Sari la conținut

A fost cineva?


Postări Recomandate

Vizitator elena pitesti
Reputație: 0

Vineri în jurul orei 21 voi ajunge în Pitești iar sâmbătă la 12 voi pleca,așadar aștept programări cu Nick-nameul prin mesaj,la ne de tel menționat mai sus.va pup!

Link spre comentariu
  • Oras:Pe aici prin cartier
  • Oras:Pe aici prin cartier

Teai cam scumpit....150 finalizarea?cred ca este noul trend pentru acest orasel...!

 

nu din cauza ei s-a scumpit halatu ci din cauza celor care o ling in pizda cu atata ardoare :)))

 

dar o sa-si revina cand o sa se vada cu mai putin malai la ciorap ....

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator bebitza85
Reputație: 0

nu din cauza ei s-a scumpit halatu ci din cauza celor care o ling in pizda cu atata ardoare :)))

 

dar o sa-si revina cand o sa se vada cu mai putin malai la ciorap ....

Cine stie ce vrea , se respecta , alege CALITATEA si nu cantitatea , o sa mearga la Elena , chiar daca pretul este 150/finalizare . Eu am sa ma duc si da , am sa o ling si in pizda , pt ca am fost la ea si stiu ca are un comportament si niste servicii de iti vine sa te urci pe pereti . Te pup Elena si abia astept sa ne vedem .

Link spre comentariu
Vizitator elena pitesti
Reputație: 0

Cine stie ce vrea , se respecta , alege CALITATEA si nu cantitatea , o sa mearga la Elena , chiar daca pretul este 150/finalizare . Eu am sa ma duc si da , am sa o ling si in pizda , pt ca am fost la ea si stiu ca are un comportament si niste servicii de iti vine sa te urci pe pereti . Te pup Elena si abia astept sa ne vedem .

multumesc😘te aștept cu drag,uratule😘
Link spre comentariu
Vizitator elena pitesti
Reputație: 0

Cam aglomerație dar ori mai fi bilete sau se joacă cu casa închisă? Iar dacă vin toți care s-au anunțat va fi ok si pentru fată ,calitatea serviciului nu va avea de suferit totuși pare a fi un maraton al sexului.

nu știu dacă va fii un maraton,însă cine mă știe...vine.sa explic cum sta treaba cu prețul:la mine,cu 150 lei stai 35 min din momentul in care a început acul sexual(dușul,conversația sau țigarea fumata nu se include în timp)...in banii ăștia se include o igiena impecabila,un aspect fizic plăcut și o educație foarte buna...iar serviciile,eu zic că sunt mai mult decât ok cu excepția faptului că nu fac anal....mă întreabă lumea daca fac CIM în banii astia:dragii mei,nu spun nu,dar nici nu spun că fac la oricine.nu te aștepta să vi de la muncă o zi întreagă,să intri in dus și să te uzi(nu sa te speli)iar eu sa îți fac CIM sau neprotejat.clar nu!însă dacă eu te vad bărbat ok,îngrijit și educat...se poate.sper că am lămurit totul...cat despre cei care spun că voi lăsa prețul mai jos,țin să vă anunț că lipsa de clienți nu duc...iar prețul nu îl voi lăsa mai jos sub nicio forma.
  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator elena pitesti
Reputație: 0

Îți mulțumesc pentru lămuriri dar consider că erau chiar necesare pentru a nu lăsa loc la alte discuții de prisos dar mă gândeam totuși și la rezistenta ta noi te dorim toți iar tu ești doar una iar vizita ta foarte scurtă

consider că pot face fata programărilor,altfel nu le acceptam.
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator elena pitesti
Reputație: 0

Buna!Mai sunt locuri pentru maine?Deschide telefonul,ti-am trimis un mesaj.

buna!da,mai sunt.din păcate nu îl am la mine acum și voi ajunge acasă după amiază.
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...