Sari la conținut

Postări Recomandate

Salutare dragi futaciosi,


Saptamana trecuta am trecut pe la domnisoara cu numarul de mai sus, o gasiti pe AT (nu ma pricep sa ii pun poze, rog un admin sa o faca). O tipa blonda cu sani maricei, placuti la atingere, piele fina, ten alb, pasarica draguta, si dupa parerea mea, incepatoare in ale meseriei "pe banda rulanta" ca sa ii spun asa ) Este colega cu Denisa, din Zepter. Denisa a fost colega Lorenei, pentru cunoscatori.

Locatie: in floreasca pe langa fostul Cristal/ sau cinema Floreasca. Apartament cu 2 camere, etaj 4, fara lift, foarte cald (in camera, fara AC), dar curat, baia curata fara nimic special. Dar putin dificil de gasit. Prosop curat, camera nebuniilor este ok, mica inghesuita dar ok. Plus ca din camera de ostilitati treci prin living, ceea ce nu este prea indicat daca mai vine un client.

Ea: draguta, se implica si frumusica la fata, putin timida.

Pret: 100ron/ finalizarea, 200ron/ ora (2 fin). Acum eu am facut 1 numar oral, accepta CIM, lins pe OO, oral bunicel, incercari de DT nereusite, nu te grabeste si se poarta frumos cu tine (probabil inca la inceput de a racola clienti), celelalte servicii nu le-am incercat nici nu am intrebat.

Per ansamblu, mi-a placut atitudinea ei, dar mai multe nu am experimentat ca sa va ajut mai mult. Nici timp nu am avut. Note as putea sa dau un 7 pentru locatie (fara lift, fara AC), un 8 pentru atitudine, un 8 pentru oral si cam atat, a da un 8 pentru corp. Pretul 100ron/ numar este ok, voi trece intr-o zi sa incerc si restul.

Daca sunt colegi care au vizitat-o si au mai multe informatii le pot posta. Tipa pentru mine este relativ noua.

Sa aveti o vara futacioasa baieti.

PS: am pus si poze, sunt din locatie, si sunt reale.

post-22838-0-26180000-1342535792_thumb.jpg

post-22838-0-27823700-1342535799_thumb.jpg

post-22838-0-78327800-1342535807_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator Nixon01
Reputație: 0

celor care nu ati fost inca le recomand sa se duca, locatia este asa cum a spus dr pepe, un corp minunat, mia deschis usa purtand lenjerie neagra. La prestatie dau un 8 la oral, 9 la corp si 8 la normal, da tipa e putin timida dar se implica, la un moment dat a inceput si cu gemete ce mai, din nou cei care nu ati fost eu zic sa va duceti

 

Super recenzia, dar cam miroase a reclama... ia citeste regulamentul si scrie ce trebe!

 

A.

 

Avand in vedere ca n-ai adus completarile asa cum te-a rugat colegul Afriq, ne spunem LA REVEDERE!

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...