Sari la conținut

Ana 0736097387


Vizitator pustiu84

Postări Recomandate

Vizitator gogu2017
Reputație: 0

Ana este in Brasov,am revenit la ea cu mare placere marti, o femeie adevarata cu care ai ce discuta,o ora de placere maxima,daca exista si putina chimie este superb!

 

all the best!

Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

Ana este in Brasov,am revenit la ea cu mare placere marti, o femeie adevarata cu care ai ce discuta,o ora de placere maxima,daca exista si putina chimie este superb!

 

all the best!

Bravo Gogule, ai "comis-o" iar!!!

Din cauza ta nu mi-a raspuns la sms???😂😂😂

Link spre comentariu
Vizitator gogu2017
Reputație: 0

buna asta altadata :)...habar nu am, eu am facut programare dimineata, sunt simtit de felul meu,nu abuzez si nici nu sunt un mare futalau,nu solicit :)))

 

cu siguranta ca a avut ea un motiv, gen working

 

salutari calduroase!

Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

buna asta altadata :)...habar nu am, eu am facut programare dimineata, sunt simtit de felul meu,nu abuzez si nici nu sunt un mare futalau,nu solicit :)))

 

cu siguranta ca a avut ea un motiv, gen working

 

salutari calduroase!

Salutari!!

A fost o gluma!

Stii ca Ana este o femeie discreta si raspunde la sms daca il vede repede!!

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Am vizitat-o recent pe Ana. O prezenta agreabila , placuta. O simti ca pe o prietena. M-a imresionat si apartamentul frumos, curat , prosoape curate.

Pentru mine a fost o experienta placuta.

 

Salutari de la Cluj!

 

Happy hunting !!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

Ana este in Brasov,am revenit la ea cu mare placere marti, o femeie adevarata cu care ai ce discuta,o ora de placere maxima,daca exista si putina chimie este superb!

 

all the best!

Gogule..da-mi si mie reteta de o ora...ca mie nu imi iese de nici un fel...asa de repede trece timpul in compania Anei..😂😂😂😂

Mama ei de chimie...😂😂😂

Link spre comentariu
Vizitator gogu2017
Reputație: 0

altadata   :iagree .... cu ce spui matale, si eu m-as muta acolo, macar o saptamana, dar nu imi permite buzunarelul  :boob ,deh...famelie mare, remuneratie mica :)))))

Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

Numai când ma gândesc la ea si la ce mi-a făcut mi se scoala instantaneu! M-a rupt fata asta! Își merita toți banii! Nu degeaba este la top de top! Draga Ana te rog sa ai mila de mine tura următoare!

Da...are Ana calitatea asta, iti raman in memorie mult timp momentele petrecute cu ea!!

Dar am o intrebare, si sper sa nu ma intelegi gresit, defineste ce inseamna pentru tine expresia "m-a rupt"? Cei care o cunosc stiu ca Ana nu este adepta sexului hard.

Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

Am vorbit recent cu ea la telefon si am aflat ca urma sa plece acasa zilele acestea. Cred ca a plecat si in euforia care a cuprins-o, stiind ca urmeaza sa isi revada familia, a uitat sa anunte ca pleaca. Cei drept nu a stat atat de mult fara sa ii vada pe cei dragi ei. Eu ii urez vacanta placuta alaturi de familie si La multi ani!! O femeie extraordinara cum rar intalnesti!!!

Link spre comentariu
Vizitator gogu2017
Reputație: 0

La multi ani frumoasa Ana! pt.ziua ta de nastere...si vacanta pe care ti-o doresti alaturi de cei dragi,aici cineva tot te asteapta indiferent cat pleci :)

 

kisses

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Buna dimineata dragii mei!Eu am plecat ptr aproximativ 3 saptamani acasa(imi cer scuze ca nu v-am anuntat de ieri).Sincere multumiri ptr urarile de "la multi ani",aveti grija de voi si sper sa ne revedem cu bine.😘😘😘

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...