Sari la conținut

Alis 0764324432


Vizitator vali2cta

Postări Recomandate

Vizitator machedonul08
Reputație: 0

Bai, ce rautati de doi lei! Parca ati fi la gradinita... Voi va masturbati imbecililor, uitandu-va la pozele superbei Alis! Eu ma duc destul de des la ea

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Nu puteam sa ratez nimic din top asa ca am ajuns si la Alis pe care o ratasem inainte.Programare prin telefon respectata la minut.Am fost intampinat de Alis care ma astepta intr-o lenjerie neagra sexy,pe tocuri.Mi-a oferit un pahar de apa, discutat putin,dus si trecut la treaba.Ceva atingeri,oral bun cu atentie la adiacente,normal si finalizat anal.

Locatie:9,baie cu tot ce trebuie pentru igienizare

Gfe:8

Sex oral:8

Sex normal:8

Sex anal:9

Halat:200/h

De revenit:Da

De recomandat:Da

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Nu puteam sa ratez nimic din top asa ca am ajuns si la Alis pe care o ratasem inainte.Programare prin telefon respectata la minut.Am fost intampinat de Alis care ma astepta intr-o lenjerie neagra sexy,pe tocuri.Mi-a oferit un pahar de apa, discutat putin,dus si trecut la treaba.Ceva atingeri,oral bun cu atentie la adiacente,normal si finalizat anal.

Locatie:9,baie cu tot ce trebuie pentru igienizare

Gfe:8

Sex oral:8

Sex normal:8

Sex anal:9

Halat:200/h

De revenit:Da

De recomandat:Da

Mulțumesc frumos pt vizita și pt apreciere !!! Te mai aștept cu drag !!!💋
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

🌞Buna dimineața 🌞

🔺Prețurile mele sunt 🔺 :

🔹100 finalizarea

🔹200 ora

Servicii totale , oralul poate fi neprotejat in funcție de igiena cu finalizare Orală sau pe Corp , normal și anal Doar Protejat !

🔴Analul este in funcție de grosime și este inclus Doar la 1h. ( 1 singur nr de anal intr.o ora)

‼ï¸â€¼ï¸Nu accept persoane in stare de ebrietate !!!!‼ï¸â€¼ï¸

🔆O zi frumoasa tuturor !!! 🔆

 

🔔 Disponibilă pana la 23:30 🔔

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator blueangel20
Reputație: 0

Alis, babe, ceva poze SEXY cu tine? Nu am mai vazut demult poze frumoase.... Hai, baga, te rog!

Daca nici Alis nu pune poze... Cred ca e una dintre cele mai active din punctul asta de vedere
Link spre comentariu

Prea vorbeati toti de ea, prea o laudati, alis in sus, alis in jos, zic hai ma sa vad si eu ce se intampla cu fata asta de toata lumea vorbeste despre ea si despre serviciile ei.

Am fost la ea initial pentru o finalizare, dar m-am sucit imediat cand am vazut cum presteaza.

Locatia binestiuta de toata lumea, la galariile soveja, apartament curat, foarte placut.

Alis este o fata frumoasa, draguta, ochi mari, frumosi, sani naturali superbi, bronzata, foarte de treaba si atitudine pro client.

Igiena ireprosabila, piele fina, am ales in cele din urma varianta o ora cu 2 finalizari.

Executa un oral demential, de mult timp n-am mai avut parte de asa ceva, cu atentie la oute,are o tehnica remarcabila.

La sex normal actiunea a decurs foarte bine, la fel si la anal, finalizat pe corp.

Nu mai are rost sa detaliez, deja stiti toti despre ce e vorba si o cunoasteti bine, doar ca am vrut si eu sa-mi exprim opinia pozitiva fata de prestatia ei prin aceasta recenzie.

 

In fine, este de revenit. O recomand.

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator machedonul08
Reputație: 0

Alis, 

 

 

vad ca te deranjeaza ca te mai rugam sa pui poze. I-ai zis-o unui prieten de al meu care a venit de curand la tine. Nu mai zic numele, ca sa nu ii stric susta cu tine.

 

Nu am inteles de ce? Nu realizezi ca punand poze cat mai incitante (vezi Bianca) iti creste sex-appeal-ul fata de clientii tai?!?

 

In alta ordine de idei, am venit de curand, nu am putut sa finalizez si ai inceput sa ma grabesti, ca te mai astepta unul, etc...

Eu nu am vrut sa fac public acest incident, dar, nah, daca te deranjeaza ca postezi poze!

 

Fii mai atenta in viitor si nu vei duce lipsa de clienti. Oricum serviciile tale sunt ok.

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

â—ï¸â—ï¸â—ï¸Buna ziua!!! ÃŽncepând de astăzi voi mai fi disponibilă pana pe data de 14 Septembrie!!! O zi frumoasa tuturor !!! â—ï¸â—ï¸â—ï¸

 

 

🟢 Disponibilă pana târziu in noapte !!! 🟢

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...