Sari la conținut

blonda matură (milf 40 de ani )


Postări Recomandate

1 oră în urmă, lililili a spus:

Imi cer scuze martinhoratiu daca sa intamplat asta

Mii de scuze,De multe ori clientii nu precizează cat vor sa stea

Scuze inca o data

Daca omul avea programare, clientul anterior trebuie sa îl ți doar o jumătate de ora, sau cat era până venea următorul client programat, nu ? Doar că... Baniiiiiiii.... Faceți urât când nu se prezintă un client, dar la fel faceți și voi.

Link spre comentariu
  • Oras:Alba iulia
  • Oras:Alba iulia

Am fost si eu eu la doamna lili, dupa multa vreme(eu mai fiind la ea în trecut ) ,ce pot spune a fost ca o întâlnire intre vechi prieteni.Iar faza cu clientul a prelungit o inteleg perfect..eu as prelungii zilnic sederea daca as putea .Ca si recenzie ce pot spune(eu fiind pt ceva anume) decat ca nu se uita pe ceas are un fel de a fii ca nu ai mai pleca de la ea iar in rest :

apartament curat super ok baia la fel 

Sercicii din punctul meu de vedere 10+++

Halat 100 

Timp petrecut, mai mult decat acele 30 min alocate 

Multumesc Lili pentru tot

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator lililili
Reputație: 0

La fel iti doresc bogdanm85 si multumesc ptr parerea ta despre mine si ptr fiecare vizită. 

 

Mark81 m am bucurat sa te revăd esti un băiat super si multumesc la rândul meu ptr recenzie

Mai greșesc si eu câte odată  nu sunt perfectă,din greșeli avem de invatat,Dacă sunt criticată  nu ma supăr  doar ca daca ar fi fost vorba de bani asa cum a spus putatare,Mi as fi pus si eu vreo 5 anunturi si il repostam tot de atâtea ori

.

Va pwp si PASTE FERICIT TUTURORIMG-20210211-WA0002.jpg.fed2ceb34e7a7dea18e9fb075b61dbd8.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara, Alba Iulia
  • Oras:Timisoara, Alba Iulia

Lili fără supărare da nu mai înțelegem nimic. Săptămâna asta am tot încercat sa dau de tine....telefoane,  SMS-uri....bah nimic nici măcar un răspuns. La ce mai ți telefonul deschis dacă nu răspunzi la el? Ești cumva pe circuit închis și noi nu știm? Nu mai ai un program ca și înainte? A început să se ajungă foarte greu la tine....nah probabil ai o droaie de clienți și atunci se explica faptul. Oricum pentru mine ești numărul 1 pe Alba.... iar dacă se mai aliniază planetele poate ne mai și vedem. Pup

Link spre comentariu
Vizitator lililili
Reputație: 0

Buna

Poate că na fost  sa ne sincronizam și n am lucrat ieri dar in rest am fost activă. 

Nu am lucrat cu circuit închis dar când sunt programări ce sa fac le onorez nu?Nu pot răspunde la toate sms si tlf.

Hai te pwp o zi faină  👌😘

Link spre comentariu
  • Oras:Alba
  • Oras:Alba
La 10.05.2021 la 0:06, micutul43 a spus:

Pana la ora 19.....😁

Lili  este o doamnă care stie sa isi organizeze programul plus ca servici le da clasa la multe altele care se cred zeițe...

Cred ca am vizitat o de vreo 5 ori si  totul a fost la superlativ. De fiecare dată am fost primit excelent iar de servici nici nu mai vorbesc,  extraordinare!!! Nu te grăbește este atenta la toate cerintele tale in limita bunului simț. Săptămână asta doresc sa te vizitez spre sa reusesc .. abia astept sa ne revedem 😁🤗

 

Link spre comentariu
Vizitator lililili
Reputație: 0

Serios? Scrie mi te rog frumos pe whapps

Dacă poti bineinteles

Nu stiu ce vrei tu sa demonstrezi dar totusi scrie mi

Link spre comentariu
Vizitator lililili
Reputație: 0

 

I Ma gandesc si cred ca  voi oferi servicii i n alt oras

Nu ne convine ceva scriem pe forum

Nu răspunde la tlf scriem pe forum

Sa ma critici dragule când vei veni la mine și nu ma comport cum trebuie

Atunci când eu nu o sa mi fac treaba cum trebuie,Cand in 10 min te dau afara pe usa si nu am un comportament ok

In toti anii ăștia  am incercat sa fiu pe placul tuturor.Am fost criticată de multe ori pe nedrept dar am trecut peste.

Sunt o femeie care am lăsat de multe ori de la mine anumite chestii doar sa fie bn

De mâine inainte voi fi aici doar ptr acele persoane care m au apreciat si ptr ceea ce fac si ptr felul meu si in primul rand ptr respectul lor față de mine.

O seara frumoasa tuturor

Link spre comentariu
  • Oras:Alba
  • Oras:Alba

Crocodilule poate nu te sincronizezi mie lili mereu mi a raspuns la mesaje iar lili e de top pentru alba iulia la servici si calitate cel mai bine e sa ii scri pe wasap camd are timp si e libera iti raspunde cu siguranta lili nu mai baga in seama tot ce se zice pentru mine esti nr 1 sper sa ne revedem curand

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...