Sari la conținut

MASAJ 13 septembrie - a fost cineva ? 0761.256.889


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare tuturor , a fost cineva la domnita din anunt ?   : Anunt AT : " MASAJ acasa la mine intr-un cadru intim si un ambient deosebit masaj general, rasfat, relax si sanatate. Nu ofer companie intima 06 Jul 11:00  0761.256.889  "

am atasat si poze .Am sunat, raspuns o domnita placuta la voce , ocupata de moment, zona 13 septembrie , a specificat no sex !

post-203291-0-39021900-1467799079_thumb.jpg

post-203291-0-18114800-1467799084_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut ,

 

Am fost. Locația să zicem că undeva de nota 8. Zona 13 Septembrie - magazinul Prosper.

Camera în care se face masajul e cam micuță, în rest apartament mare, curat, mai multe geluri la duș, etc.

 

Nu cred că tipa din poze este cea care face masajul, însă seamănă oarecum. Brunetă, are părul mai scurt, probabil undeva la 1,60m.

Masajul de relaxare este unul mai ”în forță” - ca notă aș da 7-8, însă depinde de gusturile fiecăruia.

Partea de finalizare merită din punctul meu de vedere o notă mult mai mică, sub 5 - tipa face în principiu masaj de relaxare și în rest este destul de distantă.

Halatul : 100 lei.

 

Eu nu voi reveni.

Link spre comentariu

Am fost si eu la domnisoara . O voce calda,tare placuta. Accesul foarte usor in zona, parcarea chiar in fata. Bloc nou ,scara foarte curata si apartamentul impecabil de curat. M-a intampinat prietenoasa ,mai locuieste cu o fata pe care nu am vazut-o. Masajul bun,i-as da un nota 9. Ca si erotic poate un 7. Ca orice barbat mi-as fi dorit mai mult dar mi-a precizat de la telefon serviciile . Sani foarte frumos si fundul bombat. Sincer am plecat relaxat si cu siguranta am sa mai revin !

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Caprioara in cauza activa si acum trei ani parca , cu numele de Micky.

Unele din poze se repeta.

Nu am reusit sa ajung la ea , greu de gasit la telefon.

Si atunci nu presta decit masaj.

  • Minus 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...