Sari la conținut

IRIS - 0755934557 / 0748532719


Vizitator gingo

Postări Recomandate

  • Oras:galati
  • Oras:galati

Foarte bine ca ai castig mare. Si nu avem de unde sti ca esti asistent medical cand aici iti castigi altfel existenta.

Si cu atat mai mult, daca eu castig in jumate de luna cat faci tu intr-o zi ar trebui sa faci niste reduceri ca noi o ducem rau si nu avem banii tai :)))

Link spre comentariu

Cred ca e mai bine sa mă retrag din aceasta poveste. Rămâneți cu amintiri frumoase cred eu, deasemeni sI eu îmi amintesc cu mare drag de amicii mei dragalasi... Sunt destule fete în branșă, nu are rost sa vin eu pentru câteva zile și sa va stric buna dispoziție ... Nu pentru asta vin în tara. Pupici dulci

Link spre comentariu
  • Oras:braila
  • Oras:braila

Nu inteleg de ce trebuie sa intri in polemici cu toata lumea. La urma urmei este un anunt, nu obliga pe nimeni la nimic. Cine vrea sa vina la tine bine, cine nu iar bine.. nu ne strica sarbatorile acum:)) daca ne-ai promis ca ne vizitezi cateva zile :p :*

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Cred ca e mai bine sa mă retrag din aceasta poveste. Rămâneți cu amintiri frumoase cred eu, deasemeni sI eu îmi amintesc cu mare drag de amicii mei dragalasi... Sunt destule fete în branșă, nu are rost sa vin eu pentru câteva zile și sa va stric buna dispoziție ... Nu pentru asta vin în tara. Pupici dulci

Sa fi sanatoasa draga!Uite grija asta o avem noi acum ca te retragi u si numai vii :)))))) 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...