Sari la conținut

Miruna vizita in Constanta


Postări Recomandate

Vizitator proxenet
Reputație: 0

analfabetilor cotetari vedeti ca miruna se pisa cu drag pe voi , pe gratis

si eu pe tine tot pe gratis si se mai gaseste o droaie de pe aici sa te umplem de uro

 

siti mai umplem sio cisterna

 

platesc eu transportu pana in NL sa ai din belsug. fac asta din respect

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator proxenet
Reputație: 0

Cu și din același respect invocat de tine.. . Până la urmă care este problema ta?

intrebare ieste kare este a ta cu mine?

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Acasa
  • Oras:Acasa

Acum o jumătate de oră am avut o discuție telefonica cu Miruna, stabilind o întâlnire pentru mâine. Urmare convorbirii (o fată cu voce plăcută având vorbele cu ea) am un "feeling" că Miruna va fi un câștig pentru curvarii din Constanța amatori de fete cu forme voluptoase 😊, "feeling" care sper ca mâine să se transforme în certitudine!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bdul Mircea Voda :)
  • Oras:Bdul Mircea Voda :)

Acum o jumătate de oră am avut o discuție telefonica cu Miruna, stabilind o întâlnire pentru mâine. Urmare convorbirii (o fată cu voce plăcută având vorbele cu ea) am un "feeling" că Miruna va fi un câștig pentru curvarii din Constanța amatori de fete cu forme voluptoase , "feeling" care sper ca mâine să se transforme în certitudine!

Te pup si te astept :*
Link spre comentariu
  • Oras:Acasa
  • Oras:Acasa

Am fost!

 

Locatie: Blocul in care și-a desfășurat activitatea o perioada Aliss. Garsoniera curată, aer condiționat. Un impediment major l-a reprezentat lipsa prosopului pentru vizitator. Drept urmare nota: 7.

Miruna: O fată (tip BBW) joviala, vorbareata cu zâmbetul pe buze. Nota 8 în segmentul BBW.

ON: Soft cu tente de deep. Cooperanta privind anumite indicații primite pe parcurs. Nota 7 spre 8.

NP: Se implică mai ales în poziția doggy. Nota 8.

Finalizare: Orala cu CIM inclus.

 

Una peste alta o experiență OK (1/2h / 100)

 

De recomandat celor ce prefera BBW.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Am sunato pi Mirunica azi. Mio spus o pasarica ca ar fi bini sa dau în ia...pardon...ma scuzati...sa dau di ia ! Mio placut di ia la telifon...asea ca am dato in birfe di feti...si mi so plins saraca ca nenea asta...Doctoru...o loato pila spati ieri pin sio dat drumu fata di fo 17 ori. Cica nuse putea da jos dipi genunchi...ca navea incredere in planetare.

 

:)

 

Mirunica o taiato dila mare. Ie la munte la Brasov azi. O zis ca ajtia dila mare o fute pria tare !!!

 

:)))))))))))

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...