Sari la conținut

Alis 0764324432


Vizitator vali2cta

Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Saptamana viitoare am fost la Alis si ca de fiecare data, nu am regretat nici de data asta. Comunicativa ca de fiecare data, am stat la un pahar de apa si o tigare. M-am dus eu primul sa ma spal si dupa s-a dus ea. Cand s-a apucat de mine cu oralul a fost maxim, abia venisem din voiaj de cateva zile, eram plin :) am trecut si la normal si dupa am terminal intr-un mod grandios oral, exact cum mi-am imaginat de cand a luat-o in gura.

Alis, cum o stie toata lumea care o viziteaza, este comunicativa, gazda buna, stie de ce ajungi la ea, nu te preseaza cu timpul, cel putin eu nu am simtit asta absolut niciodata.

De revenit? Oricand am timp si este si ea disponibila. Din punctul meu de vedere este cea mai ok pt raportul pret/calitate.

Am platit la inceput 250Ron, 200 cat cere ea si 50 a fost bonus, pt ca o stiu pe fata si este ok, pe langa cei 50 lei ca bonus i-am mai lasat si un pachet de tigari, fiindca nu mai avea si era deja aproape 1 noapte, m-am gandit ca nu mai este ok sa iasa ea pana unde isi gaseste tigarile preferate. Nu am avut nici o problema cu asta. Ba chiar am plecat foarte multumit si cu zambetul pe buze de la ea, ca de fiecare data.

Multumesc frumos pentru vizita si apreciere, si te mai astept cu drag!!!😘
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Alis iti multumesc enorm pt clipele frumoase petrecute impreuna.abia astept sa te revad chiar daca acum 10 min.ne-am despartit deja imi este dor de tine.totul a fost perfect .Te pup dulce

Multumesc frumos pt apreciere , te mai astept !!!😘
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

 

Buna buna vreau sa precizez ca tarifele pe sezonul 2019 tot anul acesta rămân la fel aceleași 100 fin 200 ora serviciile sunt aceleași nu percep extra pentru nimic va pupacesc 😘

Am si eu o ,,problema,,... ca inainte de finalizare sa existe si un masaj... suna interesant?
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...