Sari la conținut

DENISA 0735.959.617 A REVENIT PISICUTZA IN BUCURESTI


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

https://nimfomane.com/forum/topic/21463-denisa-0735959617-vitan/page-2

 

 

Denisa avea o colegă, Ana, de aceasta mai știți ceva?

Ana Milf, nu stiu cum sa o gasesti pe forum dar a lucrat o perioada in elvetia pe club si cand a revenit de acolo sa lasat de meserie! pacat pt ca este si ea o mica nimfomana......ii place mult sa fie linsa! si daca o futi bine, a doua finalizare este din partea casei..... asa ca pacat......

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Extrem de neserioasa , nu isi respecta programarile, timp pierdut.

 

Probabil ca a ajuns altul inaintea mea , insa nu si-a respectat programarea facuta. Apoi nici nu a mai raspuns la telefon.

 

DIN PUNCTUL MEU DE VEDERE : DE EVITAT.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ana Milf, nu stiu cum sa o gasesti pe forum dar a lucrat o perioada in elvetia pe club si cand a revenit de acolo sa lasat de meserie! pacat pt ca este si ea o mica nimfomana......ii place mult sa fie linsa! si daca o futi bine, a doua finalizare este din partea casei..... asa ca pacat......

 

A disparut de ceva vreme Ana...am cunoscut-o cand activa in locatia de la intersectia Calea Grivitei cu Victoriei, blocul care avea un gang, tot aici am cunoscut-o si pe Denisa prima oara. Ultima data am revazut-o pe Ana la Dristor, acum ceva ani...

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

A disparut de ceva vreme Ana...am cunoscut-o cand activa in locatia de la intersectia Calea Grivitei cu Victoriei, blocul care avea un gang, tot aici am cunoscut-o si pe Denisa prima oara. Ultima data am revazut-o pe Ana la Dristor, acum ceva ani...

Ana nu mai lucreaza de cand sa intors din elvetia, sa maritat si lucreaza intr un hotel, sa lasat pt ca nu prea facea bani si probabil crede ca este in varsta, pacat! eu nu am avut ocazia sa merg la ea dar am auzit ca avea talent tare! ii place sa se futa!, tipa tare in pula, este nimfomana! ii plac mult limbile si am auzit ca, daca o futeai bn primul numar al doilea erea din partea casei, bn daca aratai si bine, sa speram ca ii vine mintea la cap si revine ca milf ca are potential si ar face bani daca se tine de treaba....

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:cuca măcăii
  • Oras:cuca măcăii

Ana nu mai lucreaza de cand sa intors din elvetia, sa maritat si lucreaza intr un hotel, sa lasat pt ca nu prea facea bani si probabil crede ca este in varsta, pacat! eu nu am avut ocazia sa merg la ea dar am auzit ca avea talent tare! ii place sa se futa!, tipa tare in pula, este nimfomana! ii plac mult limbile si am auzit ca, daca o futeai bn primul numar al doilea erea din partea casei, bn daca aratai si bine, sa speram ca ii vine mintea la cap si revine ca milf ca are potential si ar face bani daca se tine de treaba....

în ce hotel lucrează?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...