Sari la conținut

Alis 0764324432


Vizitator vali2cta

Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Cred ca e a doua recenzie pe care o fac desi urmaresc forumul de ani buni.  Obisnuiesc sa citesc ce se mai scrie pe aici, prospectez oferta  in asteptarea unei  femei ..intre femei. Genul de intalnire la care sa simti ca mergi fara sa platesti.  Am vizitat-o pe Alis in seara asta. O urmaream de ceva timp si tot drumul pana la ea, am puratat-o n minte in lenjerie intima si ma intrebam daca ma v-a astepta si pe mine imbracata asa. Usor de ajuns la locatie, iar aici, Alis m-a intampinat intr-o  pereche de ciorapi cu banda lata, rosii, nu mai retin ce avea pe ea, o bluza cred , stiu doar ca era descheiata  si se vedeau sanii prin ea. Am  socializat  timp de o tigara,  apoi s-a dus sa faca un dus.  Alis e o femeie inalta, foarte frumusica, cum bine spunea cineva mai sus genul de femeie, nu pustoaica,  dupa care intorci capul pe strada. O asteptam cu sufletul la gura sa vina langa mine, in pat , si ma rugam sa stau cat mai mult pe  baricade ca la cum arata.. tare ma temeam ca nici n-o sa apuc sa intru n ea. Dupa dus, si-a pus ciorapii, s-a intins langa mine, goala, alba, curata, feminina, cu parul prins in coc. Atat de placut sa-i  tin capusorul cu ambele maini, de coc, in timp ce ma saruta pe gat,pe piept.. s.a.m.d:)

 

 O femeie foarte faina. 10 +

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Cred ca e a doua recenzie pe care o fac desi urmaresc forumul de ani buni. Obisnuiesc sa citesc ce se mai scrie pe aici, prospectez oferta in asteptarea unei femei ..intre femei. Genul de intalnire la care sa simti ca mergi fara sa platesti. Am vizitat-o pe Alis in seara asta. O urmaream de ceva timp si tot drumul pana la ea, am puratat-o n minte in lenjerie intima si ma intrebam daca ma v-a astepta si pe mine imbracata asa. Usor de ajuns la locatie, iar aici, Alis m-a intampinat intr-o pereche de ciorapi cu banda lata, rosii, nu mai retin ce avea pe ea, o bluza cred , stiu doar ca era descheiata si se vedeau sanii prin ea. Am socializat timp de o tigara, apoi s-a dus sa faca un dus. Alis e o femeie inalta, foarte frumusica, cum bine spunea cineva mai sus genul de femeie, nu pustoaica, dupa care intorci capul pe strada. O asteptam cu sufletul la gura sa vina langa mine, in pat , si ma rugam sa stau cat mai mult pe baricade ca la cum arata.. tare ma temeam ca nici n-o sa apuc sa intru n ea. Dupa dus, si-a pus ciorapii, s-a intins langa mine, goala, alba, curata, feminina, cu parul prins in coc. Atat de placut sa-i tin capusorul cu ambele maini, de coc, in timp ce ma saruta pe gat,pe piept.. s.a.m.d:)

 

O femeie foarte faina. 10 +

mulțumesc frumos pentru vizita și pentru apreciere te mai aștept cu drag 😘
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

esti lovit de bombe omule? lasa fata o data in pace ca poate maine nu te mai logezi in contul tau de pe site! ajunge bagi recenzie negativa daca ai avut cu ea ceva intalnire ne-reusita si gata dar nu o jignesti de cate ori te logezi ca nu esti singurul client al ei si 99% sunt foarte multumiti de alis. esti stalker sau de ce drk mancarici zaci?

 

Nu te-ai împușcat inca?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

esti lovit de bombe omule? lasa fata o data in pace ca poate maine nu te mai logezi in contul tau de pe site! ajunge bagi recenzie negativa daca ai avut cu ea ceva intalnire ne-reusita si gata dar nu o jignesti de cate ori te logezi ca nu esti singurul client al ei si 99% sunt foarte multumiti de alis. esti stalker sau de ce drk mancarici zaci?

Gramatica ta imi aminteste de prietemul tau de 2bani_seminte. Vai de pwla voastra de distruși ...

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

pentru mine esti un nimic, deci taci si mergi sa futi si tu pentru comunitate pana nu te intorci cu recenzii proaspete nu mai murdari forumul, egal cat de proasta este gramatica mea eu imi fac datoria pe site tu canci.

 

Gramatica ta imi aminteste de prietemul tau de 2bani_seminte. Vai de pwla voastra de distruși ...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Aceasta este prima recenzie pe care o fac pe acest forum, si o fac datorita acestei scumpete de fata care isi merita gradul de top. Am sunat, mi-a raspuns Alis cu o voce dulce, placuta, ne-am intalnit (pentru cunoscatori o locatie simpla fara nevoie de gps), o conversatie la o tigara si pe urma actiunea. Este o fata sexy din toate punctele de vedere care din partea mea are 10. Nu sunt cel mai cunoscator dar sigur cine a fost la ea nu are repros. O intalnire placuta pe care as vrea sa o repet cat de curand.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Aceasta este prima recenzie pe care o fac pe acest forum, si o fac datorita acestei scumpete de fata care isi merita gradul de top. Am sunat, mi-a raspuns Alis cu o voce dulce, placuta, ne-am intalnit (pentru cunoscatori o locatie simpla fara nevoie de gps), o conversatie la o tigara si pe urma actiunea. Este o fata sexy din toate punctele de vedere care din partea mea are 10. Nu sunt cel mai cunoscator dar sigur cine a fost la ea nu are repros. O intalnire placuta pe care as vrea sa o repet cat de curand.

mulțumesc pentru vizita și pentru apreciere te mai aștept cu drag 😘
  • Like 1
Link spre comentariu

Salutare

 

Vizitat caprioara acum vreo 2 luni.

 

Sunat la prima ora, raspuns din prima (surprinzator avand in vedere ora), programnat la 9:30 (yessss, primul).

 

Locatia: etaj inferior, curat, aranjat, nota 9

Caprioara: inalta, supla, cateva tatuaje frumoase,cateva INELE pe degete (cineva mai devreme spunea ca este o verigheta pe acolo, NU, nu este!) nota 9

Optat pentru 1 ora total, realizat doar o finalizare (vina imputabila subsemnatului), fara probleme. Nota 9

Igiena: Facut dus inainte, se pregatea sa intre dupa ce plecam. Nota 10

 

 

De revenit? Da! Clar! Isi merita locul la TOP

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

bună dimineața spre ziua dragi colegi. bună ziua Alis. Povestea "La Alis" e simplă si plina de bun simț. Punctualitatea ei și faptul ca nici nu te cunoaște ca om însă îți oferă respectul reciproc printr.o programare telefonică fie ea prin sms(indicat) sau telefon.. spune multe. Domnișoara are multe de arătat însa nu de la prima vizită mai emotiva din partea mea. Vrea să.ți ofere tot ce ai nevoie, să te facă sa te simți în largul tău cât mai bine. Pt mine a fost ok spre wow.. pacat ca nu am dat eu tot ce era mai bun din mine, ce vrei se mai întâmplă dar promit ca data viitoare mă revanșez ;) ÃŽnaltă, brunetă, piele catifelată, mirosuri frumoase, igienă impecabilă. Am optat doar o finalizare, și aia cu năbădăi, cât sa ne cunoaștem ;) sper ca ne.am cunoscut. De revenit, cu mare drag. Locația curată, modestă, la etaj inferior, cât mai la stradă. Alis, keep in touch. te 😘

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Salutare

 

Vizitat caprioara acum vreo 2 luni.

 

Sunat la prima ora, raspuns din prima (surprinzator avand in vedere ora), programnat la 9:30 (yessss, primul).

 

Locatia: etaj inferior, curat, aranjat, nota 9

Caprioara: inalta, supla, cateva tatuaje frumoase,cateva INELE pe degete (cineva mai devreme spunea ca este o verigheta pe acolo, NU, nu este!) nota 9

Optat pentru 1 ora total, realizat doar o finalizare (vina imputabila subsemnatului), fara probleme. Nota 9

Igiena: Facut dus inainte, se pregatea sa intre dupa ce plecam. Nota 10

 

 

De revenit? Da! Clar! Isi merita locul la TOP

mulțumesc pentru vizita și pentru apreciere te mai aștept cu drag 😘
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...