Sari la conținut

Alexandra 22 de ani ( 60 lei, Titan ) 0723192086


Postări Recomandate

Nu-mi place cuibul ala. E la intersectia 1 decembrie cu Pallady. Amfost de 2 ori si o data am gasit-o pe una extrem de grasa si a doua oara pe o tiganca inalta si futacioasa. E mizerie multa in casa aia si cred ca era si pestele in bucatarie. Asteptati-va sa gasiti fete neingrijite, taiate pe maini si arse cu tigara

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hai ca am fost eu acum cateva ore.

Este vorba despre tipa care a fost in locatie cu Alina la Mall Vitan ( vis-a-vis de Petrom). Alina este acum pe la Dristor Kaufland, pe Racari.

 

Locatie 6

Tipa 7 ( are o cezariana si sani nr 1-2)

Oral 7 pentru ca a avut prezervativ. Nota era mai mica daca era fara prezervativ, chiar si asa am simtit dinti.

Normal 6 ( intinsa pe burta si eu deasupra)

Prezervativ Vultur

 

Taxa 60 de lei.

Am ales pentru ca nu prea ai ce fute la ora 9 dimineata. Am vrut sa merg in alta parte dar doar ce o trezisem pe tipa respectiva, assa ca am mers aici pentru o descarcare.

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator mertec
Reputație: 0

Am fost si la Denisa fata care posteaza acum anunt, dar din pacate raspund random fetele la telefon care e libera si iti insira serviciile, dar te vezi cu cea din anunt altfel iti spune ca nu cu ea vorbesti deci nu sunt lesinate sa isi fure clientiii una alteia.Eu o sa ii fac o recenzie Denisei care desi nu e cea mia frumoasa de acolo ea m-a facut sa ma simt cel mai bine in pat.

Deci sa incepem.Am ajuns usor la locatie Bd.Th. Pallady indrumat de ea pe strada Vlahita e usor de gasit blocul, am intrat m-a primit foarte vesela moldoveanca si prietenoasa, vorbareata,zicea ca are 28 de ani de o seama cu mine si nu o contrazic cam atat ii dau, i-am lasat cadoul si am mers la dus si a inceput actiunea cu un oral protejat, nu m-a intrebat cum vreau dar cred ca face si np.,la care nimic special da a fost ok, da acum sa te tii bine ca s-a urcat pe mine, a inceput nebuna sa aiba orgasme si mie greu sa cred ca era falsa pt. ca la cum tremura si transpira de placere sigur era pe bune, credeam ca se rupe patul cu noi, deci asa ceva mai rar, nu stiu daca e asa cu toti ea spunea ca doar eu si inca un client o face sa se simta asa,nu incerc sa ma laud eu scriu pentru ea ca e buna rau la pat cand are orgasme si te face sa te simti bine desi nu e cea mai bunaciune, arata ok la corp, are fata comuna nici urata, nici frumoasa, dar recomand e de revenit.

Mai are in locatie cateva colege (e ditamai cuibu acolo da nu mi s-a intamplat sa dau nas in nas cu alti clienti) de care nu mi-a placut desi sunt unele bunaciuni, am trecut aproape pe la toate una e grasana deci nu pe placul meu, una vorbeste de iti piere cheful, alta sta fara sa se implice mai deloc etc... dar asa au fost cu mine poate cu voi daca va incumetati or fi altfel ca nici nu am mai fost a doua oara la niciuna doar la Denisa de 2 ori, nu sunt nici colegele de iertat ca v-am spus sunt si bunaciuni pozele din anunturile recente sunt reale.

La Denisa e 80 -fin 150/h o+n cand am fost eu cam acum o saptamana, si la fel era si la colege.

Link spre comentariu

Am fost si la Denisa fata care posteaza acum anunt, dar din pacate raspund random fetele la telefon care e libera si iti insira serviciile, dar te vezi cu cea din anunt altfel iti spune ca nu cu ea vorbesti deci nu sunt lesinate sa isi fure clientiii una alteia.Eu o sa ii fac o recenzie Denisei care desi nu e cea mia frumoasa de acolo ea m-a facut sa ma simt cel mai bine in pat.

Deci sa incepem.Am ajuns usor la locatie Bd.Th. Pallady indrumat de ea pe strada Vlahita e usor de gasit blocul, am intrat m-a primit foarte vesela moldoveanca si prietenoasa, vorbareata,zicea ca are 28 de ani de o seama cu mine si nu o contrazic cam atat ii dau, i-am lasat cadoul si am mers la dus si a inceput actiunea cu un oral protejat, nu m-a intrebat cum vreau dar cred ca face si np.,la care nimic special da a fost ok, da acum sa te tii bine ca s-a urcat pe mine, a inceput nebuna sa aiba orgasme si mie greu sa cred ca era falsa pt. ca la cum tremura si transpira de placere sigur era pe bune, credeam ca se rupe patul cu noi, deci asa ceva mai rar, nu stiu daca e asa cu toti ea spunea ca doar eu si inca un client o face sa se simta asa,nu incerc sa ma laud eu scriu pentru ea ca e buna rau la pat cand are orgasme si te face sa te simti bine desi nu e cea mai bunaciune, arata ok la corp, are fata comuna nici urata, nici frumoasa, dar recomand e de revenit.

Mai are in locatie cateva colege (e ditamai cuibu acolo da nu mi s-a intamplat sa dau nas in nas cu alti clienti) de care nu mi-a placut desi sunt unele bunaciuni, am trecut aproape pe la toate una e grasana deci nu pe placul meu, una vorbeste de iti piere cheful, alta sta fara sa se implice mai deloc etc... dar asa au fost cu mine poate cu voi daca va incumetati or fi altfel ca nici nu am mai fost a doua oara la niciuna doar la Denisa de 2 ori, nu sunt nici colegele de iertat ca v-am spus sunt si bunaciuni pozele din anunturile recente sunt reale.

La Denisa e 80 -fin 150/h o+n cand am fost eu cam acum o saptamana, si la fel era si la colege.

pune si tu un link, o poza, un nr de tel ceva

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator mertec
Reputație: 0

E cea din ultimile poze ?

Daca te referi la ultimele poze de aici de pe forum ea pare sa fie da nu mai e bruneta, ea are pozele astea pe anuntul acum si le confirm reale dar o avantajaza.

 

https://stor197784721.anuntul.ro/media/foto/imgs/2018/4/22/197784721.jpghttps://stor197784721.anuntul.ro/media/foto/imgs/2018/4/22/197784731.jpghttps://stor197784721.anuntul.ro/media/foto/imgs/2018/4/22/197784741.jpghttps://stor197784721.anuntul.ro/media/foto/imgs/2018/4/22/197784751.jpghttps://stor197784721.anuntul.ro/media/foto/imgs/2018/4/22/197784761.jpg

Link spre comentariu
Vizitator adidutch
Reputație: 0

Locatie murdara. Un cuib murdar, plin de fete - vreo 4-5 in ultimele 3 luni. Servicii de nota 6. Pestele prin apropiere, daca nu este in bucatarie. Fast-fuck. Nu merita banii. De cand a plecat Diana (de la inceputul lui 2018) s-a dus naibi locul.

  • Like 1
Link spre comentariu

Locatie murdara. Un cuib murdar, plin de fete - vreo 4-5 in ultimele 3 luni. Servicii de nota 6. Pestele prin apropiere, daca nu este in bucatarie. Fast-fuck. Nu merita banii. De cand a plecat Diana (de la inceputul lui 2018) s-a dus naibi locul.

 

Este cuibul de pe Vlǎhiței ?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...