Sari la conținut

blonda matură (milf 40 de ani )


Postări Recomandate

  • Oras:Alba iulia
  • Oras:Alba iulia
La 11.07.2016 la 16:15, curvarab a spus:

Uite ca am fost si la colega ei. Eo tipa de 1.60 cred.. Nu e urata dar nici fotomodel.. Are niste sani mari faini naturali...

 

Tipa e bruneta si accepta cam orice... Saurat pe gura.. Cunni, anni .. Cam tot ce vrei... Face dus cu tine daca vrei.. E curata.. Fars mirosuri..

 

Eu am ales o ors cu ea.. 350 a cerut ea.. Ne.am inteles la 300 ora sex total.. Cred ca daca insistati accepta si 250...

 

Accepta pozitii.. Oral adanc pana in gat :))).. Face fin orala pe sani le corp..

 

O nuta per total ar fi un 8.5 e sociabila..

Vreau și eu sa merg 

Ai un Nr de contact ?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0730975308
  • Oras:Alba
  • Telefon: 0730975308
  • Oras:Alba

Pe Nr de Tel nu mai Răspunde de 2-3 săptămâni.am tot încercat sa iau legătura cu ea și nimic!si la whastapp e tot indisponibilă.așa mult nu a stat inactivă!daca ia careva legătura cu ea sa lăsați un mesaj aicea forum.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0730975308
  • Oras:Alba
  • Telefon: 0730975308
  • Oras:Alba

Salutare futaci.mai știe cineva ceva de doamna Lili ???nu mai reușesc sa dau de ea.știe cineva dacă sa retras??ca este tot indisponibilă!

Link spre comentariu
  • Oras:Alba
  • Oras:Alba
Acum 1 oră, molson13 a spus:

Salutare tuturor!🙋‍♂️ oare a mai reusit cineva sa se intersecteze cu doamna Lili?

Da am reusit sa merg la ea servici te top merita vizita si revizitata am fost acum o luna cu aproximatie

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...