Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Tocmai am vizitat-o pe Adela / acum VIKY cu un nou anunt:

 

http://www.anuntul.ro/anunturi-matrimoniale/ea-cauta-partener/viky-23-175-55-sunt-o-d-ra-imprevizibila-comunicativa-sexy-si-mereu-atenta_6877656.html

 

"VIKY, 23/1.75/55, sunt o d-ra imprevizibila, comunicativa, sexy si mereu atenta cu partenerul, pasionala prin esenta. Te astept la domiciliul meu unde iti voi indeplini orice dorinta si fantezie. Rog seriozitate, pup,"

 

M-a ghidat catre locatie, mi s-a parut destul de comunicativa, placuta.

La usa m-a intampinat o domisoara vopuptoasa, genul de tipa buna de futut, in timpul actiunii cu mine a fost destul de comunicativa (oricum eu sunt genul silent). La oral nu m-am putut abtine si am decartat la ea in guritza... Cam atat ca nu-s nici poet nici scriitor.

 

Locatie: Mall Vitan

Aspect : Pozele sunt reale, din puntul meu de vedere arata  foarte bine, e genul de pe care nu te-ai mai da jos (cateva zile), este genul de fata voluptoasa la care te exciti si daca o vezi imbracata .

Oral : neprotejat, incet (la cererea mea), deeep, cu finalizarea aferenta in guritza... si cu un zambet bonus inainte sa decarteze incarcatura :)

FK : Cu mine da...

Normal :

Pret : 300RON pentru o ora / doua numere

  • Like 5
Link spre comentariu

Draga ex-prezidente, esti sigur ca fata pe care ai vizitat-o este una si aceeasi persoana cu titulara contului? Te intreb asta pentru ca in pozele din anunt nu se vede clar daca fata noastra are un tatuaj ( niste aripioare) pe omoplatul stang.

Despre Adela/ Lory pot confirma eu ca avea un asemenea tatuaj ( dealtfel se vede si in una din primele poze postate).

Tu ai vazut asa ceva, ca doar n-a facut operatie de scoatere a tatuajului.

Am fost clientul caprioarei destul timp si-i urmaresc revenirea din Franta, unde a plecat din martie.

Over and out....mai draga!

Link spre comentariu

 

@Sorinnx

 

 

Aripioarele de pe amandoi omoplatii se vad in poza nr 7 postata de VuceaM.Acelasi aripioare se vad si in pozele de pe prima pagina set 1 poza 8(aripioara stanga) , set 2 pozele 7 si 8 pt aripioara dreapta.

De asemenea o dovada ca este aceeasi fata e si alunita din zona pieptului precum si forma fundului.

Link spre comentariu
  • Oras:Micul Paris
  • Oras:Micul Paris

In primul rand scuze dar scriu folosind telefonul

Confirm faptul ca este Lory. Am vuzitat o in noua locatie de langa mall Vitan. Parca a mai slabit putin fata de ultima data cand ne am intalnit. Confirm aripile de pe omoplati.

Relativ la caprioara exceleaza prin atitudinea pro client si este o persoana cu care poti discuta nu numai banalitati. Am decartat 300lei si am stat 40min. Oral neprotejat bun cu oute mult supte si am finalizat la normal.

ca o m3die generala 8 spre 9. Scad din notare pretul care este prea mare, 200lei ar fi fost mai ok.

Pt cei carr o asteapta dr ceva timp va puteti duce caci ea este :P

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:EVERYWHERE
  • Oras:EVERYWHERE

Salutare dragi Confutaciosi

 

Am ajuns si eu luni la domnisoara din acest topic numele de scena Viky ( rebrenduita din Adela ;) ). Locatia este situata langa Mall Vitan foarte usor de ajuns locuri de parcare daca esti descurcaret. Pun mana pe telefon o sun si nici bine nu a apucat sa sune telefonul si mi-a raspuns cu o voce destul de placuta care m-a facut sa vin. Ajung in fata blocului sun imi da informatiile despre  etaj, apartament si urc in cuibusorul domnitei :D. De cum am deschis usa am recunoscut-o instant este vorba de Adela de la Notariat ;) , dupa o experienta placut ma hoatarasc sa raman pentru ca stiam marfa ;).

M-a invitat in camera, am stat de vorba 4-5 minutele cat a fumat o tigare dupa care am fugit la dush, baia ok amenajata echipata cu tot ce trebuie, prosop ok, paucei etc..  . Dupa ce am revenit de la dush a fugit repede si ea sa isi dea un refresh si am asteptat-o si asteptat-o si asteptat-o vreo 10 min deja imi pierise tot cheful si sincer am inceput sa ma joc pe telefon de plictiseala.

Actiunea: m-am asejat comod intins pe spate si a inceput cu sarutari corporale si fel si fel de chitibusuri sa il trezeasca pe Gogu dupa ce l-a trezit am trecut la un oral care a durat in jur de 5-6 min. cu foarte putine artificii si fara atentie la zonele adiacente si destul de ajutat de mana ( laba de gura ce sa mai nu o mai recunosteam ),  am pus protectia intr-un final si am trecut la treaba, dupa parerea mea e un pic cam larguta ori sunt eu prea mic pentru ea dar din masuratorile merele Gogu trece clasa cu nota +17 ;) , am schimabat vreo 3-4 pozitii dar ce pot sa zic decat ca nu prea ii convine sa o freci de pe o parte pe alta am observat ca stramba din nas.

Fug repede la dus cu gandul ca mai am 25 de min dupa ce am iesit de la dush am vrut sa trec direct la a doua finalizare dar ea hotomana ma vrajit "ca hai sa iti fac un masaj " eu am apreciat si am lasat-o sa isi faca ritualul, in mintea mea am zis ( o fi marit fata pretul da include si masaj ) dar dupa vreo maxim 5 min de masaj ma intorc si ii zic sa trecem la treaba ca mai avem 20 de min, dar mare mea supriza a fost cand mi-a zis ca ea nu a spus nimic ca exista a doua finalizare pe un ton de ziceai ca e nevastamea cand ma cearta, am tacut din gura si mi-am facut jocul in mintea mea stiind ca mai am 20 de min m-am dus la dush si de nu am stat 15 minute minim dupa ceas si de nu m-am spalat de mi-a venit rau pana mai erau 5 minute si expira ora door to door.

Am intrat in camera dupa ce mi-am terminat dush-ul si ea era deja plina de spume am vazut-o ca nu i-a convenit ca i-am platit cu aceeasi moneda ;) , m-am imbracat tacticos in dorul puli si am rupt poarta cu gandul ca au fost cei mai prosti 300 de lei investiti.

 

Note: 

 

Locatie: 9

Fata: 9 

Fizic 8 se vede ca are cam dat kilometrajul peste cap 

Gfe:4 nu prea ai ce sa discuti ea decat gen telenovele si manele

Oral:6  neprotejat dar fara artificii si mult ajutor din partea mainilor

Normal:7 nu prea ii place sa schimbi pozitiile

Halatul 300 lei / 60 min dupa ceas o finalizare si un masaj de 5-6 minute maxim

 

Concluzie: a fost a doua oara cand o vizitez dar este ultima data, eu aveam asteptari ca va fi peste experienta trecuta anterior dar m-am inselat amarnic si ce pot sa zic decat ca nu o recomand pe aceasta VIKY.      Cu stima va salut si sper sa ne auzim curand  KRANG  :bye

  • Like 14
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Saptamana trecuta I-am facut o vizita domnisoarei Vicky. (din cautarea pe forum la momentul respectiv,inca nu aparuse recenzia negativa a colegului krang. Totusi observasem o schimbare de pret,atat).

Dupa ce am privit pozele si am cautat pe forum,am sunat-o pentru o programare nu inainte de ma pune la curent cu serviciile:Oral nep. in functie de igena,normal,masaj,69,cunni.

 

Domnisoara este o femeie frumoasa  si ar fi si mai frumoasa daca ar fi putin mai atenta la kg in plus(nu ar strica 3 sau 4kg pe minus),am observat ceva probleme de acnee si parul ii miroase a fum.

 

Serviciile:

Oral: Nep. se pare ce la acest capitol nu este punctul ei forte,sau nu ii place. NOTA 7

 

Normal: Foloseste lubrifiant,dar nu pot spune ca este neaparat un minus,nu comenteaza la schimbarea pozitiilor,geme foarte putin(este cam absenta totusi din peisaj) sau poate intre noi nu a fost acea chimie. NOTA 7

 

Gfe:  Am observat ca rade fortat la orice fel de gluma,se chinuie sa se faca placuta in unele momente. Mie mi-a dat senzatia ca prefera sa fie fututa fara prea multa vorba sau preludiu. NOTA 6

 

69: nu am incercat

 

Masaj : Nu.

 

Pret: 300Ron bani ceruti la inceput.

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pai nu a disparut deloc, sau ma rog, doar pentru perioade scurte de timp.

Are permanent anunturi pe AT cu numele de Vicky si tarif 300. Probabil deaia nu se mai inghesuie cei de pe forum. La pretul asta nici mie nu imi e prea accesibila dar sunt convins ca merita fiecare banut.

Este una dintre escurtele cu care m-am simtit cel mai bine.

O recomand celor pentru care pretul de acum nu reprezinta o problema.

Link spre comentariu

Pai nu a disparut deloc, sau ma rog, doar pentru perioade scurte de timp.

Are permanent anunturi pe AT cu numele de Vicky si tarif 300. Probabil deaia nu se mai inghesuie cei de pe forum. La pretul asta nici mie nu imi e prea accesibila dar sunt convins ca merita fiecare banut.

Este una dintre escurtele cu care m-am simtit cel mai bine.

O recomand celor pentru care pretul de acum nu reprezinta o problema.

Corect si adevarat comentariul. Multumesc mult!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...