Sari la conținut

Alis 0764324432


Vizitator vali2cta

Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Hello !!!

Disponibila incepand cu ora 11:00 

 
 

‼️ Actualizare preturi si servicii‼️
 

🔵 Serviciile mele sunt ⬇️

♦️Oral protejat

♦️Oral neprotejat (in functie de igiena )

♦️Finalizare orala

♦️Finalizare faciala

♦️Finalizare corporala

♦️FK (sarut in functie de igiena si compatibilitate ) 

♦️GFE 

♦️69

♦️Sex normal in diferite pozitii

♦️Sex anal ( in functie de marime , este inclus doar la 1h si este 1 singur numar )

♦️Foot fetish 

♦️Foot job 

♦️Diferite fantezii( in limita bunului simt)

♦️Dominare Soft ( detin dildo, vibratoare , strapon )

♦️Masaj Relaxare

♦️Masaj prostata

♦️Cunnilingus

♦️Annilingus pasiv 

♦️Sex intre sani 

Pretul este :200 finalizarea (30 minute)

                     400 ora ( 60 minute ,2 finalizari ) 

Analul este inclus la o ora si este o singura finalizare , nu percep extra pentru nici un serviciu . Toate sunt incluse in preturi . 
 

 Zona Tomis Nord - Liceul Decebal ! Pt programari astept msg pe wapp ‘ !!! O zi frumoasa !!! 

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator JustAss
Reputație: 0
Acum 3 ore, alis alis a spus:

Hello !!!

Disponibila incepand cu ora 11:00 

 

 
 

‼️ Actualizare preturi si servicii‼️
 

🔵 Serviciile mele sunt ⬇️

♦️Oral protejat

♦️Oral neprotejat (in functie de igiena )

♦️Finalizare orala

♦️Finalizare faciala

♦️Finalizare corporala

♦️FK (sarut in functie de igiena si compatibilitate ) 

♦️GFE 

♦️69

♦️Sex normal in diferite pozitii

♦️Sex anal ( in functie de marime , este inclus doar la 1h si este 1 singur numar )

♦️Foot fetish 

♦️Foot job 

♦️Diferite fantezii( in limita bunului simt)

♦️Dominare Soft ( detin dildo, vibratoare , strapon )

♦️Masaj Relaxare

♦️Masaj prostata

♦️Cunnilingus

♦️Annilingus pasiv 

♦️Sex intre sani 

Pretul este :200 finalizarea (30 minute)

                     400 ora ( 60 minute ,2 finalizari ) 

Analul este inclus la o ora si este o singura finalizare , nu percep extra pentru nici un serviciu . Toate sunt incluse in preturi . 
 

 Zona Tomis Nord - Liceul Decebal ! Pt programari astept msg pe wapp ‘ !!! O zi frumoasa !!! 

Pana mea,era 150,ai săltat și tu stacheta?Nasol...nu mă mai incadrez😭😭😭

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
4 hours ago, alis alis said:

Hello !!!

Disponibila incepand cu ora 11:00 

 

 
 

‼️ Actualizare preturi si servicii‼️
 

🔵 Serviciile mele sunt ⬇️

♦️Oral protejat

♦️Oral neprotejat (in functie de igiena )

♦️Finalizare orala

♦️Finalizare faciala

♦️Finalizare corporala

♦️FK (sarut in functie de igiena si compatibilitate ) 

♦️GFE 

♦️69

♦️Sex normal in diferite pozitii

♦️Sex anal ( in functie de marime , este inclus doar la 1h si este 1 singur numar )

♦️Foot fetish 

♦️Foot job 

♦️Diferite fantezii( in limita bunului simt)

♦️Dominare Soft ( detin dildo, vibratoare , strapon )

♦️Masaj Relaxare

♦️Masaj prostata

♦️Cunnilingus

♦️Annilingus pasiv 

♦️Sex intre sani 

Pretul este :200 finalizarea (30 minute)

                     400 ora ( 60 minute ,2 finalizari ) 

Analul este inclus la o ora si este o singura finalizare , nu percep extra pentru nici un serviciu . Toate sunt incluse in preturi . 
 

 Zona Tomis Nord - Liceul Decebal ! Pt programari astept msg pe wapp ‘ !!! O zi frumoasa !!! 

Fata fara supărare ...dar ai ridicat prea mult tarifele !! Poate te gândești să le mai cobori ..

Link spre comentariu
Vizitator JustAss
Reputație: 0
Acum 4 ore, alis alis a spus:

Hello ‘ !!! 😘

Dispoo … programari doar pe wapp’!!! 
 

  Kiss 😘

Buna.Tot 200 e fin?Nu vrei sa te aliniezi și tu timpurilor?Uite...rușii bubuie Ucraina,nu am cum sa scot bani,maxim 150 da ATM-ul.😎😎😎

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 1 oră, JustAss a spus:

Tot 200 sau ai mai lucrat la preturi?

Daca nu iti mai permiti sa vi la pretul cel nou , dc mai insisti cu intrebarile ??? Daca voi face vreo modificare de pret , voi anunta aici ,… nu crezi ? 🤔 🤷🏻‍♀️Si ca sa iti raspund .. Da tot 200 fin / 400 h . O seara buna sa ai ! 🙂

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
Acum 11 minute, alis alis a spus:

Daca nu iti mai permiti sa vi la pretul cel nou , dc mai insisti cu intrebarile ??? Daca voi face vreo modificare de pret , voi anunta aici ,… nu crezi ? 🤔 🤷🏻‍♀️Si ca sa iti raspund .. Da tot 200 fin / 400 h . O seara buna sa ai ! 🙂

El probabil intreba daca ai mai crescut preturile...poate 200 e cam putin.

@JustAssdaca vrei sa dai mai mult, sunt sigur ca fata nu se supara pe tine 🤣🤣

  • Like 1
  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Planeta Marte
  • Oras:Planeta Marte

Alis imi cer scuze ca ma bag in seama dar o fac cu riscul de a imi lua hate ..ai marit preturile, ok, alegerea ta..cine vrea ..pune botul, pardon vine la tine..intrebarea e alta...ai pus calitate in serviciile pe care le oferi sau au ramas aceleasi? Pt ca daca nu ai adaugat calitate nu vad pt ce ai marit preturile? Ca esti la top? Asta e o chestie relativa ..sau cei vin la tine se gandesc..bai frate merg la una de la top plm , merita ..doar e la top..tu asa gandesti? Si nu imi veni cu chestia aia..ca daca nu imi permit..ba da imi permit dar nu mai vreau sa dau banii pt servicii banale pe care tu le oferi..no offense , asta e parerea Have mea. Pot sa dai..imi dati cu hate dar se poarta politica , , pumnului in gura, , ? Have a nice night

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Constanța
  • Disponibila
  • Oras:Constanța
  • Disponibila

Scuze că mă bag ,dar daca și alis are servicii banale ...și nu este "Profi" îmi dau seama de către ori ai vizitat o ....! 

  • Like 2
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 10 minute, jagare22 a spus:

Alis imi cer scuze ca ma bag in seama dar o fac cu riscul de a imi lua hate ..ai marit preturile, ok, alegerea ta..cine vrea ..pune botul, pardon vine la tine..intrebarea e alta...ai pus calitate in serviciile pe care le oferi sau au ramas aceleasi? Pt ca daca nu ai adaugat calitate nu vad pt ce ai marit preturile? Ca esti la top? Asta e o chestie relativa ..sau cei vin la tine se gandesc..bai frate merg la una de la top plm , merita ..doar e la top..tu asa gandesti? Si nu imi veni cu chestia aia..ca daca nu imi permit..ba da imi permit dar nu mai vreau sa dau banii pt servicii banale pe care tu le oferi..no offense , asta e parerea Have mea. Pot sa dai..imi dati cu hate dar se poarta politica , , pumnului in gura, , ? Have a nice night

Depinde cand ai fost tu la mine … 🤷🏻‍♀️ Eu nu prea mai imi bat capul cu forumul .. a devenit o pierdere de timp … esti liber sa faci ce vrei , sa mergi unde vrei , si sa dai banii cui vrei ! 🙂nu cred ca te priveste dc am marit eu preturile … eu vreau calitate nu cantitate .. intelegi tu ? Imi e indiferent daca inca mai sunt la top sau nu ..🤷🏻‍♀️ 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
Acum 31 minute, jagare22 a spus:

Alis imi cer scuze ca ma bag in seama dar o fac cu riscul de a imi lua hate ..ai marit preturile, ok, alegerea ta..cine vrea ..pune botul, pardon vine la tine..intrebarea e alta...ai pus calitate in serviciile pe care le oferi sau au ramas aceleasi? Pt ca daca nu ai adaugat calitate nu vad pt ce ai marit preturile? Ca esti la top? Asta e o chestie relativa ..sau cei vin la tine se gandesc..bai frate merg la una de la top plm , merita ..doar e la top..tu asa gandesti? Si nu imi veni cu chestia aia..ca daca nu imi permit..ba da imi permit dar nu mai vreau sa dau banii pt servicii banale pe care tu le oferi..no offense , asta e parerea Have mea. Pot sa dai..imi dati cu hate dar se poarta politica , , pumnului in gura, , ? Have a nice night

Nu o am la suflet pe alis...nici ea pe mine... nu stiu daca ai observat dar in ultima perioada s-au scumpit toate. Dau un singur exemplu, benzina s-a scumpit si daca s-a scumpit, primesti benzina mai buna? Sau mai multa? Nu cred...deci si fetele care au acelasi tarif de ceva ani, trebuie intelese cand maresc tarifele. Parerea mea...doar sunt parerolog atestat 🤣

  • Like 1
  • Haha 4
Link spre comentariu

Cred ca am peste 100 de vizite la Alis si niciodata n-am plecat dezamagit. Cu mine a fost mereu ok si sunt un client pretentios. Mi-am tot luat tepe la 150 fin de la domnisoare care abia iti ating pula cu buzele la oral. Daca le mai zici să acorde atentie si la ouțe parca le-ai injurat de mama. Per total eu zic că isi merita banii ceruți. 

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Planeta Marte
  • Oras:Planeta Marte
Acum 13 minute, big fut a spus:

Cred ca am peste 100 de vizite la Alis si niciodata n-am plecat dezamagit. Cu mine a fost mereu ok si sunt un client pretentios. Mi-am tot luat tepe la 150 fin de la domnisoare care abia iti ating pula cu buzele la oral. Daca le mai zici să acorde atentie si la ouțe parca le-ai injurat de mama. Per total eu zic că isi merita banii ceruți. 

Daca tu ai 100 cum spui , de vizite vb si daca le poti dovedi ai cuv meu ca ai 5000 euro de la mine . Hai sa nu exageram totusi , o fi buna, , nu spun dar totusi..Talibane si tu ai scumpit tariful?  La chestia aia galbena care se numeste ..Taxi?😁😁

Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
Chiar acum, jagare22 a spus:

Daca tu ai 100 cum spui , de vizite vb si daca le poti dovedi ai cuv meu ca ai 5000 euro de la mine . Hai sa nu exageram totusi , o fi buna, , nu spun dar totusi..Talibane si tu ai scumpit tariful?  La chestia aia galbena care se numeste ..Taxi?😁😁

La mine e dinamic boss ;)

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...