Sari la conținut

Delia - 0761489051


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pozele subt reale, dar ca servicii crede.ma 0. Daca vrei sa futi o gonflabila...am si asteptat prin fata blocului

Si de ce esti asa zgarcit cu amanuntele? De ce nu faci o recenzie detaliata? Eu poate am inteles despre ce e vorba, dar altii daca vor mai multe detalii ca sa fie convinsi ca ai dreptate in ceea ce sustii?

  • Like 7
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Pozele subt reale, dar ca servicii crede.ma 0. Daca vrei sa futi o gonflabila...am si asteptat prin fata blocului

Frumoasa , merita investigata . Da si tu Ronnye mai multe detalii plz.

Sapt asta trec prin B 

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

La corp e geniala. Are sani mari, frumosi, nu sunt lasati. E ok. La telefon mi.a spus 150 fin 200 ora total. Cand am ajuns s.au schimbat lucrurile. Totalul era la 250. In fine nu tineam neaparat la anal. Am ales o ora 200 ron, m.am dus la dus am revenit in camera, ma astepta uitandu.se la tv. I.am spus ca ora vreau sa fie ora si m.a intrebat la ce ora am ajuns. I.am zis ca era fara zece cand am intrat in bloc si se tot stramba. In fine. Nicio problema. A trecut la oral protejat. Cand am vrut sa trecem la normal i.am spus sa stea deasupra si mi.a aratat o zgaiba in genunchi scuzandu.se ca nu poate. Am trecut eu deasupra am pompat, si ea nimic. Se uita la Clona pe Acasa...plm. Folosea si niste prez super ieftine...habar n.am ce erau, in orice caz aveam morcovul in cur cu tot cu iepure. Am rugat.o sa se lubrifieze sau ceva ca nu era in regula. A dat cu ceva ... a intrat o idee mai usor am finalizat dupa care imi spune ca nu se mai poate inca o finalizare. La cerere mi.a inapoiat 50 ron si am fugit... eu nu spun ca nu o fi in regula fata. Dar experienta mea a fost egala cu 0. Sa futi o femeie care se uita dupa ciori si atitudine plictisita de la inceput pana la sfarsit plm nu stiu cati si.o doresc. Sper ca v.am putut fi de folos si e alegerea voastra daca vreti sa incercati

  • Like 11
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Multumim sigur ca e de folos ! La fata cum e  ?

Vad ca de la 150 a ajuns la 250 in scurt timp.N-ar fi o problema,  ca e faina , da' sa fie prestatia de top daca vrea plata de top

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Nu e urata. Depinde de gusturile fiecaruria. Nu mi.a displacut, dar nici nu am putut spune ca e o frumusete. Dar pentru un pret de 250 total sau 200 oral normal eu zic ca prestatia trebuie sa fie de cel putin 8, iar gfe trebuie same. Nu stiu. Nu spun nimanui sa nu se duca, ma repet, poate nu a fost in largul ei joi seara, dar eu sincer oricum ar fi nu m.as mai duce. Ciocane tari!

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: -1565
  • Oras:.
  • Oras:.

PUSTOAICA, masaj total la superlativ. Ai gasit maseuza perfecta aici, intr-un ambient discret, curat, placut, pt mai multe info contacteaza-ma si nu vei regreta, 26 Jul 03:05   150 L

Bucuresti
 
Vad anuntul intr-una din noptile trecute si hormonii mei reactioneaza brusc , pula mea , n-am cum sa o ratez . Sun si o voce incredibil de senzuala imi insira frumos serviciile si preturile :poze reale, 150 lei sex total , 200 ora , locatie in spatele Hotelului Cantemir . Vorbareata si placuta la telefon deja incepusem sa numar banii pentru cate ore voi sta la ea  Cand am ajuns la 600 lei m-am oprit din numarat si am anuntat-o sa caute nasii si sa-si cheme urgent parintii ca eu iau verighetele de pe drum si vin sa o iau de nevasta. A gustat gluma razand cu pofta dar mi-a spus ca nu poate sa-si dea acordul pana nu ma probeaza la pat . Nici n-am mai stat pe ganduri , 3 semafoare pe rosu , 5 depasiri pe linia continua si in 10 min eram la usa ei sa dau testul  (Atentie , pizda va poate pune viata in pericol )
 La usa toate visele mele de a ma aseza la casa mea s-au spulberat . O pustoaica roscata buna rau mi-a deshis usa , rusinoasa , cu ochii in pamant abia daca-i scoteam 2 cuvinte din gura . Habar n-avea de nasi , de verghiete , de nimic .Brusc schimba si preturile 150 fin si 300 ora o+n . Pentru prima oara in ultimii 5 ani m-am simtit nervos asa ca m-am intors si am plecat fara sa spun nimic . Fata este 100% incepatoare si habar nu are ce cauta acolo
 
Concluzia :
  Futu-ti mortii ma-tii de centralista jegoasa !
 
 
post-10757-0-64887100-1469528510_thumb.jpgpost-10757-0-21923600-1469528519_thumb.jpgpost-10757-0-07786400-1469528530_thumb.jpgpost-10757-0-67914300-1469528543_thumb.jpgpost-10757-0-80606200-1469528553_thumb.jpg

 

  • Like 13
  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: -1565
  • Oras:.
  • Oras:.

@bic.c  Zici ca pozele sunt reale? Gagiga arata bine? La fata e draguta?

 

Pozele sunt reale , fix in rochita rosie m-a asteptat . E buna proasta , cur , tate.. , belea . La fata nu am vazut-o prea bine pentru ca a stat doar cu capul plecat de zici ca cine stie ce VIP era . In cele 3 secunde cat ne-am intersectat privirile , ce sa zic , frumusica . Abia vorbeste si atunci cand deschide gura zici ca ai calcat-o pe picior si se intoarce sa-ti dea cu poseta in cap

Pacat ,m-as fi riscat la o finalizare sa o scap de inhibitii dar devenisem nervos si nu cred ca iesea mare lucru .

La mine functioneaza aia cu " daca un lucru incepe prost se termina si mai prost"

Nu-i prevad o cariera in domeniu prea indelungata

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pe aici prin cartier
  • Oras:Pe aici prin cartier

Asa e cand forumul s-a transformat in caterinca proasta. Aia vechi nu mai scriu recenzii. Eu deja o furasem de la ea, dar n-am scris.

 

:))

fa si tu un amar de bine si da-ne macar cateva detalii ... daca vrei binenteles

Link spre comentariu

  • Oras:buzau
  • Oras:buzau

https://nimfomane.com/forum/topic/72446-delia-0761489051/?hl=delia

 

Multe s-au spus. 

Suge pula cu prezervativ, nu sta deasupra din cauza unei rani la picior, nu te priveste in ochi, sta blana si priveste in gol in lateral. La corp arata bomba, la fata arata destul de bine, mai ales cand e machiata.

 

Aspect 10, servicii 0.

 

Ca sa nu ma acuze cineva ca n-am fost: locatia de langa hotelul cantemir: parter de bloc, apartament semidecomandat. Cum intri in apartament ai bucataria in dreptul usii de la intrare, treci prin living spre dormitor(e pe stanga) si drept inainte e baia.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...