Sari la conținut

A fost cineva?


Postări Recomandate

Păi am fi poate uni doritori să ne înscriem si noi în fan clubul tău dar spune un indiciu chiar în Pitești ducem lipsă de fete serioase si puse pe treabă fără fițe și cu prețuri de EU cu servicii de "hai fă-n fân proaspăt cosit" si care spun că fac ceva dar după ce ia cashu devin subit rușinoase aproape de frigiditate asteptand să termini înainte de a începe de fapt .Mulțumim anticipat dacă chiar ai de gând să te întorci și să faci ceea ce ști mai bine .Te așteptam cu drag Elena

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator elena pitesti
Reputație: 0

Păi am fi poate uni doritori să ne înscriem si noi în fan clubul tău dar spune un indiciu chiar în Pitești ducem lipsă de fete serioase si puse pe treabă fără fițe și cu prețuri de EU cu servicii de "hai fă-n fân proaspăt cosit" si care spun că fac ceva dar după ce ia cashu devin subit rușinoase aproape de frigiditate asteptand să termini înainte de a începe de fapt .Mulțumim anticipat dacă chiar ai de gând să te întorci și să faci ceea ce ști mai bine .Te așteptam cu drag Elena

mulțumesc mult,dragul meu!cat despre înscrierea în fan clubul meuðŸ˜,este mai greu deoarece sunt plecata din oras.te 😘
Link spre comentariu
Vizitator elena pitesti
Reputație: 0

Buna Elena, hai la Pitesti inapoi..colegul batranu4791 are mare dreptate cu ce a spus mai sus!

Te asteptam cu mare interes sa revii!

categoric voi veni!😚
Link spre comentariu
Vizitator elena pitesti
Reputație: 0

Baieti,as vrea sa va vizitez vineri seara.voi lucra doar cu voi,cei de aici.pentru programări lasati-mi va rog mesaj cu nick-nameul și timpul pe care îl doriți alaturi de mine.

Nr tel:0799230521

Link spre comentariu
Vizitator elena pitesti
Reputație: 0

Ce surpriză plăcută sper sa stai până Duminică te așteptăm cu mare drag "servus" si te țuc dulce parcă așa se zice no

nu voi sta până duminică,decât vineri seara și sâmbătă voi pleca.
Link spre comentariu

Da prețul e de top serviciul aproape total dar ai locație Elena ? Și unde sper ca nu gioarsa de metropol unde mai lipsește doar anafu să vadă cât cheltui de câte ori și cu cine ca de sifoane e plin știm toți. Sper ca nu te-am deranjat si după ce îți deschizi telefonul o să-mi fac o programare de o oră din prețiosul timp pe care ai spus că o să-l petreci la noi în urbe.

P.s: spune si programul te rog mulțumesc

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator elena pitesti
Reputație: 0

Da prețul e de top serviciul aproape total dar ai locație Elena ? Și unde sper ca nu gioarsa de metropol unde mai lipsește doar anafu să vadă cât cheltui de câte ori și cu cine ca de sifoane e plin știm toți. Sper ca nu te-am deranjat si după ce îți deschizi telefonul o să-mi fac o programare de o oră din prețiosul timp pe care ai spus că o să-l petreci la noi în urbe.

P.s: spune si programul te rog mulțumesc

acum îl deschid,scuzeðŸ˜ðŸ˜mă voi gândi la locație.daca am sa vin vineri,va fii de la 21 la 12 sâmbătă...in cazul in care voi veni sâmbătă,va fii de la 15:00 până la 10:00 duminică
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator elvisxxx80
Reputație: 0

Buna Elena, sper sa mai deschizi telefonul ala ca ti-am trimis si eu niste "cereri" legate de o programare :)) si poate vii de joi-vineri..sau sa-mi scrii aici macar, daca esti disponibila sau nu! Ms, pup

Link spre comentariu

Ar trebui să ne spună ceva concret Elena sau să stea măcar o săptămână așa dacă stă doar o noapte nici nu apucăm să ne dăm seama dacă a fost reală sau doar am visat frumos oricum si suspansul ăsta cred că face parte un pic din preludiu .Vine sau nu vine aceasta e chestiunea .Sper să vină totuși pe mine chiar m-a făcut curios

Link spre comentariu
Vizitator elena pitesti
Reputație: 0

Buna Elena, sper sa mai deschizi telefonul ala ca ti-am trimis si eu niste "cereri" legate de o programare :)) si poate vii de joi-vineri..sau sa-mi scrii aici macar, daca esti disponibila sau nu! Ms, pup

lasa-mi mesaj te rog,voi veni vineri seara
Link spre comentariu
Vizitator bebitza85
Reputație: 0

Salut băieți și mulțumesc pt poze . Vazandule mi-am dat seama cine e aceasta fata , si anume ioana 0737780150 . Asa se prezenta anul trecut cand am ajuns si eu la ea prin luna iunie , la hotelul din centru (pitesti) . M-a facut sa ma simt ca si cum as fi cu iubita mea , simti ca faci dragoste nu sex , revenind si ziua urmatoare . Elena , poate iti vei da seama cine sunt si am norocul sa ajung si eu weekendul acesta la tine . Servicii ireproosabile , fk , on , np, cim .

Link spre comentariu
Vizitator elena pitesti
Reputație: 0

Salut băieți și mulțumesc pt poze . Vazandule mi-am dat seama cine e aceasta fata , si anume ioana 0737780150 . Asa se prezenta anul trecut cand am ajuns si eu la ea prin luna iunie , la hotelul din centru (pitesti) . M-a facut sa ma simt ca si cum as fi cu iubita mea , simti ca faci dragoste nu sex , revenind si ziua urmatoare . Elena , poate iti vei da seama cine sunt si am norocul sa ajung si eu weekendul acesta la tine . Servicii ireproosabile , fk , on , np, cim .

Elena IoanaðŸ˜îmi amintesc exact cine ești 😘😘😘
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...