Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Telefon: viaducthr
  • Oras:Cluj
  • Telefon: viaducthr
  • Oras:Cluj

Cu totul ca nu prea am postat in aceasta sectiune, acuma sparg gheata pentru o bunaciuna rara in acest domeniu, e venita pentru putin timp in Romania, deci daca vreti s-o prindeti sa nu stati mult pe ganduri...

 

 

http://anunturi.mytex.ro/anunturi/erotice/transexuala-reala-senzuala-finuta-si/1640508

 

Sta in zona Avantgarden, deci locatia e una cocheta, aer conditionat, raspunde la telefon, whatsapp... 0757846533

 

M-a primit in cizme negre de lac peste genunci, ciorapi cu banda si un body din lac.

Actiunea nu o sa descriu, din motive personale, dar am bifat iar o curiozitate veche, are niste sani mari, siliconata, face un oral bun si analul s-a petrecut cum trebuie. Face totul protejat ceea ce e un plus din punctul meu de vedere are parul lung natural si unghii frantuzesti si la maini si la picioare. GFE ridicat, fara reprosuri, in rest va las pe voua sa mai explorati...

 

Locatie 10

GFE 9

Oral 8

Anal 8

 

Ah, si de platit am lasat 200 de roni, nu se uita la ceas, sigur a fost mai mult de o jumate de ora si o ora e 400, face dominare, e activa pasiva, oral, anal...

 

Pozele corespund realitatii, totusi sunt profesionale, sa nu uitati!

post-15977-0-54586300-1467744450_thumb.jpg

post-15977-0-03431600-1467744463_thumb.jpg

  • Like 7
  • Minus 1

Sunt Fat-Frumos si-am palosu gros,

Pe Ileana o caut pe-un cal rapciugos

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Nu am mai vazut-o pe aceasta Sara in Brasov, daca palosul zice ca e ceea din poza interesanta TS. Prima oara m-am dus cu gandul la Georgiana sau GiaGunn care si ea tot acolo sta, sa fi avand si porecla Sara?

Link spre comentariu
  • Oras:OTOPENI .
  • Oras:OTOPENI .

Nu am mai vazut-o pe aceasta Sara in Brasov, daca palosul zice ca e ceea din poza interesanta TS. Prima oara m-am dus cu gandul la Georgiana sau GiaGunn care si ea tot acolo sta, sa fi avand si porecla Sara?

o recomand cu incredere .... e reala e exact cea din poze ... nu poate pune poze cu fata din motive propii ... asa ca puteti merge  cu incredere cei din brasov sau inprejurimi ... e cea care zicem in comentul de mai insus ca nu stiu exact daca e intara am vb cu ea si da ea e  si e in tara in brasov

Link spre comentariu
  • Oras:OTOPENI .
  • Oras:OTOPENI .

este de ajuns si cuvantul tau . ( dar cum in ultima vreme se perinda tot felul de oameni si tot felul de transsex ( in special travestiti care se dau transsex) pe acest forum . cred ca conteaza si cuvantul unei transsexuale ) o cunosc si o RECOMAND ...

  • Like 2
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu e adina ... e cineva din brasov ... voi reveni cand stiu exact daca e venita in tara .mai sunt multe alte transsex frumoase romance dar sunt plecate ..sau nu lucreaza in domeniu ...

Pai daca n ar lucra in domeniu, ce ar cauta pe forumul asta?
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...