Sari la conținut

blonda matură (milf 40 de ani )


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara, Alba Iulia
  • Oras:Timisoara, Alba Iulia
La 24.08.2021 la 23:40, lililili a spus:

Bună  seara dragilor

Vreau sa va spun ca de mâine voi lucra doar

cu oameni pe care i cunosc.

In ciuda faptului că astăzi am fost bruscata  de o persoană  ,Că oameni fără  bun simț  se tot perindă pe la ușa mea ceea ce mie nu îmi place ptr că  nu sunt genul si nu sunt de acord unu urcă altul coboară. 

Am decis să lucrez doar intr un cerc restrâns 

Vă pwp si nb

Mah ce țărani..... shogorilor care nu știți sa va purtați cu o femeie mai bine nu mai mergeți la futut. Adică ce si-a zis shogorul dacă nu am dovedit-o cu pula măcar sa o lovesc cu ceva sau cumva sa urle.Plm adică dai în ea ca în vaca si pe urma tot tu ca nah nu a stat cum trebuie la pula....hai mah pe bune? Oricum nu o ridic în slăvi pe Lili da pe Alba la categoria milf nu avem ceva mai bun.... nah și mai e și Alexandra. 

Lili sper ca nu e grav ca peste doua săptămâni începe Champion League ..... adică ma întorc din concediu și vin la o partida amicală 😁😁😁😂🤣

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator didu_tzu
Reputație: 0
Acum 12 minute, crocodilul dvd a spus:

Mah ce țărani..... shogorilor care nu știți sa va purtați cu o femeie mai bine nu mai mergeți la futut. Adică ce si-a zis shogorul dacă nu am dovedit-o cu pula măcar sa o lovesc cu ceva sau cumva sa urle.Plm adică dai în ea ca în vaca si pe urma tot tu ca nah nu a stat cum trebuie la pula....hai mah pe bune? Oricum nu o ridic în slăvi pe Lili da pe Alba la categoria milf nu avem ceva mai bun.... nah și mai e și Alexandra. 

Lili sper ca nu e grav ca peste doua săptămâni începe Champion League ..... adică ma întorc din concediu și vin la o partida amicală 😁😁😁😂🤣

Vai-si-amar de ei, toți ghiolbanii. Altfel nu pot sa iese și ei în evidență. Referitor la Lili nu am ce spune, este cea mai tare. 😚

Link spre comentariu
Vizitator lililili
Reputație: 0
Acum 3 ore, crocodilul dvd a spus:

Mah ce țărani..... shogorilor care nu știți sa va purtați cu o femeie mai bine nu mai mergeți la futut. Adică ce si-a zis shogorul dacă nu am dovedit-o cu pula măcar sa o lovesc cu ceva sau cumva sa urle.Plm adică dai în ea ca în vaca si pe urma tot tu ca nah nu a stat cum trebuie la pula....hai mah pe bune? Oricum nu o ridic în slăvi pe Lili da pe Alba la categoria milf nu avem ceva mai bun.... nah și mai e și Alexandra. 

Lili sper ca nu e grav ca peste doua săptămâni începe Champion League ..... adică ma întorc din concediu și vin la o partida amicală 😁😁😁😂🤣

🤣😘

 

Acum 3 ore, didu_tzu a spus:

Vai-si-amar de ei, toți ghiolbanii. Altfel nu pot sa iese și ei în evidență. Referitor la Lili nu am ce spune, este cea mai tare. 😚

😘😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Alba
  • Oras:Alba
Acum 10 ore, crocodilul dvd a spus:

Mah ce țărani..... shogorilor care nu știți sa va purtați cu o femeie mai bine nu mai mergeți la futut. Adică ce si-a zis shogorul dacă nu am dovedit-o cu pula măcar sa o lovesc cu ceva sau cumva sa urle.Plm adică dai în ea ca în vaca si pe urma tot tu ca nah nu a stat cum trebuie la pula....hai mah pe bune? Oricum nu o ridic în slăvi pe Lili da pe Alba la categoria milf nu avem ceva mai bun.... nah și mai e și Alexandra. 

Lili sper ca nu e grav ca peste doua săptămâni începe Champion League ..... adică ma întorc din concediu și vin la o partida amicală 😁😁😁😂🤣

Tarani putin zis oamnei fara caracter pacat ca se intampla lucruri de gen in alba lili e o doamna de nota 10 plus e amabila sociabila nu te grabeste te serveste cu orice sper sa nu o pierdem poze 100 la 100 reale programarile si le respecta iti raspunde inapoi le wassap deci calitate top lili te sarut dulce si sa ne revedem cu bine

Link spre comentariu
Vizitator lililili
Reputație: 0
Acum 1 oră, bogdanm85 a spus:

Tarani putin zis oamnei fara caracter pacat ca se intampla lucruri de gen in alba lili e o doamna de nota 10 plus e amabila sociabila nu te grabeste te serveste cu orice sper sa nu o pierdem poze 100 la 100 reale programarile si le respecta iti raspunde inapoi le wassap deci calitate top lili te sarut dulce si sa ne revedem cu bine

Te pwp sa ne revedem cu bine

Seară faină 

Acum 36 minute, Poly24 a spus:

Saptamana asta ești 🤗🤗

Bună mai sunt in Alba până sâmbătă inclusiv

Link spre comentariu
  • Oras:Alba
  • Oras:Alba
Acum 10 minute, lililili a spus:

Te pwp sa ne revedem cu bine

Seară faină 

Bună mai sunt in Alba până sâmbătă inclusiv

Trebuie sa ne vedem, au rămas lucruri neterminate 🤭💪☺️

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator lililili
Reputație: 0
1 oră în urmă, Poly24 a spus:

Trebuie sa ne vedem, au rămas lucruri neterminate 🤭💪☺️

Ai uitat nr meu?

0764684085""SUNĂ  MĂ  SUNT FIERBINTE

🤣🤣🤣🤣🤣🤣vrb.acolo

Link spre comentariu
  • Oras:Alba
  • Oras:Alba
1 oră în urmă, lililili a spus:

Ai uitat nr meu?

0764684085""SUNĂ  MĂ  SUNT FIERBINTE

🤣🤣🤣🤣🤣🤣vrb.acolo

Ola la la ...abia aștept să văd cât de fierbinte ești 🤣🤣

Link spre comentariu
Vizitator lililili
Reputație: 0
La 04.09.2021 la 23:47, Poly24 a spus:

Helou , mâine ești în Alba ?

Sunt încă în Alba n am plecat.Mi am schimbat un pic programul

13-23 in functie de programări 😘😘😘

Link spre comentariu
Vizitator OnlyForLily
Reputație: 0

Bună Lily

Am un fetish enorm cu o doamna ca și tine și vreau neapărat sa ne cunoaștem 😍.Doar ca pe telefon e cam greu, ma înțelegi... Mi-am făcut cont doar pentru tine 😂

Scrie-mi te rog în privat sa stabilim o întâlnire pe astazi când te trezești. 

Link spre comentariu
Vizitator lililili
Reputație: 0
Acum 59 minute, Man47 a spus:

Buna LILI. Cu DEVA cum rămâne? Ne vom bucura de tine la Deva??? 😋😋😋

 

 

Bună o să ajung 

Anunț când sunt acolo 🤣nu mai imi fac planuri inainte😘

Link spre comentariu
Vizitator lililili
Reputație: 0
1 oră în urmă, nelu08 a spus:

Buna ,niste poze in actiune se poate ,mai ales in timpul sexul anal?

Bună

Serios?

Dacă vrei acțiune  te aștept la mine

Live nu poze🤔🤔🤔🙃🙃🙃🙃

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...