Sari la conținut

Alis 0764324432 /0729749723


Vizitator vali2cta

Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:medias
  • Oras:medias

Stiind ca o sa fiu in Constanta cateva zile, am apelat la Alis prin P.M. si am stabilit o programare cu ea, pana la urma au fost 2.

Am gasit o fata frumusica, inalta, slim. Despre actiune nu o scriu nimica, pentru ca numai o sa repet ce au scris/spus altii. Merita locul unde este.

In rest, ii mai doresc la multi ani cu ocazia zilei de 1 Martie, primavara frumoasa.

Sa ne revedem cat mai curand, sper la vara.

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Stiind ca o sa fiu in Constanta cateva zile, am apelat la Alis prin P.M. si am stabilit o programare cu ea, pana la urma au fost 2.

Am gasit o fata frumusica, inalta, slim. Despre actiune nu o scriu nimica, pentru ca numai o sa repet ce au scris/spus altii. Merita locul unde este.

In rest, ii mai doresc la multi ani cu ocazia zilei de 1 Martie, primavara frumoasa.

Sa ne revedem cat mai curand, sper la vara.

îți mulțumesc pentru vizita și pentru apreciere îți mulțumesc pentru tot 😘
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:dobrogea
  • Oras:dobrogea

Stiind ca o sa fiu in Constanta cateva zile, am apelat la Alis prin P.M. si am stabilit o programare cu ea, pana la urma au fost 2.

Am gasit o fata frumusica, inalta, slim. Despre actiune nu o scriu nimica, pentru ca numai o sa repet ce au scris/spus altii. Merita locul unde este.

In rest, ii mai doresc la multi ani cu ocazia zilei de 1 Martie, primavara frumoasa.

Sa ne revedem cat mai curand, sper la vara.

Hai ca nu te mai cred, dar ai fost la Alina și te-a mai ținut sa mergi și la Alis! 🤔🤔
Link spre comentariu

Alice e de nota  10+

Am mers la ea de mai multe ori

Prima data tin minte ca am fost si nu stiam la ce sa ma astept si a inceput cu oralul acela fantastic... si i-am zis sa continue asa pana la finalizare

Nu s-a vaitat eu venind si dupa o noapte de baute chiar a durat destul de mult... de abia dupa ce m-a terminat mi-a spus ca aproape numai putea... dar in timpul actului nu mi-a dat de inteles ca nu mai vrea.

La toate capitolele fata asta frumoasa are 10+.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

absolut

 

Alice e de nota  10+

Am mers la ea de mai multe ori

Prima data tin minte ca am fost si nu stiam la ce sa ma astept si a inceput cu oralul acela fantastic... si i-am zis sa continue asa pana la finalizare

Nu s-a vaitat eu venind si dupa o noapte de baute chiar a durat destul de mult... de abia dupa ce m-a terminat mi-a spus ca aproape numai putea... dar in timpul actului nu mi-a dat de inteles ca nu mai vrea.

La toate capitolele fata asta frumoasa are 10+.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Alice e de nota 10+

Am mers la ea de mai multe ori

Prima data tin minte ca am fost si nu stiam la ce sa ma astept si a inceput cu oralul acela fantastic... si i-am zis sa continue asa pana la finalizare

Nu s-a vaitat eu venind si dupa o noapte de baute chiar a durat destul de mult... de abia dupa ce m-a terminat mi-a spus ca aproape numai putea... dar in timpul actului nu mi-a dat de inteles ca nu mai vrea.

La toate capitolele fata asta frumoasa are 10+.

mulțumesc de vizita și de apreciere te mai aștept cu mare drag 😘
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 4 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...