Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

@gabria

Escroc ordinar - Cum iti permiti sa minti despre doamna de la care ai primit intodeauna masaj de relaxare, ca 'umbla la schimbator', prietene eu sunt o ruda de-a doamnei si ceea ce faci si asumi nu este de loc frumos, ai noroc ca te folosesti de taste ca sa spui aceste lucruri, ca daca te foloseai de dinti, nu mai aveai ce spune de mult :)

M-a rugat chiar ea, in urma unor insistente fondate pe afirmatiile voastre false de pe forum, sa dau de marul discordiei si sa ii pastrez reputatia curata, asa cum si este.

Daca ai un gram de ulei in schimbatorul ala de viteze, pentru care te prostituezi, ti-ai cere scuze pentru cele afirmate si ti-ai gasi alta doamna care sa-ti faca tie placerile pe care, evident, aici nu ai reusit. Adio!

 

@ciociocio Bai dezaxatule, schimbatorul tau chiar nu a cunoscut alta mana decat a ta si a lui ma-ta? Altfel, nu imi explic curiozitatea, de multe ori obsedanta, de a cunoaste parcursul sedintelor cu doamna ale altor clienti. Nu vezi ca ai o problema? Daca trebuie sa platesti ca sa ti se satisfaca o nevoie fundamentala, inseamna ca tu la randul tau ai o problema fundamentala de personalitate. Te rog frumos sa incetezi cu acest topic si sa iti vezi de viata ta trista. Repet, tot ceea ce ati afirmat pana acum ca s-ar fi intamplat, nu sunt decat produsele imaginatiei voastre bolnave. Lasati-o pe femeie sa isi faca treaba fara dureri de cap.

 

Asta este valabil pentru toti, citind printre postarile voastre, nu am putut decat sa ma amuz, iar doamna sa se intristeze la auzul lor. Nu stiu ce fel de placere simtiti cand mintiti despre cineva, poate va creste nivelul de testosteron crezand ca ii pacaliti pe tovarasii vostri de breasla, care la randul lor cersesc labi si atentie pe internet. Fiti onesti cu voi, inainte de toate si nu mai stricati imaginea doamnei, acceptati realitatea: face doar masaj de relaxare, are diploma si practica exclusiv aceasta activitate.

 

Daca in continuare mai aveti dubii, vi le pot transmite fata in fata, poate va lamuresc mai bine :)

Nu ma cobor la mintea ta sa-ti raspund. Nu am mers la doamna pentru alte servicii, tot ce pot confirma este propunerea doamnei pentru extra, adică o ejacularea la sfarsit pe înțelesul tau pentru 50 ron.

Link spre comentariu

mai gabria om bun de dat cu parerea, nu ai de unde sti tu  daca doamna e in regula s au nu ,ceea ce ma indoiesc sa nu fie ca e destul de matura si de inteligenta, ,aia e casa ei e normal sa aiba poze cu copii dute intr un bordel  daca nu ti convine intr o casa decenta , si de asumat  ce trb sa si asume  mizeriile voasre spuse aici  fiti barbati si cand va mai duceti la ea spunetii in fata ce spuneti aici ,asta inseamna sa ti asumi ceea ce spui. 

Link spre comentariu

mai gabria om bun de dat cu parerea, nu ai de unde sti tu  daca doamna e in regula s au nu ,ceea ce ma indoiesc sa nu fie ca e destul de matura si de inteligenta, ,aia e casa ei e normal sa aiba poze cu copii dute intr un bordel  daca nu ti convine intr o casa decenta , si de asumat  ce trb sa si asume  mizeriile voasre spuse aici  fiti barbati si cand va mai duceti la ea spunetii in fata ce spuneti aici ,asta inseamna sa ti asumi ceea ce spui. 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 

mai gabria om bun de dat cu parerea, nu ai de unde sti tu daca doamna e in regula s au nu ,ceea ce ma indoiesc sa nu fie ca e destul de matura si de inteligenta, ,aia e casa ei e normal sa aiba poze cu copii dute intr un bordel daca nu ti convine intr o casa decenta , si de asumat ce trb sa si asume mizeriile voasre spuse aici fiti barbati si cand va mai duceti la ea spunetii in fata ce spuneti aici ,asta inseamna sa ti asumi ceea ce spui. [/quote

 

Dacă o persoană iti spune ca greșești, alta iti confirma, de ce te împotrivește realității? Trebuie sa crezi propunerile doamnei. Un amic a beneficiat contra cost si de masaj la cuc. Cauta in dulap unde poti gasi mănușile de unică folosință.

Link spre comentariu
  • Oras:Targoviste
  • Oras:Targoviste

“Mai amirarafat” era mai corect sa spui ca esti elena si ca vrei sa te aperi personal.

 

Vad ca ai lasat-o mai moale cu “dintii “cu “face to face “ .. in fine .. nu din motivul asta iti raspund .

 

Am spus ca nu poti vorbii de faptul ca esti denigrata pe site cand tu “matura si inteligenta “ si comunista as aduga eu , faci bani pe langa masaj si prin frecatul Cocoselui . NIMIC ANORMAL pana acum , CORECT ?

 

Nu te judeca nimeni de cea ce faci , aici pe forum sunt discutiile clientilor ,

 

DAR CAND VII SII SPUI CA AI NEVOIE DE AVOCAT , ca esti denigrata ca lumea vorbeste baliverne ...ca sunt excroc ca ..etc .. e normal sa scriem adevarul .

 

Oricand cu placere iti spun aici cine sunt,

Nu am nimic de ascuns , am platit , nu iti sunt dator , nu m-ai rugat sa tin secret frecatul cocoselului ...

 

“Daca taceai era VIS” curiosii incercau , clientii multumiti revin , anuntul Olx e disponibil si pentru ( varstnici , femei , copiii ..etc ) nu trebuia sa o dai tu cotita ca nu pui mana pe cocosel .. ca sa ne agiti .. daca mintim aici pe forum .. inseamna ca nu isi mai are rost acest forum .

Sunt” persoane “care au si mai mare succes la bani datorita recenziilor facute corect de clienti.

 

Un an plin va doresc tuturor .

Link spre comentariu
Vizitator marco65
Reputație: 0

Am vizitat dupa mult timp salonul nostru de masaj. Ajuns la fata locului am fost intampinat de Alice, pe care eu nu o mai cunoscusem, v-am zis ca nu mai fusesem de mult. Fata cu masca pe fata eu la fel, ma dezinfecteaza pe maini si intram in salon. Acolo acelasi decor pe care il stiam, lumanari, muzica in surdina, dus, per total foarte curat si elegant. Alis imi spune ca eu imi pot scoate masca pentru ca ea ramane cu masca. Zis si facut, masaj bun, senzual pe alocuri, intai pe spate apoi pe fata, dupa care finalizare. Fara graba cu destul de multa rabdare si erotism. Alice este o fata frumosa cam 1,65m si 45 kg, corp frumos slim, sani medii tot frumosi destul de fermi pe care ii simti din plin la body masaj. Una peste alta o nota maxima. Am intrebat de Elena si se pare ca nu a mai revenit dupa pandemie, deci Alice este singura acum. Dar si tarifele au crescut dupa pandemie, masaj topelss 120 lei, masaj nud 150 lei. In concluzie, eu recomand. Succes!

Link spre comentariu

Am vizitat dupa mult timp salonul nostru de masaj. Ajuns la fata locului am fost intampinat de Alice, pe care eu nu o mai cunoscusem, v-am zis ca nu mai fusesem de mult. Fata cu masca pe fata eu la fel, ma dezinfecteaza pe maini si intram in salon. Acolo acelasi decor pe care il stiam, lumanari, muzica in surdina, dus, per total foarte curat si elegant. Alis imi spune ca eu imi pot scoate masca pentru ca ea ramane cu masca. Zis si facut, masaj bun, senzual pe alocuri, intai pe spate apoi pe fata, dupa care finalizare. Fara graba cu destul de multa rabdare si erotism. Alice este o fata frumosa cam 1,65m si 45 kg, corp frumos slim, sani medii tot frumosi destul de fermi pe care ii simti din plin la body masaj. Una peste alta o nota maxima. Am intrebat de Elena si se pare ca nu a mai revenit dupa pandemie, deci Alice este singura acum. Dar si tarifele au crescut dupa pandemie, masaj topelss 120 lei, masaj nud 150 lei. In concluzie, eu recomand. Succes!

Ai fost la salonul din micro 3 sau la dameza care face masaj, ca ai postat pe topicul damezei nu al salonului....
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...