Sari la conținut

Alis 0764324432


Vizitator vali2cta

Postări Recomandate

  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

Deoarece o fata la care tineam destul de mult si pe care am ajutato destul de mult cand a avut nevoie a hotarat ca nu mai are nevoie de mine si nu mi-a mai raspuns la telefon am hotarat sa merg altundeva ,undeva unde eram sigur ca ma voi simti bine  si am considerat ca pentru asta cea mai buna alegere este Alis . Alis este o fata extraordinara care-si primeste bine oaspetii si apreciaza cu adevarat disponibilitatea lor pentru ea. Am facut o programare si la ora fixata am fost prezent in locatia binecunoscuta . In timp ce Alis a fumat o tigara eu fiind nefumator m-am facut comod si am stat cu ea la taclale ,descoperind o fata foarte realista departe de rebela de acum cativa ani ....o femeie cu care ai ce discuta ...Dupa ce si-a terminat tigarea s-a dus la dus ....am urmat-o si eu si apoi in lumina difuza din camera am trecut la actiune....Alis face un oral demential cu atentie la toate zonele erogene a micutului ....e atat de buna la asta incat am lasat-o sa ma dezmierde destul de mult cu limbuta ei pe toata lungimea micutului .  Apoi mi-a pus protectia si mi-a oferit pozitia din ultima fotografie ...n-am putut sa o refuz mai ales ca ma puteam bucura de intreaga priveliste a corpului ei ,ochii ei fixati in ochii mei ,sanii aceia micuti dar frumosi cand ea este excitata si picioarele acelea lungi care stateau in V....in plus cireasa de pe tort gemetele ei la inceput timide dar din ce in ce mai sacadate si mai placute auzului .Dupa ce m-am bucurat indelung de pizdulicea ei primitoare si calda am trecut la anal .Alice face unul dintre cele mai bune analuri intalnite de mine vreodata .Poate doar Serafina si buna ei prietena Raluca o mai egaleaza ....dar nu pum mana in foc . Am luat-o incet batraneste sa nu abuzez prea tare si prea dur de gaurica aia magica ....dupa un timp am schimbat in pozitia caprita ,dar tot asa slowli .....Alis scotand acele gemete inconfundabile de placere. Finalul a fost extraordinar cu Alice pe burta si eu bucurandu-ma de poponetul ei bestial .Am ejaculat dureros de placut asa cum nu o mai facusem de mult ....Alis ocupandu-se prin spasmele anusului ei magic sa ma stoarca de ultimele picaturi de energie. Eram epuizat , terminat ,stors de energie ....vroiam doar sa ma bucur de moment .Alis grijulie s-a ocupat de tot ....scoaterea prezervativului si curatirea micutului cu servetelul umed.....apoi ca o gheisa ce este s-a indreptat spre geam sa mai traga o tigara ....M-a intrebat daca sunt gata pentru turul doi ,dupa tigarea ei .I-am spus ca pentru mine este de ajuns ....a fost prea bine totul si nu simteam nevoia de inca un tur .....din pacate nu mai sunt un iepuras de 20 de ani . Am mai stat de vorba pana s-a incheiat ora apoi dupa igenizarea de rigoare am plecat mai vesel ca niciodata ....nu mai traisem de mult o partida de sex atat de intensa. Alis este alegerea perfecta pentru a te destinde si a uita de problemele zilnice . Alis m-a facut sa uit de dezamagirea  mea legata de acea tanara ...si pentru asta ii multumesc.  Alis chiar merita la TOP nu atat pentru serviciile oferite care sunt extraordinare la un pret decent cat pentru faptul ca te face sa te simti special ....daca nu a-ti cunoscut-o pe Alis incercati macar o data sa mergeti la ea .Creaza dependenta .De revenit la Alis?Oricand se poate ....

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Deoarece o fata la care tineam destul de mult si pe care am ajutato destul de mult cand a avut nevoie a hotarat ca nu mai are nevoie de mine si nu mi-a mai raspuns la telefon am hotarat sa merg altundeva ,undeva unde eram sigur ca ma voi simti bine si am considerat ca pentru asta cea mai buna alegere este Alis . Alis este o fata extraordinara care-si primeste bine oaspetii si apreciaza cu adevarat disponibilitatea lor pentru ea. Am facut o programare si la ora fixata am fost prezent in locatia binecunoscuta . In timp ce Alis a fumat o tigara eu fiind nefumator m-am facut comod si am stat cu ea la taclale ,descoperind o fata foarte realista departe de rebela de acum cativa ani ....o femeie cu care ai ce discuta ...Dupa ce si-a terminat tigarea s-a dus la dus ....am urmat-o si eu si apoi in lumina difuza din camera am trecut la actiune....Alis face un oral demential cu atentie la toate zonele erogene a micutului ....e atat de buna la asta incat am lasat-o sa ma dezmierde destul de mult cu limbuta ei pe toata lungimea micutului . Apoi mi-a pus protectia si mi-a oferit pozitia din ultima fotografie ...n-am putut sa o refuz mai ales ca ma puteam bucura de intreaga priveliste a corpului ei ,ochii ei fixati in ochii mei ,sanii aceia micuti dar frumosi cand ea este excitata si picioarele acelea lungi care stateau in V....in plus cireasa de pe tort gemetele ei la inceput timide dar din ce in ce mai sacadate si mai placute auzului .Dupa ce m-am bucurat indelung de pizdulicea ei primitoare si calda am trecut la anal .Alice face unul dintre cele mai bune analuri intalnite de mine vreodata .Poate doar Serafina si buna ei prietena Raluca o mai egaleaza ....dar nu pum mana in foc . Am luat-o incet batraneste sa nu abuzez prea tare si prea dur de gaurica aia magica ....dupa un timp am schimbat in pozitia caprita ,dar tot asa slowli .....Alis scotand acele gemete inconfundabile de placere. Finalul a fost extraordinar cu Alice pe burta si eu bucurandu-ma de poponetul ei bestial .Am ejaculat dureros de placut asa cum nu o mai facusem de mult ....Alis ocupandu-se prin spasmele anusului ei magic sa ma stoarca de ultimele picaturi de energie. Eram epuizat , terminat ,stors de energie ....vroiam doar sa ma bucur de moment .Alis grijulie s-a ocupat de tot ....scoaterea prezervativului si curatirea micutului cu servetelul umed.....apoi ca o gheisa ce este s-a indreptat spre geam sa mai traga o tigara ....M-a intrebat daca sunt gata pentru turul doi ,dupa tigarea ei .I-am spus ca pentru mine este de ajuns ....a fost prea bine totul si nu simteam nevoia de inca un tur .....din pacate nu mai sunt un iepuras de 20 de ani . Am mai stat de vorba pana s-a incheiat ora apoi dupa igenizarea de rigoare am plecat mai vesel ca niciodata ....nu mai traisem de mult o partida de sex atat de intensa. Alis este alegerea perfecta pentru a te destinde si a uita de problemele zilnice . Alis m-a facut sa uit de dezamagirea mea legata de acea tanara ...si pentru asta ii multumesc. Alis chiar merita la TOP nu atat pentru serviciile oferite care sunt extraordinare la un pret decent cat pentru faptul ca te face sa te simti special ....daca nu a-ti cunoscut-o pe Alis incercati macar o data sa mergeti la ea .Creaza dependenta .De revenit la Alis?Oricand se poate ....

te pupacesc și iti mulțumesc pentru apreciere și recomandare este o plăcere sa stau in compania ta si te aștept cu drag oricând 😘😘😘
  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Da... E f ok... Cred ca atitudinea face cât 1000 de cuvinte... Presupun ca se vad diferențele de la cer la pământ! Am fost și nu regret nici un moment! M am simțit ca în vizita la o fostă iubită... De foarte puține ori găsești compatibilitate... Sunt happy... De data asta chiar am găsit! Venit după o tură de noapte nu am fost la capacitate maximă.... Sper next Time sa pot fii apt 100%...si fără sa fiu pe fugă " uitasem ca trebuie sa ma duc de urgență la Anaf" Umila mea părere este ca genul ăsta de fata e pe cale de dispariție... Mulțumit și sper sa revin cât de curând... O zi bună la toti

  • Like 6
Link spre comentariu

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Da... E f ok... Cred ca atitudinea face cât 1000 de cuvinte... Presupun ca se vad diferențele de la cer la pământ! Am fost și nu regret nici un moment! M am simțit ca în vizita la o fostă iubită... De foarte puține ori găsești compatibilitate... Sunt happy... De data asta chiar am găsit! Venit după o tură de noapte nu am fost la capacitate maximă.... Sper next Time sa pot fii apt 100%...si fără sa fiu pe fugă " uitasem ca trebuie sa ma duc de urgență la Anaf" Umila mea părere este ca genul ăsta de fata e pe cale de dispariție... Mulțumit și sper sa revin cât de curând... O zi bună la toti

hei mulțumesc pentru vizita și pentru apreciere te mai aștept cu drag 😘
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...