Sari la conținut

A fost cineva?


Postări Recomandate

Vizitator elena pitesti
Reputație: 0

Marți,6.03,voi veni în pitești.voi sta doar o zi,însă voi veni marți dimineața și voi pleca miercuri după amiază.va voi lăsa aici locația și numărul de telefon (îmi voi lua un Nr doar pt Pitești).va pup!

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator elvisxxx80
Reputație: 0

Marți,6.03,voi veni în pitești.voi sta doar o zi,însă voi veni marți dimineața și voi pleca miercuri după amiază.va voi lăsa aici locația și numărul de telefon (îmi voi lua un Nr doar pt Pitești).va pup!

Buna scumpo, de ce nu vii si tu de exemplu joia :)) si sa pleci luni!

Cred ca asa am avea timp sa te vizitam! :))

Tu vii marti si pleci miercuri..oamenii lucreaza..e in cursul saptamanii, nu stiu ce sa zic, poate iti revizuiesti vizita!

Te pup dulce! :))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Buna Elena,

Doresc sa ne vedem pe data de 06.03 dupa amiaza, pot trimite mesaj cu Nick-nameul pentru programare la acelasi nr. de telefon stiut? Astept o confirmare din partea ta.

Ps. Am mai discutat prin SMS in feb. dar nu am reusit o programare insa acum sper sa ne vedem.

Sa ai o seara minunata!

Link spre comentariu
Vizitator elena pitesti
Reputație: 0

Buna Elena,

Doresc sa ne vedem pe data de 06.03 dupa amiaza, pot trimite mesaj cu Nick-nameul pentru programare la acelasi nr. de telefon stiut? Astept o confirmare din partea ta.

Ps. Am mai discutat prin SMS in feb. dar nu am reusit o programare insa acum sper sa ne vedem.

Sa ai o seara minunata!

buna!nu am locație,nu voi mai veni în Pitești pe data de 6
Link spre comentariu
Vizitator elena pitesti
Reputație: 0

Buna Elena

Am revenit in legatura cu locatia, am cautat la H Metropol pe data de 06.03. au camera disponibila prin booking, poate reusesti sa sosesti in Pitesti. Sa ai o zi minunata!

buna!eu spuneam de hotel Net că nu am camere,iar la Metropol nu mai merg nici să-mi dea camera gratis
  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator bebitza85
Reputație: 0

buna!eu spuneam de hotel Net că nu am camere,iar la Metropol nu mai merg nici să-mi dea camera gratis

😰😰😰 pai si coitele noastre tot umflate rămân 😱😱😱 ??? 😂😂😂 . Te pup Elena 😘.
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...