere nu prea e buna.ca na vb aia nu am telef chiar varza😉😋

mecanic curat, lucrez cu manusi, execut schimburi de ulei la orice tip de (volks)Vagin, filtrul e din partea casei, tarife promotionale in perioada joi-sambata! ;)

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Am :)
  • Oras:Am :)

buna seara dragilor!

tin sa va anunt ca din cauza unor obligatii fata de sora mea timpul meu pentru dvs este destul de limitat.ca idee, iau 2 sau max 3 clienti pe zi. in scurtul timp dedicat dvs, am si eu nevoie de odihna, de pauze intre clienti.

lucrez pana la max ora 19, cu putine exceptii.

 

si cireasa de pe tort: de maine-poimaine am programare pt schimbul de ulei deci nu voi fi disponibila cateva zile. anunt aici perioada de service.

 

ciocane tari 😂😘

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Telefon: 0769999999
  • Oras:all
  • Telefon: 0769999999
  • Oras:all

buna seara dragilor!

tin sa va anunt ca din cauza unor obligatii fata de sora mea timpul meu pentru dvs este destul de limitat.ca idee, iau 2 sau max 3 clienti pe zi. in scurtul timp dedicat dvs, am si eu nevoie de odihna, de pauze intre clienti.

lucrez pana la max ora 19, cu putine exceptii.

 

si cireasa de pe tort: de maine-poimaine am programare pt schimbul de ulei deci nu voi fi disponibila cateva zile. anunt aici perioada de service.

 

ciocane tari

pai schimbul de ulei nu-l faci de 2-3 ori pe zi?

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Deci... nu îmi vine sa cred.

Acum 10 minute m-am trezit din somn și încă mi-a rămas in cap visul pe care l-am avut cu Paula.

Ca sa ne înțelegem de la început eu nu am avut ocazia sa o cunosc - nu ne știm.

In vis se face ca vin la ea la locație, bineînțeles pentru a ne iubi... 😂😂

Ne pregătim niște băuturi, eu rom cu cola, ea spune ca i se zice Cuba Libre. Apoi intram la un dus, unde începem sa ne frecăm destul de pasional, i se șterge și machiajul, iar când ieșim și ne iscam îmi dau seama ca arată cam 80% cu Bonnie Rotten.

ðŸ˜ðŸ˜

Când sa mergem in camera, apare in visul meu frati-miu. Lu’ asta ii spun ca eram la Paula pentru a îmi face niște tatuaje. 😂😂

In sfârșit dispare și asta din vis și intram iar la dus, ca ma mâzgălise Paula pe mâna cu niște pix...

Cum stăteam iar in dus și ne frecam apare unul care voia sa monteze o mașina de spălat. Era împreuna cu bunica-sa Paulei. 😂😂

Ma rog după ce ne mai taie și ăla avantul, ajungem in camera de joaca, unde dau sa ma așez pe un fel de canapea, care a culisat spre stânga, aproape sa cad din ea.

Am început sa radem cu Paula ca nebunii și când m-am aruncat in pat sa trecem la fapte, m-am trezit.

 

Nu este nicio caterinca este un vis 100% real.

:)

post-66259-0-61746700-1506757785_thumb.jpg

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Am :)
  • Oras:Am :)

din cauza programului f incarcat tin sa va anunt ca voi lucra doar la 30 min o finalizare, 150 lei.

sper sa reusesc sa satisfac cerintele voastre.

cand voi reveni la program de 1 ora, voi anunta aici.

va pwp dragilor!😘😘😘

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Deci tomberobistei nu ii convine ca la al 2-lea numar rezistati mai mult, asa ca prefera sa ia mai multi clienti care sa stea mai putin. Scade GFE si largeste pizda.

Asta-i atitudine corecta de fata de top!

Bravo!!!

Cum o da nu e bine,vb ei e greu sa multumesti pe toti..nu cred ca e treaba ta,prietene,atata timp cat esti ok,e ok si ea..am fost de cateva ori,nimic neplacut
  • Minus 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...