Sari la conținut

Alis 0764324432


Vizitator vali2cta

Postări Recomandate

  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Buna, la ce oră ma poti programa si pe mine astăzi?

Dar tipa a zis mai sus ca este intru-un fel "pe circuit inchis!!"". Si totul pe mesagerie privata off! Ioc sansa rambo

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Astăzi am vizitat-o si eu pe frumoasa Alis . Am făcut programarea prin mesaj. Alis m-a primit în lenjerie intimă, foarte sexy. Este o fata frumoasa, primitoare si foarte sociabilă, poti vb cu ea despre orice. Am fost servit cu un pahar de suc, o țigară și apoi acțiunea.

Primul număr doar oral, un oral bun, pe placul meu. La al doilea număr oral, normal si anal. Alis a făcut duș inainte de începerea actiunii, între si dupa. Te intreaba ce doresti, nu comentează la poziții.

 

Note :

Aspect - 10 (foarte ingrijita)

Oral - 9.5 (pe placul meu)

Normal - 9 (geme frumos)

Anal - 10

 

Alis o companie foarte plăcută, si foarte buna in ceea ce face. De revenit.

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Astăzi am vizitat-o si eu pe frumoasa Alis . Am făcut programarea prin mesaj. Alis m-a primit în lenjerie intimă, foarte sexy. Este o fata frumoasa, primitoare si foarte sociabilă, poti vb cu ea despre orice. Am fost servit cu un pahar de suc, o țigară și apoi acțiunea.

Primul număr doar oral, un oral bun, pe placul meu. La al doilea număr oral, normal si anal. Alis a făcut duș inainte de începerea actiunii, între si dupa. Te intreaba ce doresti, nu comentează la poziții.

 

Note :

Aspect - 10 (foarte ingrijita)

Oral - 9.5 (pe placul meu)

Normal - 9 (geme frumos)

Anal - 10

 

Alis o companie foarte plăcută, si foarte buna in ceea ce face. De revenit.

mulțumesc de vizita te mai aștept 😘😘😘
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Aseara m-am revazut in noul an cu Alis...a fost o intalnire "normala" pentru amandoi fara surprize din partea vreunuia.

 

Pot spune ca a ramas aceeasi fata sociabila, simpatica si exceptionala in ceea ce face.

 

Tine-o tot asa !!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Aseara m-am revazut in noul an cu Alis...a fost o intalnire "normala" pentru amandoi fara surprize din partea vreunuia.

 

Pot spune ca a ramas aceeasi fata sociabila, simpatica si exceptionala in ceea ce face.

 

Tine-o tot asa !!

te pupacesc 😘
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...