Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Hell
  • Oras:Hell

Hello stimabililor

 

Avand chef de ceva nou cu GFE la o ora tarzie, am riscat si am mers blind... (fara sa stiu in ce ma bag ca nu era niciun review despre domnisoara) si bine am facut!

Dupa 2 nr cu Corina 0733402129, despre care sunt deja destule informatii pe forum, am ales-o pe Amalia (eram nefutut rau de vreme ce am reusit inca 2 numere si cu ea... pls fara amenintari gen banare daca mai zic de 4 numere, oricum au fost la diferenta de cateva ore)

Aspect: eu ii acord 10, frumoasa la fatza, corp de gazela, sani frumosi si tari (nu stiu sa apreciez marimea) ingrijita, epilata, parfumata, ten putin mai inchis (a precizat ca merge la solar)

Atitudine: degajata, e sociabila si ai ce vb cu ea

Prestatie: ii acord 10 si aici... oral neprotejat cu atentie la zonele adiacente, CIM si FK intretinut cu pasiune, anal nu am incercat ca nu prea aveam chef (incerc doar daca sunt foarte horny, iar acum aveam chef special de GFE care cu mine a fost de nota 10). Ce mi-a mai placut a fost ca era receptiva la tot ce ii propuneam (mai multe pozitii, priviri in ochii mei in timpul oralului) si fata e orgasmica rau (lucru intalnit mai mult la fete tinere de obicei, se simte, chiar gusta momentul, de retinut ca si-a mai cerut si scuze pt gemetele cam tari no comment!)

 

Concluzie: de rechemat, fetitza e superba, as lua-o de nevasta daca as crede in casatorie

 

Si tot spun ca ma las de acest viciu... ciocane tari...

 

Crunch

  • Like 2
Link spre comentariu

Sal'TARE!

 

In AT anuntul este:

"AMALIA..

 

la tine sau la hotel. pustoaica 21 ani, draguta, fara fite, atenta la dorintele tale, astept sa ma suni pentru a-ti oferi companie intima, sex normal, anal, poze reale"

 

 

 

 

Zi si tu nene ca presteaza numai outcall...

 

 

 

 

 

Bafta!

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

AMALIA, la tine sau la hotel, pustoaica 21 ani, draguta, fara fite, atenta la dorintele tale, astept sa ma suni pentru a-ti oferi companie intima, sex normal, anal, poze reale 200 L ora, sex total.

 

salut ,

 

cum am facut o mica afacere m-am gandit sa incerc si eu pe domnisoara de mai sus, zis si facut ,, sunat ,venit domnisoara la mine

super frumoasa ,gingasa si catifelata ce mai, e de vis pentru cei cu pretenti ca mine.

GFE excelent, servit domnisoara cu o cafea buna si un suc natural, ea o tigare buna eu nu fumez,,,,

intram in discutii continuam cu un sarut bun si ne curge cafeaua pe langa aparat asa ne furase peisajul,,,

am facut alta ceasca cu ochii pe ea si am continuat pe terasa GFE excelent CIM si FK la fel,,

dupa doua tigari o fur instant si o bag in casa unde incepem ca doi prieteni cu saruturi dulci si mangaieri peste tot ,,

ne dezbracam si JOJO era beton in acest timp Amalia il strange cu buzele ei dulci si incepe un oral neprotejat demential in toate pozitiile posibile si continuam cu un 69 executat excelent ,,, revenim in pozitia eu in picioare ea pe pat in fund si il suge excelent pe JOJO pana termin in gurita ei sucul meu dulce sarat,,,,

iesim pe terasa la binevenita tigara dupa un nr excelent care ma terminat din toate puterile, din nou GFE excelent CIM si FK la fel,,,,

ma retrag si ii transmit ca o astept in pat ,, revine si Amalia si incepem 100% la fel si am terminat extenuat.

 

PER TOTAL AM STAT O ORA SI 30 MINUTE MERITA ACEASTA EXPERIENTA

NOTE

ORAL 10

GFE 10

CIM 10

FK 10

NORMAL NU AM MAI FACUT DAR ESTE CU PREZE SI NU MA SIMT BINE

ANAL E LA INCEPUT DAR A CONFIRMAT CA FACE

 

 

MULTA BAFAT

 

EU PERSONAL O MAI CHEM

  • Like 2
Link spre comentariu

AMALIA, la tine sau la hotel, pustoaica 21 ani, draguta, fara fite, atenta la dorintele tale, astept sa ma suni pentru a-ti oferi companie intima, sex normal, anal, poze reale,0768558612, anunt gasit pe anuntul.ro.

 

salutare

Am sunat pe seara, mi-a raspuns o voce placuta, la cererea mea mi-a oferit detaliile de rigoare (sex total, OWO, FK,CIM, 200 lei ora). Am stabilit o ora mai tarzie ca inca nu se intunecase si am vecini spioni; revenit cu un telefon, stabilit in 30 de minute sa vina la mine. Cele 30 min s-au transformat in 2 ore de fapt. Am revenit cu un telefon, si-a cerut scuze si a zis ca in 10 min e la mine. Sincer imi cam pierdusem apetitul dar am zis WTF ... mi-a dat beep ca a ajuns la scara si am coborat dupa ea, cand am vazut-o sincer am ramas placut surprins, frumusica foc, corp slim, fund bobmbat, imbracata supersexy ... cand am intrat in casa a fumat o tigare, am vorbit de "una alta", foarte deschisa gagica si mereu cu zambetul pe buze; trecut in dormitor la actiune, FK la greu, mangaieiri, un oral destul de bunicel, 69, vreo 5-10 min. terminat in gurita ... a decartat totul in servetel. Am fumat o tigare , am mai vb cate ceva (fata vorbeste la greu) si ne-am apucat de partea a 2-a unde eu de obicei nu prea o inchei cu succes... inceput tot cu FK, managaieri , un oral mediu tot neprotejat pana s-a intarit ostasul, pusa protectia si am trecut la normal ea deasupra , eu deasupra, dogy, nu comenteaza la pozitii, geme destul de oki, putin cam tare, cu siguranta au auzit vecinii :), se implica destul de mult, am incercat si anal dar nu am reusit, ba ca o doare ba ca nu intra, ba ca o am prea mare ( 15cm??? :( ) etc ... am renuntat; am continuat la normal tot asa mai multe pozitii, am terminat eu peste ea... trecuse in total cred ca fix o ora.

acum cateva note:

oral: 8 .... OWO, CIM, mai foloseste si mana, din cand in cand mai simti un canin :)

 

normal: 9,5 ... este foarte stramta, nu comenteaza la pozitii, geme superexcitant, chiar ai impresia ca esti cu o amanta inebunita dupa tine.

 

anal: 0 .... nu am reusit (cu tot cu lubrifiant), dar eu cred sincer ca nu face...

 

FK: 9.5 ... parca nu se mai satura de pupat :P

 

GFE: 9.5 ... sociabila, vorbareata, glumeata, lipicioasa, pupacioasa ...

 

cred ca am sa o mai chem in viitorul apropiat!

platit 200RON ...

tipa e destul de ocupata din cate am vazut eu, trebuie sa suni de cateva ori bune pana sa o prinzi!

 

scz. daca am omis ceva ... numai bine

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Primul meu post .... Am chemat-o pe domnisoara la mine in urma cu 2 saptamani dupa ce am citit comentariile colegilor de pe forum , adusa de peste care a asteptat-o parcat pe duraa actiunii , fetita este draguta, copilaroasa , vorbeste foarte foarte mult , am inceput cu un FK , oralul destul de bunicel neprotejat, accepta CIM :D la normal este foarte stramta , geme fals si TARE , anal a spus ca nu vrea sa faca ca o cam doare deoarece citez '' m-a rupt unu cu bile pe p...a acum cateva seri '' ! . per total o experienta placuta pentru 200 de roni o ora , accepta si o singura finalzirae pentru 100 de lei :).

NOTE: Oral 7 ( se ajuta un pic de maini , scuipa pe ea si CIM)

Normal 8 ( foarte stramta , accepta orice pozitie , am fost deranjat de faptul ca tipa destul de tare imi era rusine de vecini.)

Anal 0 ( mi-o luase '' tipul cu bile pe ......inainte'')

GFE 9 ( glumeata si foarte vorbareata )

Aspect fizic 8,5 ( inalta craci frumosi , cur bun , tatele cam mici dar foarte dragutza la fata )

  • Like 4
Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salut! Ma baieti, ce se intampla cu dsra. Amalia, ca avand un chef nebun de o dsra. outcall, care sa includa si anal, citind recenziile acum 2-3zile despre aceasta din intamplare, am ramas cucerit de experientele voastre mai ales ca GFE e destul de high-note si am decis sa o contactez, dar de 2zile are telefonul inchis, iar dupa ultima recenzie Amalia a fost contactata destul de recent pe la inceputul lunii am observat, si daca stie cineva ce se intampla cu dsra. Amalia de are tel. inchis sau are un alt nr. dupa care sa fie contactata sau as fi recunascotor daca cinve mi-ar recomanda o alta dsra outcall care sa includa si anal. Multumesc!

 

Recomandarile nu se cer aici! Esti off-topic... citeste regulamentul!

 

A.

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...