Sari la conținut

blonda matură (milf 40 de ani )


Postări Recomandate

Xspice, femeia e buna rău,in ciuda vârstei.are o carne tare pe ea și un corp de invidiat.suge pula cu mare măiestrie și se fute și in cur de 100 de lei.asa că taci, dacă nu ai fost.

man,ok tie iti place aia e important 👌👌👌
Link spre comentariu
Vizitator lililili
Reputație: 0

Bună doamna mai ales pentru cei care au fantezi cu labii mari. Am vizitat-o și eu a fost ok ca și atitudine curățenie și servicii. O medie a întâlnirii 8 având în vedere vârstă. După părerea mea eu o sa mai revin mai ales ca poți sa pompezi în ea în draci ca îi place maxim. Serviciile au fost protejate în afară de oral. Într-adevăr analul îi place maxim m-am întins în ea pana la coaie nu a comentat nimic a dat contre și mă rugat să i-o trag cât pot de tare.

La normal nu prea se merita o simți ca o scobitoare în cana larga frate pizda rupta. Poate dacă ai dimensiuni de neam prost sa o chinui puțin de și nici așa nu cred

Ciocane tari ca nicovala are ea. Spor la futut

Link spre comentariu
Vizitator lililili
Reputație: 0

Ptr cultura ta generalä niciodatä nu am spus vreunui client sa dea mai tare sau mai incet,cât despre faptul ca sunt largä depinde acum de dimensiunea pe care o ai😲😲😲😲

Link spre comentariu
  • Oras:Undeva in Alba
  • Oras:Undeva in Alba

Lyly, nu are rost sa intri in polemici cu nimeni.

Cei ce ne-am bucurat de compania ta, știm unde găsim o ,, purisancă" de calitate. Pe care o voi căuta cu aceeași plăcere.

Spor in toate, tuturor !!!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...