Sari la conținut

blonda matură (milf 40 de ani )


Postări Recomandate

Vizitator lililili
Reputație: 0
Chiar acum, didu_tzu a spus:

Pe mine mai pus pe banca? 

😅🤣banca de rezervă da

Cred ca ar trebui sa lucrez doar la finalizare sa nu mai țin pe nimeni pe banca de rezervă. 

Deși n am nici o vină trb sa fac cumva.

Link spre comentariu
Vizitator lililili
Reputație: 0

Bună seara de maine voi fi disponibilă începând cu ora 13 pana la 20

Am modificat un pic felul meu de a lucra

100 finalizarea max 30 min(Op/ON IN FUNCTIE DE IGIENA FIECARUIA+NP)

150 finalizarea (OP/ON+NP+AP)

PTR anal maxim 21 ca mărime

Annilingus activa(doar dacă ești spălat epilat acolo unde nu întra soarele)+50 roni

Finalizare doar corporală 

Acum știu ca vor fi comentarii răutăcioase dar asta e

Seara faina tuturor

Link spre comentariu
  • Oras:Hunedoara
  • Oras:Hunedoara

finalizare doar corporală?....adică nu putem în balon dacă incă este băgată in pizdă sau anus? te rog frumos scuzămiă dacă teau deranjat întrebările mele.                                         iei clienți și din afara cercului de clienți pe care ți lai format ,pentru că dacă da eu as veni din deva pentru tine .țiam văzut pozele si ești supervă în ciuda vârstei pe care o ai!!!  când țiam văzut pizda mai înebunit nici nu sunt acolo si dejă aș lingeo esti superbă!.

Link spre comentariu
Vizitator lililili
Reputație: 0
Acum 4 ore, sexpebune37 a spus:

finalizare doar corporală?....adică nu putem în balon dacă incă este băgată in pizdă sau anus? te rog frumos scuzămiă dacă teau deranjat întrebările mele.                                         iei clienți și din afara cercului de clienți pe care ți lai format ,pentru că dacă da eu as veni din deva pentru tine .țiam văzut pozele si ești supervă în ciuda vârstei pe care o ai!!!  când țiam văzut pizda mai înebunit nici nu sunt acolo si dejă aș lingeo esti superbă!.

Bună Nu ma deranjează întrebările tale.

Am spus finalizare corporală ptr ca nu fac finalizare  orală. 

Lucrez și cu clienți din afara cercului pe care mi l am format.

Momentan nu sunt disponibilă,posibil de maine dar anunț aici

Poți sa mi scri pe whapps.

O zi frumoasă îți doresc.

 

Link spre comentariu
Vizitator lililili
Reputație: 0
Acum 28 minute, sexpebune37 a spus:

eu o să vin de la deva și dacă este să vin aș vrea să ne vedem să nu fac drumul până acolo degeaba.o zi bună si tie te pup

Liniștit nu e genul meu sa fac clienți din Deva să vină degeaba până în Alba.

Stabilim o oră și ne vom vedea.

Atunci când a intervenit ceva la mine și n am putut ține programarea întotdeauna am anunțat. 😘

Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva
La 18.02.2022 la 6:32, sexpebune37 a spus:

finalizare doar corporală?....adică nu putem în balon dacă incă este băgată in pizdă sau anus? te rog frumos scuzămiă dacă teau deranjat întrebările mele.                                         iei clienți și din afara cercului de clienți pe care ți lai format ,pentru că dacă da eu as veni din deva pentru tine .țiam văzut pozele si ești supervă în ciuda vârstei pe care o ai!!!  când țiam văzut pizda mai înebunit nici nu sunt acolo si dejă aș lingeo esti superbă!.

Face mătușa si fara balon si sunt multi de aici după forum care stiu treaba asta😂😂😂😂😂

Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva
Acum 3 ore, Roma1981 a spus:

Face mătușa si fara balon si sunt multi de aici după forum care stiu treaba asta😂😂😂😂😂

Și care e prob...? E trb ta dacă vrei fără sau nu. Dar oralul fără??? Nu e periculos???? Nu mai fumați mă "cimbrișor" și va dați domni. Rupeți limbile în pizda. 🤣🤣🤣🤣

Link spre comentariu
Vizitator lililili
Reputație: 0
Acum 8 ore, Roma1981 a spus:

Face mătușa si fara balon si sunt multi de aici după forum care stiu treaba asta😂😂😂😂😂

Hai ca ți ai făcut numărul la ROMANII AU TALENT

De la mine ai un GOLDEN BAZZ

Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva
Acum 16 ore, lililili a spus:

Hai ca ți ai făcut numărul la ROMANII AU TALENT

De la mine ai un GOLDEN BAZZ

Mi-am făcut  talentele cu tine  și cur și pizda fără balonas și finalizare orala dar mulți de aici știu treaba asta 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...