Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Telefon: Intrucat nu mai exista... :)
  • Oras:Spania. Barcelona. Sau pe langa...
  • Telefon: Intrucat nu mai exista... :)
  • Oras:Spania. Barcelona. Sau pe langa...

O asteptam si la Cluj

Asteatpt-o, dar nu-ti tine respiratia. Ma intreb cat de greu este sa citesti ce s-a scris un pic mai sus pe pagina asta...

Link spre comentariu
  • Oras:OTOPENI .
  • Oras:OTOPENI .

La ce te referi ?

va anunța când și în ce oraș va fi . Nu mai întrebați non stop când vii și etc , de mâine Sara va fi în București programare înainte cu ceva timp e doar în trecere și bine înțeles în vacanță în Țară nu va sta doar pe locație că așa vor unii dintre voi . Iar cu pozele ,sau cu confirmarea WhatsApp hallo doar în România întâlnește așa ceva . Fata ține la discreția ei nu vrea sa o recunoască ori cine pe stradă sau în cartier , vă garantez eu că , pozele sunt 10000% REALE . Așa că nu mai disperați cu niște confirmări și poze / cei care au cerut așa ceva sa confirmat că sunt 90% labagii .
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Dark Side
  • Oras:Dark Side

eu il intrebam pe el la ce se refera, nu am întrebat cand vine intr-un anume oras :)

 

va anunța când și în ce oraș va fi . Nu mai întrebați non stop când vii și etc , de mâine Sara va fi în București programare înainte cu ceva timp e doar în trecere și bine înțeles în vacanță în Țară nu va sta doar pe locație că așa vor unii dintre voi . Iar cu pozele ,sau cu confirmarea WhatsApp hallo doar în România întâlnește așa ceva . Fata ține la discreția ei nu vrea sa o recunoască ori cine pe stradă sau în cartier , vă garantez eu că , pozele sunt 10000% REALE . Așa că nu mai disperați cu niște confirmări și poze / cei care au cerut așa ceva sa confirmat că sunt 90% labagii .

Link spre comentariu
  • Oras:Dark Side
  • Oras:Dark Side

dacă vei da o pagină în urmă ai să vezi la ce se referă , la cel care întreba ( când va veni în Cluj Sara ) . O seară frumoasă

ok. deci la asta se referea. cand a zis ca vine dar sa nu iti tii respiratia am crezut ca vrea sa zica ceva de gen nu merita sa o astepti si vroiam sa stiu de ce zice asta. dar daca se re refera la asta cu chematul, e altceva

Link spre comentariu

@Andreea. Nu am intrebat cand vine la Cluj. Am spus doar ca o asteptam la Cluj in ideea de a nu uita de aceasta optiune. Exista o defirenta. Cel putin pt mine.

 

Acuma legat de confirmari. Te rog nu compara tari de genul Austria sau Germania cu Ro. Acolo nu exista discutie de poze sau anunturi false. Stii foarte bine ca nu poti lucra in un FKK sau Laufhaus cu poze false. Pana cand se va reglementa si la noi confirmarile raman singura modalitate de verificare pe care o avem ca si clienti...asta si pentru ca voi(nu e cazul tau) in loc sa confirmati veridicitatea anuntului si a persoanei(cum de altfel ai facut tu aici, si respect lucrul asta) va certati si va faceti troaca de porci pe forum.

 

Cat despre dorinta de a veni lumea in anumite orase si acolo o consider legitima. Pana la urma nu am adus in discutie un orasel uitat de lume. E totusi Cluj. Al doilea oras din tara ca populatie. Are catre 700.000 de locuitori si media de venit cea mai mare din tara. Poate unele din voi care lucrati in afara inca nu realizati asta. Sincer cred ca orasul duce lipsa de fete de calitate ca si tine. Nu ma refer aici la traseiste sau baietasi cu sosete si sutien.Din aia e plin.

 

Si am si o intrebare personala pt tine. Eu te-am vizitat de 3 ori cand veneai la CJ. Asta era inainte de a iti pune silicoane. Dupa nu ai mai trecut. Cel putin in ultimii 2 ani nu tin minte sa fi fost in CJ. De ce oare? Ce s-a schimbat la oras ca sa il eviti in afara de explozia de populatie si cresterea veniturilor?...de asta mai zic si eu, ca asteptam fetele sa treaca si pe la Cluj

Link spre comentariu
  • Oras:OTOPENI .
  • Oras:OTOPENI .

@Andreea. Nu am intrebat cand vine la Cluj. Am spus doar ca o asteptam la Cluj in ideea de a nu uita de aceasta optiune. Exista o defirenta. Cel putin pt mine.

 

Acuma legat de confirmari. Te rog nu compara tari de genul Austria sau Germania cu Ro. Acolo nu exista discutie de poze sau anunturi false. Stii foarte bine ca nu poti lucra in un FKK sau Laufhaus cu poze false. Pana cand se va reglementa si la noi confirmarile raman singura modalitate de verificare pe care o avem ca si clienti...asta si pentru ca voi(nu e cazul tau) in loc sa confirmati veridicitatea anuntului si a persoanei(cum de altfel ai facut tu aici, si respect lucrul asta) va certati si va faceti troaca de porci pe forum.

 

Cat despre dorinta de a veni lumea in anumite orase si acolo o consider legitima. Pana la urma nu am adus in discutie un orasel uitat de lume. E totusi Cluj. Al doilea oras din tara ca populatie. Are catre 700.000 de locuitori si media de venit cea mai mare din tara. Poate unele din voi care lucrati in afara inca nu realizati asta. Sincer cred ca orasul duce lipsa de fete de calitate ca si tine. Nu ma refer aici la traseiste sau baietasi cu sosete si sutien.Din aia e plin.

 

Si am si o intrebare personala pt tine. Eu te-am vizitat de 3 ori cand veneai la CJ. Asta era inainte de a iti pune silicoane. Dupa nu ai mai trecut. Cel putin in ultimii 2 ani nu tin minte sa fi fost in CJ. De ce oare? Ce s-a schimbat la oras ca sa il eviti in afara de explozia de populatie si cresterea veniturilor?...de asta mai zic si eu, ca asteptam fetele sa treaca si pe la Cluj

de trecut vom trece cu siguranță anul ce vine amândouă . Doar că atenție nu vom sta foarte mult , de lucrat în țară nu prea lucrăm că suntem doar în trecere . Iar cu în afară te asigur că sunt și acolo care lucrează cu poze false sau cu poze prea profesionale . Sărbători fericite ( SARA VA FI ÎN BUCUREȘTI DIN DATA DE AZI 30/12/2019 PANA PE DATA DE 03/01/2020 RECOMAND )
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Hello,

 

Nu am nevoie de poze sau alte prostii, doar niste informații, asta dacă mă poți ajuta, Andreea:

 

1. Aprox. ce dotare are Sara

2. Tarife (erau niste preturi la începutul topicului dar sunt de 3+ ani)

3. Program în timpul zilei.

 

Scuze că nu formulez fraze, dar nu pot să zic că ador să scriu de pe telefon.

Link spre comentariu
  • Oras:OTOPENI .
  • Oras:OTOPENI .

Hello,

 

Nu am nevoie de poze sau alte prostii, doar niste informații, asta dacă mă poți ajuta, Andreea:

 

1. Aprox. ce dotare are Sara

2. Tarife (erau niste preturi la începutul topicului dar sunt de 3+ ani)

3. Program în timpul zilei.

 

Scuze că nu formulez fraze, dar nu pot să zic că ador să scriu de pe telefon.

0725606695 vb cu ea
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...