Sari la conținut

blonda matură (milf 40 de ani )


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Am vizitat-o si eu in vara pe doamna Lili doar de curios sa vad o matura cum se misca... toata actiunea a fost ok, doamna a fost ok, problema a fost la mine ca mi-am dat seama ca imi plac cele pana in 30 de ani... recapitulam: totul a fost ok ca si servicii, igiena si pret, eu nu o sa mai revin la dansa din cauza varstei( nici la alta matura nu o sa ma duc).

Seara faina sa aveti!

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator lililili
Reputație: 0
Acum 1 oră, Gabriel.35 a spus:

Buna doamna lili când o sa fiți disponibila cât mai durează 

Bună ma găsești de maine dar scrie mi te rog pe whapps ca deja am niște programari făcute. 

Voi fi doar câteva zile în Alba.

O zi frumoasă îți doresc

Link spre comentariu
Vizitator lililili
Reputație: 0
Acum 1 oră, didu_tzu a spus:

La mulți ani!!! Mămico 🤗😚🥂

MULTUMESC FRUMOS🤗

 

1 oră în urmă, sergiu3333 a spus:

Bună Lili ești în Alba, as dori o programare pentru joi la amiaza 

Bună da sunt

Scrie mi te rog frumos mâine pe whapps nu fac programari aici

Multumesc

Link spre comentariu
  • Oras:alba iulia
  • Oras:alba iulia

Nu raspunde la timp ,asa am patit si eu am facut programare pe watsapp si a acceptat ora si mi-a scris inainte cu jumate de ora de ora stabilita ca se anuleaza programarea.Nu mai fugiti dupa ea ca de asta face figuri ca este prea bagata in seama si de asta face asa  ,pentru mine este de evitat .

Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva
Acum 14 ore, cipri12 a spus:

Nu raspunde la timp ,asa am patit si eu am facut programare pe watsapp si a acceptat ora si mi-a scris inainte cu jumate de ora de ora stabilita ca se anuleaza programarea.Nu mai fugiti dupa ea ca de asta face figuri ca este prea bagata in seama si de asta face asa  ,pentru mine este de evitat .

Eu când va spun ca baba sa șmecherit și are și tupeu larga nu o mai băgați în seamă și trag mulți după servicile ei ca face de toate și fără balon 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj
La 10.03.2022 la 8:53, cipri12 a spus:

Nu raspunde la timp ,asa am patit si eu am facut programare pe watsapp si a acceptat ora si mi-a scris inainte cu jumate de ora de ora stabilita ca se anuleaza programarea.Nu mai fugiti dupa ea ca de asta face figuri ca este prea bagata in seama si de asta face asa  ,pentru mine este de evitat .

Nu ma rog de un wc public, sunt destule

Link spre comentariu
Vizitator lililili
Reputație: 0
Acum 1 oră, crocodilul dvd a spus:

Ce mah.......are futadorez permanent? Si zâbălos? 🤣🤣🤣🤣 Doamne....a innebunit lupul.

Bună seara

Eu te as ruga frumos sa nu mai comentezi aiurea și în necunostinta  de cauză 

Ca sa ai un iubit în jobul ăsta înseamnă să fie peștele tău sau o persoană care vrea sa fie întreținută 

Află dragule ca n am nevoie de iubit sunt liberă și independentă 

Dacă eram o nespalata și o jegoasa poate aveam un iubit zabalos,nu ma interesează și nici nu mi doresc.

Ca și pe tine și pe ceilalți clienți I am respectat dar se pare ca prezenta mea pe aici deranjează  foarte mult.

Deși n am deranjat pe nimeni n am făcut rău  la nimeni m am purtat întotdeauna asa cum trebuie nu nteleg toate aceste comentarii urâte. 

Îți doresc o seară frumoasă crocodilule

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara, Alba Iulia
  • Oras:Timisoara, Alba Iulia
La 01.04.2022 la 19:53, lililili a spus:

Bună seara

Eu te as ruga frumos sa nu mai comentezi aiurea și în necunostinta  de cauză 

Ca sa ai un iubit în jobul ăsta înseamnă să fie peștele tău sau o persoană care vrea sa fie întreținută 

Află dragule ca n am nevoie de iubit sunt liberă și independentă 

Dacă eram o nespalata și o jegoasa poate aveam un iubit zabalos,nu ma interesează și nici nu mi doresc.

Ca și pe tine și pe ceilalți clienți I am respectat dar se pare ca prezenta mea pe aici deranjează  foarte mult.

Deși n am deranjat pe nimeni n am făcut rău  la nimeni m am purtat întotdeauna asa cum trebuie nu nteleg toate aceste comentarii urâte. 

Îți doresc o seară frumoasă crocodilule

Draga Lili.... nu am facut nici un comentariu la adresa ta. Daca citeai mai sus vedeai ca i-am raspuns lui blackie2018. Nu stiu de ce tot timpul te impiedici de comentariile mele. Ti-au scris si altii si nu zici nimic. Ai ceva personal cu mine? Ba mai mult cad si nevinovat. Ma miram ce a scris shogorul.... atata tot si am vrut sa aflu daca e adevarat ce a scris s-au la misto.  Seara buna si scuze daca te-am deranjat cu ceva. Promit ca nici nu o sa mai intru pe pagina ta. 

Link spre comentariu
Vizitator lililili
Reputație: 0
Acum 15 minute, crocodilul dvd a spus:

Draga Lili.... nu am facut nici un comentariu la adresa ta. Daca citeai mai sus vedeai ca i-am raspuns lui blackie2018. Nu stiu de ce tot timpul te impiedici de comentariile mele. Ti-au scris si altii si nu zici nimic. Ai ceva personal cu mine? Ba mai mult cad si nevinovat. Ma miram ce a scris shogorul.... atata tot si am vrut sa aflu daca e adevarat ce a scris s-au la misto.  Seara buna si scuze daca te-am deranjat cu ceva. Promit ca nici nu o sa mai intru pe pagina ta. 

Dragă crocodilul eu n am nimic personal cu tine chiar deloc

Ok bn ca ai răspuns dar ai făcut o într un fel specific ție,ești rautacios rău câteodată. 

Hai te pwp o seară bună 😘

Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva
Acum 12 ore, lililili a spus:

Dragă crocodilul eu n am nimic personal cu tine chiar deloc

Ok bn ca ai răspuns dar ai făcut o într un fel specific ție,ești rautacios rău câteodată. 

Hai te pwp o seară bună 😘

Te supăra adevărul au dreptate oamenii care te jignesc wc publc

  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...